USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чи приберуть розчавленого щура з луцького тротуару?

22 Серпня 2014 18:45
Місто вбирається в патріотичні кольори і кожен наводить порядок напередодні найголовнішого державного свята.

Особливої уваги надають центральній частині міста, де заплановано чимало заходів. Та ось вже більше тижня лучани, які крокують вулицею Винниченка, на зупинці маршруток споглядають не надто приємну картину. Розчавлений гризун лежить на тротуарі більше тижня.

Прибрати його так ніхто не зміг. Тушка лежить під палючим сонцем і омивається рясними дощами і «милує» око перехожих. Дехто обходить боком, а дехто не гребує, аби копнути.
Про те, хто має прибирати туші мертвих тварин кореспондент Інформаційного агентств Волинські Новини зателефонував до служби оперативного реагування «15-80». На запитання, хто має прибирати мертвих тварин з вулиць Луцька, відповіли, що цим займається КП «Луцькспецкомунтранс».

Та за телефоном 245451 о 17.00 вже ніхто не відповідав. Тож, не виключено, що розчавлений щур «відзначить» День Незалежності на міському тротуарі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 18:49
Ото РАБОТНИКИ!
Іра до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 21:03
Я теж того щура бачила, днів зо три тому. Так виходить його ніхто й не збирався прибирати! Гарно дбають за центр міста, ай-яй-яй.
123 Показати IP 22 Серпня 2014 18:50
ВН, что вы себе позволяете? В заголовке нужно указать, что фото 18+
Нанонім Показати IP 22 Серпня 2014 19:03
АТО в країні, а це російський щур - нехай всі дивляться що перемога скоро!
перехожий до Нанонім Показати IP 22 Серпня 2014 21:04
Взяти того щура й під міську раду занести. Побачимо, скільки там пролежить. Чи відразу викличуть комунслужбу. Га, Романюк?
Всезнайко до перехожий Показати IP 23 Серпня 2014 09:26
Чи накласти купу під міською радою... Приберуть?
Patrik Показати IP 22 Серпня 2014 19:19
Вибачте за різкість, але це вже перебор... Це ж треба - сенсація! Щур на асфальті! Караул!Нормальна людина, взяла би ногою відштовхнула з дороги до сміттярки тіло того нещасного гризуна, чи, використавши будь-які підручні засоби: палку, поліетиленовий пакет чи папір віднесла би його до урни... Але ж тоді б не було "проблеми", а також і цієї статті... Ех, запаніли ми шановні лучани... Запаніли... Далеко підемо... Не здивуюсь, коли через деякий час прочитаємо аналогічну статтю про те, що на одній із вулиць міста виявили... собачі випорожнення... Це буде взагалі катастрофа глобального масштабу... Може досить? Невже це проблема, яка потребує висвітлення для широкого загалу? Вибачте, якщо образив когось своєю відвертістю.
Щур Показати IP 22 Серпня 2014 20:59
Лежу собі на асфальті і ніякий комунальник мене не прибере, так і буду лежати на День незалежності, ла-ла-ла
він Показати IP 22 Серпня 2014 21:13
дуже актуальне питання, куди губернатор з мером дивляться.без втручання правого сектору не обійтись
Обурений Показати IP 22 Серпня 2014 21:45
Блін, як можна такі фото публікувати??? Так ще й це цуценя "тушею" називати?
н до Обурений Показати IP 22 Серпня 2014 22:09
Яке цуценя?шо ти лєпиш ?
Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 22:06
А ніхто не задавався питанням,а де щур взявся на тротуарі?Його Романюк приніс?Ні совісті,ні розуму немає.Самі загаджуємо і хочемо,щоб хтось прибирав.Подобається,любуйтеся...
Щур до Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 23:37
Заспокійтесь! Я сам здох!
Михайло Щур Показати IP 22 Серпня 2014 23:51
Заради всього святого! Не подумайте, що мова про мене.Я і далі працюю в міськвиконкомі.УРА!
Ольга Показати IP 22 Серпня 2014 23:53
Це типово по-украінськи - чекати, щоб хтось прийшов і прибрав. Викликати служби, піднімати питання в пресі. Що заважало автору текста і фото прибрати його?
пилип Показати IP 23 Серпня 2014 01:02
це добрий знак, бо "х..ло" мало кличку "щур" в кгб-шному штабі.... слава Україні!
Богдан до пилип Показати IP 23 Серпня 2014 11:52
Не щур, а моль. Не видумуй.
Треба було Показати IP 23 Серпня 2014 18:11
Його потрібно було по контуру білою крейдою обмалювати і підписати "Вова Ху@ло"