USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Громадські організації кличуть охороняти виборчі дільниці Волині

6 Жовтня 2015 14:59
Близько півтори тисячі правоохоронців планують залучити до охорони громадського порядку під час виборів 25 жовтня. Проте, цього буде недостатньо. Відтак, в УМВС сподіваються на допомогу громадських організацій.

Про це стало відомо під час брифінгу начальника УМВС Петра Шпиги сьогодні, 6 жовтня.

Зі його слів, сил і засобів, якими володіє управління, нині недостатньо для повноцінного забезпечення охорони громадського порядку під час майбутніх місцевих виборів (по 2 людини на дільниці), у зв’язку зі скороченнями у лавах міліції. Відтак, в УМВС звертаються до громадських організацій з проханням надати представників для допомоги правоохоронцям.

Всього на Волині 25 жовтня працюватимуть 407 ТВК і 1123 виборчих дільниць, із них 25 - спеціальних, розміщених у закладах охорони здоров’я.

Зі слів заступника начальника УМВС – начальника міліції з громадської безпеки Анатолія Шумика, під час виборів до охорони громадського порядку будуть залучені 1500 працівників міліції, близько 700 громадських активістів і помічники дільничих інспекторів. Серед організацій, яких планують залучити – «Варта Порядку», «Самооборона Волині», «Автомайдан».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК СПІВПРАЦЮЄ «ВАРТА ПОРЯДКУ» ТА МІЛІЦІЯ В ЛУЦЬКУ

До слова, як додав Анатолій Шумик, наразі в органах УМВС області розслідуються 9 повідомлень про події пов’язані з порушенням виборчого законодавства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Спостерігач Показати IP 6 Жовтня 2015 15:36
ой, та писали б вже прямо! Так і так, знайшли куди приткнути Варту порядку, треба ж їм якось гроші відпрацьовувати) а вибори то хороша картинка, пацани нарешті засвітяться хоч десь, ну і плюс зразу приглядатимуть хто "гречечки" взяв і правильно чи не правильно проголосував!
виборець Показати IP 6 Жовтня 2015 15:48
ну, судячи з прогнозів- охороняти буде що і буде кого.. дійсно ініціатива правильна..
лучанка Показати IP 6 Жовтня 2015 15:49
охороняти то треба.. але хто буде охороняти.. варта прядку????? та нехай спочатку наведуть порядки всередині свого "угрупування"
Ольга Показати IP 6 Жовтня 2015 16:07
а Варту порядку куди... хто там буде охороняти... там ще від них треба охоронятись...
не пацик Показати IP 6 Жовтня 2015 16:13
а громадські організаціі від кожной партіі-партіного осередку окремо 7 кожен за свою буде наглядати ? а охороняти при підрахунку голосів буде міліція ? таки добре придумано -тіль ніхто ще незнае як пройдуть вибори чи пройдуть ?
Марина Показати IP 6 Жовтня 2015 16:14
Варта порядку- що це за так би мовити спілка.. понабирали дядьків з "неблагополучною" репутацією. як такі порядок підтримувати будуть... та їх страшно...
ольга петрівна Показати IP 6 Жовтня 2015 16:22
від таких, як Варта порядку треба ще охоронятись...
Кліп Показати IP 6 Жовтня 2015 17:17
та оскільки Варта Порядку буде охороняти дільниці, я впевнений що вони ще будуть замішамі у предвиборчих махінаціях на користь Палиці і команди..
Бульба Показати IP 6 Жовтня 2015 17:38
у виборах Варту Порядку задіюють, а от всі інші організації їздили в маневицькі ліси охороняти їх від копачів, а Варта Порядку не їздила!
марія Показати IP 6 Жовтня 2015 19:04
з такою вартою порядку на виборах не буде
лілія Показати IP 7 Жовтня 2015 09:31
ну все прощавайте чесні та прозорі вибори
Фірст Показати IP 7 Жовтня 2015 09:54
Самі якісь провакаціі зроблять, самі й вирішать, що б показати яе "гарно" вони працюють
мер Показати IP 7 Жовтня 2015 10:00
Лучанин а в ішких областях Коломойськи з УКРОПОМ теж такі дива роблять все охороняють і роздаровують, чи тільки Луцьку так повезло??
луцьк Показати IP 7 Жовтня 2015 10:02
от цікаво скілько обходиться утримання тітушок?
Настя Показати IP 7 Жовтня 2015 13:23
А ці півтори тисячі не хочуть, бува, поїхати на Схід? Скоро буде ше одна мобілізація, а вони гріютимуться біля мамусь..