USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.85

Офіс продажу квартир у Луцьку зсунувся на будівництво

14 Червня 2016 17:42
Офіс попереднього продажу квартир житлового комплексу «Luceoria», що по проспекту Волі, з’їжджає на будівельний майданчик. Крім того, будівництво цього житлового комплексу фахівці вважають незаконним та навіть небезпечним.

Очевидно, павільйон забудовника не витримав темпів будівництва, яке стрімко розгорнулося, та тісних меж, які розділяють його з, власне, об’єктом забудови. Адже лише за останній місяць забудову звели впритул до паркану та меж будівельного майданчика.

Зі слів менеджера офісу попереднього продажу, павільйон підмило під час шквальної зливи, яка пройшлася Луцьком минулого четверга. «Через декілька днів приміщення почало з’їжджати просто з-під ніг, проте ніхто не постраждав і все цілком безпечно», - каже дівчина.

У результаті зсуву під приміщенням павільйону утворилася велика діра, здатна поглинути навіть людину середнього зросту.
Врешті, приміщення підперли кілками та цеглинами, та запевнили перехожих, що заходити в павільйон цілком безпечно. Натомість, ту частину проходу, де під ногами знаходиться діра, огородили стрічкою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
АБРАМ Показати IP 14 Червня 2016 17:50
ЯКИЙ ОФІС , ТАКЕ Й БУДІВНИЦТВО.
А Показати IP 14 Червня 2016 17:54
А хто стоїть за тим скандальним будівництвом?
Б до А Показати IP 14 Червня 2016 23:13
забудовник люцерії сам люцифер!
бе Показати IP 14 Червня 2016 18:29
підмило офіс-чи не проблема?)))
Rygor Показати IP 14 Червня 2016 18:45
Фірма "Рога и копыта"
рівне до А Показати IP 14 Червня 2016 19:27
Волиняки! ви так" любите" своє місто .що якби змогли то задушили б в обіймах а "жаба" виростає в мамонта!
Мдя Показати IP 14 Червня 2016 22:15
Треба задуматись чи варто купувати там квартиру, якщо офіс продажу не може стояти нормально, то не факт, що будинок так само не підмиє((((
лучанка Показати IP 15 Червня 2016 08:24
Якість будівництва видно вже і зараз. Стіни наскрізь із силікатної цегли яка придатна тільки для зовнішнього оздоблення, або для будівництва нежитлових будівель. Людина яка думає про своє здоровя в такому житлі ніколи не поселиться.
777 до лучанка Показати IP 15 Червня 2016 10:17
Шкода, що це одиниці розуміють і знають. Будуюють з облицювальної білої цегли, точно, напевно, не луцькі забудовники. У нас неодин забудовник в Луцьку не дозволив собі такого. А ще у нас ЖКГ Атлант і Форест з силікатної цегли. ЖАХ! Люди, перед тим як купляти таке чудо будівництва, порадьтеся з будівельниками. Там плавун, а вони 9 чи 10 поверхів зводять! Куди дивиться Луцька влада, хто їм декларацію видав?
Ірина Показати IP 15 Червня 2016 09:29
А я купила тут квартиру. Розташування подобається, хоча я не будівельник, але знаючі люди рекомендували тут купувати.Я так розумію, що тимчасова споруда не була закріплена і страпилася з нею біда
777 до Ірина Показати IP 15 Червня 2016 10:19
Ви напевно менеджер з продажу
Ірина до 777 Показати IP 15 Червня 2016 10:42
Це кожного особиста справа,звичайно, що купувати. Але поки не жалію. І якщо менеджер з продажу може собі дозволити купити квартиру там, то я за нього щаслива
Анонім Показати IP 15 Червня 2016 10:53
Будують Хмельницькі ділки і молокопродукти в наші школи і ДНЗ поставляє хмельницький виробник, який прославився тим, що випускає неякісні молокопродукти, але тендер виграли саме хмельницькі молокопродукти. І їдять нащі діти незрозуміло що. От і питання хто стоїть за цією хмельницькою навалою? Якби щось добре екпортували, то і питання не було б.
ЛУЧАНКА Я Показати IP 15 Червня 2016 11:16
Якщо потрібно...вони скоро будуть будувати з гіпсокартону....щоб здешевити вартість житла а наші ЗДАТНІ ПОКУПЦІ будуть це купувати БО ЦЕ ДЕШЕВО І В ЦЕНТРІ!!! Вже достатньо на набережній будинка який вже тріснув....і другий такий же будують...Тільки баран може купити квартиру в будинку який збудований на болоті!!
ВОВК до ЛУЧАНКА Я Показати IP 15 Червня 2016 19:44
а баранів то скільки з Полісся понаїхало
лучанка до Ірина Показати IP 15 Червня 2016 11:50
Жалію чи не жалію скажеш тоді коли трохи поживеш у тій квартирі, та коли все покриється грибком
Я Показати IP 15 Червня 2016 13:03
На Набережній цілий житловий квартал зводиться, то він реально стоїть на болоті, і затоплюється після кожного дощу, і нічого, квартиру там захватити неможна. А тут мені здається не таке вже й болото, річка трохи далі
хі-хі Показати IP 16 Червня 2016 18:32
найкращі будинки- це "хрущі" 60 років та " панельні"- окраса любого міста а в Луцьку це VIP- житло!