USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На директора ковельського ветсанзаводу відкрили провадження

27 Березня 2017 09:41
Через те, що директор Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» Вадим Сухонос отримував на переробку набагато більше сировини, ніж підприємство могло обробити, Ковель опинився на межі екологічного лиха. Наразі проти керівника порушили кримінальну справу, проте, як повідомив голова Волинської ОДА Володимира Гунчика, «в суді захищатись директор буде вже без посади».

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Ковелі через ветсанзавод склалася ситуація SOS: останнім часом завод не працює, а мертвеччину везуть і вдень, і вночі. Її не переробляють, а скидають або на території заводу, або в яму, або просто у величезні купи. А все це потрапляє у ґрунтові води, які йдуть по всьому місту. Люди б'ють на сполох. Ось уже другий тиждень мешканці мікрорайону Ковель-2, громадські активісти та інші небайдужі ковельчани блокують дорогу, яка веде до сумнозвісного ветсанзаводу, і не пропускають на підприємство жодної машини з відходами тваринного походження. Вони стверджують, що втомилися дихати смородом, яким постійно тхне з підприємства, пити брудну воду і вирощувати городину в забрудненому ґрунті, в той час, як керівництво підприємства нічого не робить для вирішення ситуації.

Заступник голови ОДА Сергій Кошарук повідомив, що останніми роками підприємство не лише не виконує своїх функцій через старе обладнання, але й становить реальну небезпеку. Неодноразово повідомляли про незадовільну роботу ДП «Укрветсанзавод», але це не дало результату.

У жовтні 2016 року на заводі відбулась позапланова перевірка, в ході якої виявили численні порушення. У зв’язку з чим директора підприємства Вадима Сухоноса притягнули до адміністративної відповідальності.

Зі слів Володимира Гунчика, з літа 2016 року Вадим Сухонос приймав таку кількість сировини, яку завод не міг переробити. Виробничі потужності дозволяють на місяць обробляти від 10 до 60 тонн сировини. Нині на заводі зберігається більше двох тисяч тонн решток, проте нещодавно на території підприємства самовільно викопали ще 3 котловани, в яких зберігається додатково близько 900 тонн решток. Лише 13 березня на заводі повністю зупинили прийом сировини.

«Рештки на переробку брали в половині України. Минулого року порушили кримінальне провадження проти директора, триває слідство. Але захищатись в суді він (директор заводу, - ВН) буде вже без посади», - зазначив Володимир Гунчик.

Наразі відомо, що дії директора спричинили збитки на 729 тисяч гривень. Нині на заводі склалася надзвичайна ситуація місцевого рівня. На даний час, аби розвантажити ковельський завод, рештки розвозять в інші області України для переробки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus