USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На луцьких поліцейських можна поскаржитися онлайн

26 Січня 2016 15:21
Подати скаргу на працівника патрульної поліції лучани та мешканці Волинської області зможуть за спрощеною процедурою.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відтепер про всі правопорушення та неправомірну поведінкубудь-кого з поліцейських можна повідомити, заповнивши форму.

У ній потрібно вказати ім'я працівника, щодо якого надається інформація, посаду та установу, де працює порушник. Також необхідно пояснити суть неправомірної поведінки поліцейського, а ще – вказати, які фото- або відеоматеріали має при собі скаржник. Саме цей розділ може бути вирішальним для прийняття атестаційною комісією рішення.

Надати інформацію можна анонімно або залишити свої контактні дані і обрати, чи бути присутнім самому на атестаційній комісії під час співбесіди з відповідним співробітником, чи ні.

Раніше, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині готується атестація працівників поліції. Триватиме вона з 22 січня по березень 2016 року, під час якого відбудеться відбір кращих та відсіювання гірших поліцейських.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
міша Показати IP 26 Січня 2016 16:07
А відео як на Волі брали з мене 500 гр за неправельне паркування. Реєстратора незря я поставив. Готовся пріус д.н.з АС.........ДО ВІЗИТУ СБУ
Марсианін? до міша Показати IP 26 Січня 2016 17:02
Нічого не зрозуміло. Навіщо Ви дали хабар 500 грн за порушення вартістю 250 грн???Чому не вимагали протокол?
Анонім до міша Показати IP 26 Січня 2016 18:04
то ось які безграмотні у нас колишні даішники... позорище...
Студент до міша Показати IP 26 Січня 2016 21:22
Брали і вимагали - трошки різне! Дивись аби сам на себе не вийшов за дачу хабарика
Студент до міша Показати IP 26 Січня 2016 21:23
Брали і вимагали - трошки різне! Дивись аби сам на себе не вийшов за дачу хабарика
лучани Показати IP 26 Січня 2016 16:36
Мусарня тепел поливати болотом почне ще більше нових поліцейських.
Фелікс Показати IP 26 Січня 2016 16:38
Міша молодець!!!!!!урааааа
Водій Показати IP 26 Січня 2016 21:38
Ст. сержант Шимчук Василь Васильович-зухвалий, зверній негативний приклад Поліцейського. Постанову складає з граматичними та орфографічними помилками не розбірливим почерком. Діти в школі знають,що Соборності-це проспект, а не вулиця. Сором а не коп. Сподіваюсь на справедливе скасування його постанови ЛМС.
Хохол. Показати IP 20 Липня 2016 10:48
Уникайте зустрічі з копчиком Куцьом Петром Петровичом ця людина психіческі неврівноважена та ласа до наживи з грязнеми справами циганська зовнішність.