USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Кого бачать мером лучани

10 Березня 2015 17:31
Кінець жовтня 2015 року. Луцьк обере людину, яка в обставинах, які склалися в усій країні, спробує витягнути місто на новий рівень. Скажімо так, європейський. Очевидно, що інтереси "другої столиці західної України" таки мають вийти на перше місце перед власними амбіціями та бажаннями майбутнього градоначальника.

Так, восени Луцьк чекають чергові вибори. Цього разу – до місцевої ради. Городяни обиратимуть своїх представників у сесійну залу міськради. Але не менш важливою персоною є міський голова. Саме від очільника міста чекають кардинальних змін у всіх сферах. Та чи зможе новообраний мер зробити Луцьк західною столицею України?

Власне, новому градоначальнику найперше, ймовірно, доведеться ліквідувати ті проблеми, які залишать після себе попередники. Декілька ключових моментів, які дістануться новій владі, можна окреслити вже.

Так, за два роки знову постане питання Центрального ринку. Адже, як відомо, чинні депутати міськради напередодні виборів не наважилися розірвати договір оренди з облспоживспілкою, і продовжили його на 2 роки.

Ще одним спадком, вочевидь, залишиться питання Луцького підприємства електротранспорту, яке досі не вилізло з боргів. А нові тролейбуси – бажана, але поки що далека перспектива. Адже в Мініфраструктури кажуть, що грошей на нові тролейбуси немає, тому варто звертатися до інвесторів. А ось співпраця із залучення інвестиційних коштів до кінцевого результату може тривати декілька років. Тож, не виключено, що чинний міський голова не вирішить питання закупівлі нових тролейбусів для Луцька до осені.

Також наприкінці року новому міському голові доведеться «розгрібати» ремонти доріг. Нагадаємо, під час чергової лютневої сесії депутати міськради затвердили перелік доріг та дворів, які ремонтуватимуть цьогоріч. Однак, зважаючи на нинішні ціни, не виключено, що коштів вистачить лише на незначний обсяг робіт, бо «наголосували депутати мільйонів на 100».

Ще одним питанням, яке залишиться у спадок новій владі, буде авторинок. Незалежно від того, яке буде прийняте рішення: залишити його на вулиці Єршова, чи перенести, втілювати в життя це рішення доведеться, ймовірно, новому скликанню депутатів і новому міському голові.

Власне, ці питання – лише вершина айсбергу проблем, які дістануться новому очільнику міської ради. Впоратися з ними - завдання не з легких.

Тож, Інформаційне агентство Волинські Новини пропонує читачам долучитися до інтерактивного голосування за ймовірних кандидатів на пост Луцького міського голови, яким, маємо надію, буде під силу вирішити наболіле.

Пропонуємо на розгляд три знаних кадидатури, рейтинг яких не підпадає сумніву.

Народний депутат Ігор Єремеєв - він вже декілька скликань виграє у волинських районах мандат до Верховної Ради і є керівником групи «Континіум». Напередодні парламентських виборів активно з’являвся на людях в супроводі нинішнього Луцького міського голови. Своєю чергою, наявний очільник Луцька наразі користується автівкою, яка «подарована» йому однією з фірм цієї групи. До слова, в одному з волинських видань Ігоря Єремеєва назвали найвпливовішою персоною регіону.

Народний депутат Ігор Лапін здобув перемогу на парламентських виборах від Луцька. Власне, цим наразі і обмежується його вплив на життя міста, бо поки що реальних кроків щодо лобіювання інтересів округу, який дав йому путівку у велику політику, депутат не продемонстрував.

Голова Одеської ОДА Ігор Палиця, який був народним депутатом від Луцька під час роботи попереднього скликання Верховної Ради. Зауважимо, те, що він у 2014 році відмовився від депутатського мандату заради чиновницької роботи, здивувало багатьох.
Нині в місті активно працює його Фонд «Новий Луцьк».

Тож, в чиїх руках опиниться місто - справа таки наших рук. Наразі, щоправда, одного кліку. Закликаємо до голосування:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
дідо Показати IP 10 Березня 2015 17:33
Романюк - є найкращим мером за всі часи. Не дав потонути місту у шибених кредитах.
За Романюка до дідо Показати IP 10 Березня 2015 18:36
Чому у списку немає Романюка?
тогошо до За Романюка Показати IP 10 Березня 2015 22:23
не вспливає романюк )
Алоє до дідо Показати IP 10 Березня 2015 20:46
Романюк в останні роки обріс корупцією і хабарництвом з ніг до голови. Тільки дивиться за бізнесом синів - Карабаси, будівництво будинку біля ЗАГСА, облспоживспілка і т.д. Реально для міста ним особисто нічого не робиться.
ЛУЧ до дідо Показати IP 17 Березня 2015 17:57
А чого Еремеев не бажае бути мером Маневич? А Лапін мером Ковеля?
Д. Показати IP 10 Березня 2015 17:42
Я вжахнулась від запропонованих кандидатур
:))) до Д. Показати IP 10 Березня 2015 22:24
бо ти Д.у*а )
Віталік Показати IP 10 Березня 2015 17:58
Ліпшого мера як Микола Романюк у Луцьку не було,і не буде!!!
Анонім до Віталік Показати IP 11 Березня 2015 07:29
Ага, ще дехто каже: "Романюк нормальний мер, бо нічого поганого не зробив". Люди, вам мізки для чого? Щоб просто по факту були в голові ? Користуватись ними не треба :))
СБУ до Віталік Показати IP 11 Березня 2015 09:56
Такого бездаря, корупціонера і брехла, як комсомолець Романюк, в нашому місті дійсно ще не було, де підземний перехід біля цуму, де світло-музичний фонтан біля драмтеатру, де дороги, де облаштовані дворові дитячі майданчики, де...де... де...за то маємо гадюшники "карабаси барабаси" і їм подібні під вікнами у людей, коли в країні іде війна, а вони гульки влаштовують до ранку з двохповерховими матами та бійками, а про деребан землі , при так званому мері, то взагалі мовчу.А , ти ВІТАЛЬКА, або сліпий, або з "КАРАБАСІВ БАРАБАСІВ" невилазиш.
Хлоп Показати IP 10 Березня 2015 18:04
Тільки ВН могли запропонувати на місце мера (!) кадидатури двох народних депутатів та главу ОДА Одеси:))) А чому? А тому що треба трохи пана Палицю попіарити, який спить і бачить, як йому стати мером Луцька:))
жовчнийлучанин Показати IP 10 Березня 2015 18:05
а я за Романюка! я постійно тусуюсь в карабасі, а ще люблю дебоширити там же де бухаю і мені за це нічого не роблять, бо я в тьорах... мене взагалі все влаштовує в діючій владі, бо я в темі.
Правдоруб Показати IP 10 Березня 2015 18:12
В кожного з них забрати те, що вкрали в народу, заволоділи шахрайським шляхом, покарати згідно кримінального законодавства, сплатити з того що осталося несплачені податки, а після звільнення з місць позбавлення волі нехай балотуються
Лучанин Показати IP 10 Березня 2015 18:14
Ой шановні а де ті розумашки які за ляпу голосували? чого такий рейтинг в нього маленький))!
борода до Лучанин Показати IP 12 Березня 2015 13:46
а их нет.....))) это воздух... я даже бы сказал пыль... бабло решает)))))
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 18:15
Путін! Тільки він не може, бо зайнятий.
Катя Показати IP 10 Березня 2015 18:18
Тільки Романюк... вже кращого небуде.... Ви що я в шоці від запропонованих кандидатур...
опять ) до Катя Показати IP 10 Березня 2015 22:25
дівчатка бачу трохи туплять )
СБУ до Катя Показати IP 11 Березня 2015 10:05
Катя, ти також в "карабасі барабасі" отраваєшся.Дівчино, задумайся над своїм життям, чи у тебе не всі вдома.
Микола Романюк Показати IP 10 Березня 2015 18:25
Романюку заміни на сьогодні немає! ВН починає Гебельсівську програму по спаму - ДОСИТЬ !
Знаю вiдповiдь Показати IP 10 Березня 2015 18:34
Лучани бачать мером Луцька Iрину Констанкевич - за версiєю Волинських новин.
Lutsk Показати IP 10 Березня 2015 18:34
Це що за шутки такі? Що за горе-кандидати?! Дай їм ще більше влади на регіон то кожен буде знати що таке монополія на собі. А якщо думати про кандидатів, то прошу розглянути кандидатуру Олександра Плісецького. Поки що найбільш гідна і з не заплямованою репутацією.
Лучанка Показати IP 10 Березня 2015 18:37
Шановні, гроші треба відпрацьовувати тонше, делікатніше. А не так, ніби брудними чобітьми пройшлися по килиму. Бажано при цьому не називати себе журналістами. Є така професія - піарник. Хоча й у цій професії вам ще рости і рости.
та не такі вже ті чо до Лучанка Показати IP 10 Березня 2015 22:26
а вони вчаться.
Дрот Показати IP 10 Березня 2015 18:42
Голосуйте за Лупана!
Волинь Показати IP 10 Березня 2015 18:46
Наші орли всі при справах : єрьома служить фірташу, палиця заробляє мільярди коломойському, лапін служить фронту кулівлоб. Ім обскубаний романюком Луцьк краще споглядати зі столиці. Народ України переживе усіх перевертнів-депутатів Слава Україні !!!
Штефан, Луцьк Показати IP 10 Березня 2015 18:53
Нововолинськ за Віктора Сапожнікова!
Тетяна Показати IP 10 Березня 2015 20:11
Мером має бути той, хто витягнув місто із боргів попередньої влади. Романюк - гідний претендент. А Палиця звичайно хороший варіант, проте - саме він, а не всілякі особи із його фонду
може й ні до Тетяна до Тетяна Показати IP 11 Березня 2015 07:36
Романюк не гідний претендент. Подивтіься відео з його звіту. Він не може відповісти адекватно на питання, та й говорить не дуже....А від Палиці...Як піде хтось з Фонду, то є надія, що Палиця контролюватиме процес
СБУ до Тетяна Показати IP 11 Березня 2015 10:16
Таня, не сміши, які борги, якої влади, брєд сивої кобили, ти мені перерахуй на пальчиках, що комсомолець "зробив" для мешканців мого міста, ну тільки нерахувати "карабасів барабасів", бо то щось неймовірне.
Грім Показати IP 10 Березня 2015 20:55
Думаю даним кандидатам немає сенсу бути мером міста! Чи можливо волинські новини хочуть дізнатись кого лучани вважають " власником" міста?
Джулія Показати IP 10 Березня 2015 20:56
Я б Г.Пустовіта внесла до списку. Геть ненайгірша кандидатура.
cghfdtlkbdbq до Джулія Показати IP 10 Березня 2015 21:48
Нічого подібного я буду!
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 21:21
Це ви так підводите цими статейками до свого кандидата. Ви ще наробіть сміху і запрпонуйте товстенюка, ото буде номер!
саметак до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 22:27
а я б голосував за нього
цвк до саметак Показати IP 10 Березня 2015 22:44
Саша, за самого себе голосувати не можна.
8 до Анонім Показати IP 11 Березня 2015 08:11
Я з товстенюком колись пересікався, нормальний керівник здається, ну і в бізнесі прошарений.То може і не смішно буде, а навпаки, корисно, красти хоч не буде.
Анонім до 8 Показати IP 11 Березня 2015 11:00
і будемо мати собі такого черновецького №2!!!
борода до 8 Показати IP 12 Березня 2015 13:57
ахахахаха бизнесмен и не будет воровать)))))))))))))) ну вы и наивные!!!! ))))))))
!!! до борода Показати IP 12 Березня 2015 14:04
Уявляєш, такі дійсно існують! І Товстенюк один з них! Але кожен судить по собі, ти певно злодій ще той!
Педро Показати IP 10 Березня 2015 21:25
ВН, а що так скромно? Чому в списку Товстенюка немає?!
Галя Показати IP 10 Березня 2015 21:28
Мда, порівняння з брудними чоботами по білому килиму - це ще ніжно.. Ну що ж так тупо?! Хто на хвору голову писав цей список? Горобцям на сміх
громадьські активіст Показати IP 10 Березня 2015 21:29
ти сусліка відіш ...нет ..а он там есть
Микола Показати IP 10 Березня 2015 21:39
Мда...здається знизу постукали..
ВОВА Показати IP 10 Березня 2015 21:40
ГЛАВАЦЬКИЙ!ГЛАВАЦЬКИЙ!ГЛАВАЦЬКИЙ!
Микола Показати IP 10 Березня 2015 21:49
Ахаха...ВН ще й неугодні коменти редагує...ото свобода слова, мать її
вах до Микола Показати IP 10 Березня 2015 21:53
не писали б 10 коментів з одного ip, ніхто б нічого не видаляв...
Ірина Показати IP 10 Березня 2015 22:40
Звісно Романюк
СБУ до Ірина Показати IP 11 Березня 2015 10:20
Проголосуєш за ньго, закриєм "карабас барабас", вибирай.
ВН Показати IP 10 Березня 2015 22:49
17 коментів з одного ІР.
Анонім до ВН Показати IP 10 Березня 2015 23:36
Опитування не об'єктивне. Якщо ви журналісти - в списку варіантів вибору повинен бути і Романюк. Або - поясніть на основі чого ви його усунули від виборів мера. Так робити - це не демократично і не про європейськи.
лучанка до ВН до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 23:38
Ваш ресурс з такими опитуваннями - схожий на персональний блог якоїсь Дуньки-політолога.
77777777 Показати IP 10 Березня 2015 22:50
Романюк-нііі нііііііііііі ніііііііііііііі!!!
Не експерт Показати IP 10 Березня 2015 23:01
Мером буде той, на кого вкаже Палиця, як і з Романюком було. Палиця заплатив за кампанію Романюка, а в того нема гідності сказати про це. Мером буде Романюк-Єремеєв, або Палиця-???...
Я Показати IP 11 Березня 2015 06:43
Наш мер - Романюк.
СБУ до Я Показати IP 11 Березня 2015 10:25
Ваш може, мій - ніколи, не дай Боже мати таких мерів, як романюк.
партія"Здоровий глуз Показати IP 11 Березня 2015 07:42
Новий мер має пройти саме перше ДИТЕКТОР БРЕХНІ,а потім можна про щось говорити!
борода до партія"Здоровий глуз Показати IP 12 Березня 2015 14:01
бессмысленно
сусід Романюка Показати IP 11 Березня 2015 09:24
Ті, хто мітить висуватися на посаду мера, проти Романюка - пігмеї.
От ви тупі Показати IP 11 Березня 2015 09:45
Вам Романюка і назвали, тільки зашифрували під прізвищем Єрємєєв. Хто спонсор Коліних походеньок у мери? Єрємєєв, а значить хазяїна Романюка. Вам представили 3 наймасштабніші політичні групи під іменами. Бачиш Єрємєєв- розумієш Романюк і навпаки( ото голосуйте за тих чмошників-олігархів з необгунтованим рефлексом піднімання рук у ВР). Палиця -хтось з Фонду( бо він в мери гратись не буде), а Лапін - якесь протеже від Фронту.( схема з палінням шин під ОВК працює, як бачимо)
!!! до От ви тупі Показати IP 11 Березня 2015 14:31
Респект!
Лучанка Показати IP 11 Березня 2015 09:57
Ви що, люди, подуріли? Романюка на мери? Нехай далі грабує місто? Мер - це той же завгосп, який дбає про добробут містян, а не добробут своєї сім"ї. Хіба може бути мером той хто залишається глухим до потреб лучан? Функції нинішнього мера зводяться до розрізування стрічок на відкритті не ним збудованих споруд, підприємств, привласненні чужих проектів і т.і.
ПРОПОЗИЦІЯ Показати IP 11 Березня 2015 10:55
А чому б не влаштувати опитування на тему "кого ви бачите мером" - і в коментарях дати можливість дописувачам писати прізвища кандидатів, яких вони вважають гідними посади? Це було б більш об"єкетивно і реально
аля вн до ПРОПОЗИЦІЯ Показати IP 11 Березня 2015 11:11
дописуйте
фотограф Показати IP 11 Березня 2015 14:31
о, мою фотку взяли в пост =))
ВН до фотограф Показати IP 11 Березня 2015 14:40
А хто автор? Представтесь
фотограф до ВН Показати IP 11 Березня 2015 22:11
автор Сергій з denied org ua беріть на здоров'я, мені приємно =)
ВН до фотограф Показати IP 12 Березня 2015 14:05
Щось давно Ви не оновлювали сайт
Патріот Показати IP 11 Березня 2015 17:17
Нажаль кращого мера ніж Романюк в луцьку не було і напевне нескоро буде.Палиця так низько до мера Луцька не впаде,а про Єрьому я взагалі мовчу.Лапін себе вже з Самооброною в Маневичаж охаректиризував.Йому,як і його батькові крім грошей нічого не цікаво.Він не просто корупціонер а він мародер.Так нагло обкрадати волинян як ньому нікому поки що невдавалось.Залишились кандитатури Констанкевич,Осіпов,якого останім часом піарять Волиньпост та ПАід прицілом та які розгорнули піар акцію проти Романюка.Можливо ще висуватиметься Пустовіт.якщо когось не проспонсорує Єроьома то вибір лучани робитимуть між Констанкевич та Романюком.Вибираючи серед зла менше зло я голосував би напевне за Романюка.
лучанин Показати IP 11 Березня 2015 21:19
Ігор ти розумний і розсудливий.Якщо ти читаєш цей коментар,то зрозумій мене правильно Товстенюк-це твій баласт,який тягне фонд назад.Він не може бути мером.Це дуже хитра людина , не вір йому!Його кандедатура-програшний варіант.Подумай і озернись навколо.Є набагто підходяща людина,якій можуть повірити люди
Ігор до лучанин Показати IP 11 Березня 2015 21:34
А хто ця кандидатура?
Лучанин до Ігора до Ігор Показати IP 11 Березня 2015 22:53
Якщо це дійсно Ігор,то це питання краще обговорювати не в коментарях.Скажу одне.Це не людина з фонду.Вони вміють тільки витрачати твої кошти.А вибори у Верховну Раду все показали.Винні всі окрім них.Вони думали,що на твоєму імені та без стратегії можна перемогти.Шукай людей,які будуть дійсно віддані тобі.Повір мені,вони є!
Мойша Показати IP 12 Березня 2015 14:46
Суть опитування - на який клан ставити?