USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Вперше у Луцьку - концерт Світлани Лободи

11 Травня 2016 15:01
Вперше у Луцьку виступить учасниця «Євробачення 2009» від України, володарка багатьох відзнак «Пісня року», «Кліп року» - Світлана Лобода.

Про це повідомляє організатор заходу - компанія «Квартал Концерт».

Виступ популярної української виконавиці відбудеться 14 травня в «OPERA DANCE CLUB».

Квитки можна придбати у:

- Кафе-кав'ярні «Львівський Штрудель»;

- Сімейних еко-кафе «Дядя PIZZA» (проспект Волі, 4в, вулиця Лесі Українки, 59);

- Караоке-ресторані «Opera».

А також можна придбати квитки онлайн на сайті www.karabas.com

Зі слів організаторів заходу – кількість квитків обмежена.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 11 Квітня 2016 09:15
не треба нам тут того силікону!
12345 до Анонім Показати IP 11 Квітня 2016 09:46
тебе і не запрошували .
555 Показати IP 11 Квітня 2016 09:25
думаю що вана виступить як Потап
Анонім Показати IP 11 Квітня 2016 09:26
Очікується аншлаг д*рб*лик*в
Василь Показати IP 11 Квітня 2016 09:56
Хто ще на ту вульгарну, губату з запалими очима пєвічку ходить і слухає її. Це позорище
Луцьк Показати IP 11 Квітня 2016 10:03
Ну що Ви, українці? Це ж наша гордість - красуня, розумниця і талановитіша співачка - український соловейко))
Це до Луцьк Показати IP 11 Квітня 2016 10:50
ти приколюєшся, "соловейко" ))))
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2016 10:34
вона тріпло....на шпагат сісти за допомогою канатів....а розказувати, що як Ван Дам?)))))))))
Інна Показати IP 11 Квітня 2016 10:38
Оооо, знову очікуємо активнойі активності місцевих активістів. Бойкот російській запроданиці!!
нормальний Показати IP 11 Квітня 2016 11:04
Таке враження, що вам в колгоспі примусово роздали квитки і під особистий підпис заставляють йти на коцерт. Не подобається не ходіть. Ви ж хочете в Європу де ваша демократія, толерантність. Калхоз, калхозом.
свідомий до нормальний Показати IP 11 Квітня 2016 11:56
Да з ціми полішуками хіба у Європу? :) Ну хіба що горщики мити і на пана працювати! :))) Вони ще будуть тут диктуватикуди, кому і як ходити?! Б*длота!!!
Незнаю незнаю Показати IP 11 Квітня 2016 11:29
А мені вона подобається. Змінилась в кращу сторону. З задоволенням піду і послухаю. А те що литимуть кучу лайна в коментарях то це без сумнівів. На кожен проект свій глядач. і коли ви поливаєте брудом співаків чи просто інших людей-чим ви відрізняєтесь від тих,кого ви зневажаєте?злі все таки у нас люди.
Я до Незнаю незнаю Показати IP 11 Квітня 2016 12:14
Не мы такие, жизнь такая!
До нормального. Показати IP 11 Квітня 2016 12:11
Чого ви до всього причіплюєте Європу. Європа, Європа. Ми говоримо за Лободу за ту бездар. А ти хочеш іди і слухай її брєд , о не забудь "віника купити".
Ще та Показати IP 11 Квітня 2016 21:21
Ооо, які метри естради, поціновувачі,експерти,народні артисти зібрались для оцінки Лободи. Замість ляпати задурно, краще б саморозвитком зайнялись. Оцінюйте своі досягнення.
ВОВК Показати IP 11 Травня 2016 17:22
для кастрюлеголових повторюю Євробачення це для лесбі і геїїв Лобода воно і є лобода -бур ян по простому. За межами совка спитайте про цей нафталін ніхто і слухом не чув. Але для полішви саме ТО.
Ау Показати IP 11 Травня 2016 19:42
Гарну, фігурову Настю не пустили???!!! А цю *** пустите??? ЗРАДА!!! Вставай народ! Силікон не пройде! Не за те мій дід воював!!!
Гарік Показати IP 11 Травня 2016 21:20
В місто не пустять, буде так як з Потапом. А в Опері буде нормально виглядати.
ура Показати IP 11 Травня 2016 23:51
Нафіг треба? на губи дуті подивитися??
Добряк Показати IP 12 Травня 2016 03:18
коментар було видалено
Гарік Показати IP 12 Травня 2016 06:10
На картини подивитись треба йти в музей, на ікони то в церкву а на клубний відпочинок в Оперу. У нас в Луцьку не щодня відомі люди виступають.