USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькрада займеться люстрацією, але не хоче «детектора брехні»

18 Грудня 2014 18:27
Луцькрада хоче розширити повноваження відділу з питань запобігання та виявлення корупції. Так, вони займуться люстрацією новоприйнятих працівників

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 18-го грудня.

Зміни хочуть внести у рішення міської ради від 30.10.2013 № 46/26 «Про затвердження Положення про відділ з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами Луцької міської ради».

«Закон України про очищення влади зумовлює ці зміни, які ми пропонуємо внести, щоб могли проводити люстрацію. Тому, як когось будемо приймати на посаду - наш відділ буде виконуваьи перевірку, а для цього необхідно щоб розширили наші повноваження. Процедура люстрації буде така: проходить конкурс на посаду, далі ми дивимося чи попадає чи ні ця людина під заборонені посади в законах про очищення влади, далі відбувається спецперевірка, надсилаємо запити у всі служби, потім це аналізуємо й на сайті вивішуємо результати перевірки і декларацію про доходи. Після усього цього людина працює, як є порушення – звільняється з роботи», - розповів начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами міської ради Роман Крохмаль.

Аби цей процес був ефективнішим, - члени профільної комісії запропонували використовувати перевірку на поліграфі (в народі – «детектор брехні»).

«Я не довіряю поліграфу, бо треба щоб за ним працював фаховий спеціаліст, а в Україні є лише одна така людина. Ми пробували навчати спеціаліста, втім, через півроку він приїхав й не зміг кваліфіковано визначати чи людина обманює, чи ні. Окрім того, аби працювати за поліграфом, то фахівець повинен 5 днів робить підготовку: вивчає жести опитуваного, міміку й інше. На нашому місцевому рівні такі затрати ресурсів не виправдані», - пояснив Крохмаль.

Тому депутати підтримали пропонований проект рішення за розширення повноважень відділу з питань запобігання та виявлення корупції без поправок щодо застосування «детектора брехні».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
месник Показати IP 18 Грудня 2014 19:45
Ось дивіться! Крохмаль спіз..в і глазом не моргнув)))) В нас ціла купа спеціалістів і приватних і державних! Перевірка одніэї особи 3500 в гривнях! Да дорого за всіх вийде, но не дорожче їхніх доріг, які вони нам будують за наші податки і не дорожче їхнього утримання! Я тільки за перевірку і не просто а перед громадою в залі!
месникЯк що нас моні до месник Показати IP 18 Грудня 2014 21:49
Да пане крохмаль!!! Поліграф- це апарат який реагуэ на імпульси мозоку! До чого тут міміка та жести??? Яж сказав що він спіз..в!)))
Colonel до месникЯк що нас моні Показати IP 19 Грудня 2014 01:45
Тиць -бздиць! Крохмаль, який створив в мськвідділі систему поборів тепер головний люстратор. Його самого давно пора паршивою мітлою....чи люстрою по голові люструвати! Це абсолютно безпринципна істота, яка за копійку продасть кого завгодно а за дві (шт зелених) такий "люстратор" залишить на посаді будь якого казнокрада! Театр абсурду - чоловічок за яким давно тюрма плаче і чорти в пеклі смолу гріють - буде перевіряти дрібних клерків на професійну придатність, патріотизм...Ото підлатається, на весну точно в Хайфі особнячок купить. А потім романюки задумаються, чому лучани сказали своє ФЕ! на виборах.
Соціолог до Colonel Показати IP 20 Грудня 2014 10:51
"далі відбувається спецперевірка, надсилаємо запити у всі служби" ....прокуратуру, міліцію, СБУ, "Беркут"...тобто всім тим, кого давно повинні були люструвати..... Кохмалі перевернуть все з ніг на голову і покажуть , як вони висловлюються -"майданівському бидлу" , що таке "правильна люстрація"!
Григорій до месник Показати IP 19 Грудня 2014 02:00
Н..да! Бджоли проти меду!? З Ромою Крохманом Романюки звичайно перебрали. Це як дівку з оружної поставити головою комісії по цноті і моралі! Поцікавтесь в будь якого мента , нач відділу, скільки Крохмалю доляху носили. !!!!!!!! А висмоктані з пальця кримінальні справи, щоб збрити бобла, чи явний кримінал закритий за тіж зелені, а "подношенія" за присвоєння чергових звань. Звичайно головний люстратор повинен першим пройти перевірку на поліграфі, от тому і боїться його як чорт ладану!
Соціолог до месник Показати IP 19 Грудня 2014 11:49
На житті як на довгій ниві..... В лютому цього року, під час облоги волинянами обласногоУМВС, екс міліціянт Рома Крохмаль розказував своїм колишнім підлеглим : жаль, що я вже не нач. міськвідділу міліції. Я б за 5 хвилин поставив би це стадо в стійло, чому немає команди стріляти?!.... Ну а не пройшло і року як Рома це "стадо" буде люструвати на предмет співробітництва чи виконання злочинних наказів режиму Януковича. Добре Рома бути євреєм - усегда прав!
Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 19:50
Починати очищення влади у міськраді треба з тігіпківського комсомольця романюка, бо ця гн*да вже пів Луцька продала. Влада народу- казнокрадів у тюрми !!!
він до Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 21:51
перш ніж ганити романюка згадайте що було при шибі
месник до він Показати IP 18 Грудня 2014 22:38
Шо при тому, шо при тому! Наше місто гавнішаэ і гавнішаэ!!!
Громадська варта Показати IP 18 Грудня 2014 20:39
Люстрацію буде проводити прикормлений місцевою колгоспною мафією міськзради - їхній корупціонер в спілці крохмаль?))) Оце так насмішили)))А детектора крохмаль боїться,бо той аж зашкалить від їхньої брехні)) Псевдомайдан в Луцьку міськзрада вже організовувала ,тепер черга за псевдолюстрацією!) Невже ті корупціонерні гниди думають,що їм це все так просто з рук зійде? Затуркані колгоспники міськзради так і нічого не зрозуміли,тим гірше для них #
Микола до Громадська варта Показати IP 19 Грудня 2014 02:16
Не встигли ми витерти сльози "радості" від призначення Крохмана головним борцем з корупцією в міськраді ( є в чоловіка досвід професійного корупціонера, то кому ж як не йому) як тут накрило черговою новиною......Чи може ми чогось не знаємо? Може Крохмалю кармани позашивали, чи руки в нього не такі липкі як були? Чи може зробили лоботомію і він втратив навики хапуги і став чесним, порядним чиновником , чоловіком , а всі звірі у волинських лісах від того виздихали!
Хлоп Показати IP 18 Грудня 2014 20:53
Хлопцi, пийте Боржомi чи поскачить ще.
Полковник Показати IP 18 Грудня 2014 21:04
Цей прикормлений корупціонер крохмаль,якого на цю посаду призначили ще за часів януковича і який хибно видає себе за "борця з корупцією" входить в ТОП-10 луцьких чиновників із найбільшим доходом протягом 2013 року: Роман Крохмаль (начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами) – 229,086 тис. грн. 229,086 тис.грн. : на 12 місяців = 19,0905! Місячна зарплата цього липового чиновника складає майже 20 000 грн.!!! Запитайте його за що він отримує таку зарплату? За те,шо поставлений там не боротися з корупцією,а покривати її!
Галя до Полковник Показати IP 19 Грудня 2014 09:54
Повна профанація закону про люстрацію влади! Крохмаль, за яким тягнеться злочинний шлейф ще з міськвідділу міліції (хабарі, вимагання, повний набір , включаючи закатованого в міськвідділі молодого хлопця) буде люструвати кандидатів на посади чиновників. Це як? Залишаться одні казнокради, ті хто вірою і правдою рвав дупцю за Януковича а чесних , порядних, та тих хто претендує на посаду але десь був на Майдані люструють.............
Інсайдер до Галя Показати IP 19 Грудня 2014 09:55
Дружина Крохмаля працюючи в ЖЕКу "підпрацьовувала" навідницею в організованої банди квартирних шахраїв. Всі вони отримали заслужене покарання , крім звичайно дружини міліцейського підполковника.
Інсайдер до Полковник Показати IP 19 Грудня 2014 10:12
В Луцьку Крохмаль а в Киеві....мабуть Пшонку запросять люстратором чи Арбузова або Сашу стоматолога.......
qwerty Показати IP 18 Грудня 2014 22:57
– Соня, мы на грани грандиозного шухеру… Из-за люстрации меня, таки, снимают с должности! Мине был поставлен вопрос ,играл ли я на гармошке на дне рождения у Януковича и я сказал, шо играл… – Ты шо? Не мог, таки, соврать? Сказал бы , шо не играл! – Соня! Я тебя умоляю…как же я совру? Они ж, тогда, там все танцевали…
Укроп Показати IP 18 Грудня 2014 23:07
Люстрацiю треба починати з старих працiвникiв,а не з нових!!!!Вони ще будуть дивитись,чи пiдходить iм новий працiвник,чи нi !!!!!????Всiх старих гнати в шию!!!!!!!!Попривласнювали собi центр мiста i здають в аренду !!!
месник до Укроп Показати IP 18 Грудня 2014 23:41
Да скільки вже можна люструвати?Вже долюструвалися! Розвалили стару систему, а придумати нічого нового не можуть!!Приклад, нові люстровані іноземні міністри!! Дох.я зробили люстровані? Вон Пашка з Андрушкою люстровані, дох.. зробили? Крім грабіжів і набігів????? Треба не дивитися на політичні уподобання, а на розум людини!!!
розумна людина до месник Показати IP 18 Грудня 2014 23:55
месник боїться що його люструють))
месник до розумна людина Показати IP 19 Грудня 2014 10:19
До сра.і мені ті люстратори! Мені за Дэржаву обідно!!!!
Микола Показати IP 19 Грудня 2014 02:22
Крохман - люстратор, та ну...... http://img7.joyreactor.cc/pics/post/%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%82%D1%80%D1%91%D0%BC%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%9B%D0%9E%D0%9B-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-493567.gif
ВОНО до Микола Показати IP 19 Грудня 2014 07:52
це скарга рептилоїдам чи пароль до порталу в паралельний світ?
Микола до ВОНО Показати IP 19 Грудня 2014 09:34
Це звичайне гіперпосилання. Виділи його, клацни правою клавішею мишки і відкрий "перейти до адреси" чи відкрити гіперпосилання. Дітки класі в третьому вже знають.
Петро Показати IP 19 Грудня 2014 09:43
Крохмаля і іже з ними без всякого детектора за матню і в найближчий контейнер... вони просто свято переконані .що і цього разу "пронесе" мимо...
Григорій Іванович до Петро Показати IP 19 Грудня 2014 10:06
Переконані.... тому десь бачили лучан. Але дратувати народ подібними імітаціями люстрації довго не вдасця. Не підуть крохмалі по тихому....довго шкуру знімати не будемо, рвонемо зразу - від голови до дупи!