USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В уряді пообіцяли не скасовувати стипендії студентам. ОНОВЛЕНО

22 Грудня 2014 10:58
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт запевнив, що студентам не скасовуватимуть стипендії.

Про це він написав у своєму Фейсбуці, - повідомляє «Укрінформ».

«Студентські стипендії не скасовуються, так що я прошу всіх заспокоїтися», - зазначив міністр.

Нагадаємо, Анатолій Шарій оприлюднив доручення голови уряду Арсенія Яценюкаміністрам, де детально розписано, які саме зміни до українського законодавства потрібно внести, аби держава могла зекономити. Деякі з пунктів особливого гостро б’ють по соціально незахищених українцях - студентах, пенсіонерах, сім'ях з новонародженими.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЯЦЕНЮКА ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ СТИПЕНДІЇ СТУДЕНТАМ І ВИПЛАТИ НОВОНАРОДЖЕНИМ

Зокрема, це скасування стипендій у навчальних закладах, окрім дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям із малозабезпечених сімей тощо.

Студенти у разі скасування стипендій погрожують акціями протесту.

Згодом Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтвердив, що уряд не має на меті скасовувати стипендії українським студентам. Про це він заявив під час засідання уряду сьогодні, 22 грудня, - повідомляє УНН.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль Показати IP 22 Грудня 2014 11:02
обіцянки-цацянки...
123 до Анатоль Показати IP 23 Грудня 2014 10:46
Забрати все і повернути половину - ось воно щастя! Ми повинні не після скасування стипендій протестувати, а вже проти такого уряду,який навіть таку думку допустив!
ася Показати IP 22 Грудня 2014 11:18
Потім скаже«Студентські стипендії не скасовуються, так що я прошу всіх заспокоїтися», - зазначив міністр. що сторінку у Фейсбуці, БУЛО ВЗЛОМАНО і я необіцяв нічого
віктор Показати IP 22 Грудня 2014 11:39
а стипендіям бути..що б московітські брехуці не підгавкували
дідо до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 12:38
А тобі то, бабі старій, що до тих стипендій студентських?
Дід Панас до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 12:41
Заберуть, заберуть - побачите. Це наказ МВФ, а то не буде траншу.
Дід Панас до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 12:45
Студенты готовят бунт против "голодных реформ" Кабмина. Студенты и преподаватели вузов собираются 23 декабря провести в Киеве Всеукраинскую акцию протеста против антисоциальных решений, принятых правительством Арсения Яценюка в сфере образования. Как говорится в распространяемом в соцсетях обращении студенческого профсоюза, акция будет направлена против отмены стипендий, льготных студенческих проездных, увеличения количества студентов на одного преподавателя и других, предложенных Кабмином, мер ради экономии госбюджета.
віктор до Дід Панас Показати IP 22 Грудня 2014 13:18
вкуси себе за лікоть- легше стане...а в дзеркало ти давно на себе дивився-цявка регіонівська
Анатоль_ до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 18:32
А ти, пані Наталко на себе в дзеркало дивилась?
студент Показати IP 22 Грудня 2014 12:05
Квіт сказав,а Яценюк зробив.
цюпун Показати IP 22 Грудня 2014 17:06
Я радий.