USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі КВНщики вдруге стали чемпіонами всеукраїнської ліги

29 Травня 2015 22:33
Збірна КВН Луцька «Замок Любарта» вдруге стала чемпіоном Всеукраїнської ліги КВН «Торнадо», що відбулася вчора, 28 травня, у Чернівцях.

Про це повідомляє офіційна група команди в соціальній мережі «Вконтакте».

«Вчора команда «Замок Любарта» - збірна Луцька вдруге стала чемпіоном Всеукраїнської ліги КВН «Торнадо» у місті Чернівці. Дякуємо за постійну підтримку Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», - йдеться у повідомленні.

До слова, «Замок Любарта» - єдина команда КВН з Волині, що змагалася за прохід до півфіналу Першого чемпіонату України з гумору «Ліга сміху».

Ефір гри відбудеться 6 червня на каналі «1+1».

Нагадаємо, що зірковим тренером «Замку Любарта» є шоумен та телеведучий Юрій Горбунов.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
квнщик Показати IP 29 Травня 2015 22:39
всі сміємося з новим луцьком
Рома Показати IP 29 Травня 2015 22:45
Як Ви думаїте скільки можна було купити бронежилетів за один виїзд цих хлопців???
МІШКА до Рома Показати IP 29 Травня 2015 22:48
ану скажи, скільки, підрахував? жирний троляка, сам чому топчеш клаву, а не воюєш? захисник мля...
Рома до Мішки до МІШКА Показати IP 30 Травня 2015 08:43
Бую ти темний я це з окопа пишу
мішка до Рома до Мішки Показати IP 30 Травня 2015 10:30
а з горящого танка ти не пишеш? з горшка за хлівом - це максимум твій рівень
Анонім до мішка Показати IP 30 Травня 2015 14:34
Он окоп в своем подвале выкопал. Оттуда и пишет.
Лучанин Показати IP 29 Травня 2015 22:56
Та переназвіть цих товстяків щоб кожен раз те кумедне фото з прапором не ставити, бо вже як у собаки павлова - читаю про луцький КВН і шукаю на фото голубенький прапорець
Мішо Показати IP 29 Травня 2015 23:40
Героям Слава! Слава Саакашвілі!:)
Анонім до Мішо Показати IP 30 Травня 2015 06:03
Ты радуешься тому, что специалиста по раздаче территории поставили управлять Одесской областью?
k Показати IP 30 Травня 2015 01:40