USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

На луцьких поліцейських надійшло вже близько 150 скарг

22 Січня 2016 15:42
Протягом першого місяця роботи жоден із працівників патрульної поліції Луцька не написав рапорт на звільнення.

Про це «Хронікам» повідомили в управлінні Патрульної поліції Луцька.

Нагадаємо, що присягу патрульні склали 19 грудня. Загалом — 165 працівників. Протягом першого місяця своєї діяльності вони самотужки призначили 1440 подій для опрацювання. Що ж до скарг, то їх теж вистачає.

«Скарги надходять практично щодня. За місяць їх надійшло приблизно 150. Найчастіше скаржаться на неправомірно складені постанови. Є і інші дрібні скарги», — розповіли в управлінні патрульній поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
волинянам Показати IP 22 Січня 2016 15:49
скажу чесно ведуть себе патрульні нагло, не знають правил вуличного руху, не усі вони потрапили чесно ( все таки існують рішали, їм потрібно дати ХАБАР!!!) на службу, дуже багато родичів бувших регіоналів, синків та зятів начальничків, якщо ще правду тут написати то зовсім комічні історії будуть, але ще напишу!!!!
лучани до волинянам Показати IP 22 Січня 2016 16:38
що, не пройшов по конкурсу, а тепер поливаєш людей брехнею?
Для волинянам до волинянам Показати IP 22 Січня 2016 17:13
Що ви пишете? прям поліція- це сама козирна робота яке може бути. родичі та синки регіоналів та зятів начальників все життя мріяли стати поліцейським.Ці коменти -це викид г.....на на вентилятор, не більше
Рома до волинянам Показати IP 22 Січня 2016 17:29
А можна факти підтвердження ваших слів? Імена та прізвища "рішал" та тих кому вони "порішали" з ваших слів? А також прізвища "родичів бувших регіоналів, синків та зятів начальничків". Тож напишіть правду ваших "комічних історій". А так це просто слова нічого не варті і нічим не підтверджені. Як кажуть в народі - "балаболство".
ЛУЧАНКА до Рома Показати IP 23 Січня 2016 17:12
синок СЛАБЕНКА
Анонім до волинянам Показати IP 22 Січня 2016 18:07
Ну я бы не стал бы утверждать "не усі вони потрапили чесно" А как тебе такой вариант - Сами критерии отбора гарантировали наплыв тупых нечестных людей в МВС.
віктор до волинянам Показати IP 22 Січня 2016 18:47
є факти 7 виложуй... пиши заяви..в. пресу т.д.... ні ? тоді не п,,,ди...
1234 до волинянам Показати IP 23 Січня 2016 02:01
Робота реформованих сополяків з двох місячним навчанням зводиться до виявлення прмпарковнаих авто в заборонених місцях, от і все!!! За браком Розуму та й певно знань законодавства вони не мають уяви на які порушення ще можна реагувати і як наслідок дороги не чистять, не посипають пішохідні дорожки, квартирні крадіжки зросли в рази, пиятство дітей біля порт сіті серед білого дня поза увагою і т.д...... От і всі реформи, час покаже куди потрібно було вкласти колосальні кошти, які витратили на цих двох місячних підлітків чи на належну оплату праці професіоналам з вищими освітами чи на показуха яка не впливає на стан законності в регіоні!!!
лучани Показати IP 22 Січня 2016 16:21
Скаржаться падші працівники міліції,які відчувають,що скоро прийдеться йти працювати на будову.
родич бившого до лучани Показати IP 22 Січня 2016 16:44
професіоналізм потрібен скрізь ти за них не переживай, але якщо молоді менти-падлюки виписує постанову на штраф за зупинку в забороненій зоні стоянки біля сільпо в 22.00 де нікому не мішаєш, то гарного слова за них не скажу
Рома до лучани Показати IP 22 Січня 2016 17:36
Дійсно є такі випадки. Був свідком однієї такої ситуації. Один працівник колишньої міліції попався за порушення ПДР. Так після того, як не вдалось відмазатися своїми зв'язками і телефонними дзвінками до "друзів" то почав дзвонити на гарячу лінію і скаржитись на патрульних. Хоча сам факт скоєння правопорушення був і навіть знаю, що без всяких оскаржень вже сплатив штраф.
кум Показати IP 22 Січня 2016 16:47
Найшли патрульних! Один ручку дає, другий диктує, третій пише ще й з помилками! Срам тай годі!
Андрій Показати IP 22 Січня 2016 16:53
Ейфорія від цих "гітлерюгенд" починає спадати і переростати в тиху ненависть до пацанят які за З.П 8 тисяч їздять в теплих нових машинах і корчать з себе непідкупних крутих шерифів
123 Показати IP 22 Січня 2016 17:19
я мама і мені доводилося декілька разів стикатися з патрульними при переїзді візочком через дорогу постійно зупиняються і пропускають поблизу переходів вже не ставлять машин наглі водії і тепер не потрібно бігти попереду візочка щоб визирати чи не їдуть машини а все нормально і вільно видно.
Анонім до 123 Показати IP 22 Січня 2016 18:14
Извини, если полицейский будет нарушать в лоб общеизвестные правила дорожного движения, то это будет полный п... Ведь, если ты ступила на разметку перехода без светофора, то ЛЮБОЙ водитель ОБЯЗАН тебя пропустить.
ACAB Показати IP 22 Січня 2016 18:21
Ви коли почнете штрафувати вашу банду мусарску - прокурорів суддів податкову інкасаторів ??? Якщо не бачите то візьмемо за гриву і тупим рилом поставимо перед фактом В БІЛИЙ ДЕНЬ ПРИ ЛЮДЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
знаю не мало Показати IP 22 Січня 2016 18:27
Що ви з них хочете, 2 місяці "школа розвідників" у сокиричах це немає нічого. Закони, документацію за цей період не вивчиш. За рік пацанята наблатикаються, готуйте гроші.
7777 Показати IP 22 Січня 2016 20:09
Клоуни
живу тут Показати IP 22 Січня 2016 21:16
колишні менти і вся їхня велика родина не злазить з сайтів все коментує, поливає.....збиті льотчики вже не лілатимуть. узбагойтесь. відірвали від корита.
Анонім Показати IP 22 Січня 2016 21:47
Ніфіга, бояться тепер мажорчики сідати випившими за кермо. Викликають таксі, або пішки йдуть. Та й біля ринку Центрального перша полоса вільна. Так що толк від поліції є. Так дєржать, патрульні. На вас дивиться весь Луцьк. Скур....тесь - гріш ціна всім іншим реформам
місцевий Показати IP 22 Січня 2016 22:10
Скарги пишуть ті на кого виписали штраф - звикли вирішувати дзвінками або візиткою
На позитиві Показати IP 22 Січня 2016 23:00
Молодці !З ними почуваєшся безпечніше ,Молоді . амбіційні ,толерантні , іноді розгублені....Головне , щоб не втратили бажання вчитися ,набувати професійних навичок ! А досвід прийде з часом ! Не заздріть дописувачі на диванах..
Кейт Показати IP 23 Січня 2016 09:25
Оформляли за нарушение парковки мой розовый автомобильчик 1 час 40 мин. Большая роскошь в нынешнее время. Просидела в автомобиле, перемерзла конкретно, в итоге заболела.
Анонім до Кейт Показати IP 23 Січня 2016 15:29
А чого ставала не за правилами?
коля Показати IP 23 Січня 2016 10:01
Спочатку дорогу зробіть а потім про якусь поліцію говорить можна.Скільки дтп і загиблих?в минулому році стільки небуло.малолеток набрали і ті понти ганяняють .
321 Показати IP 23 Січня 2016 13:12
Ждіть-ждіть копи, скоро вам буде піз,,дєц шо то за патрульний шо не вміє протокол скласти, в них хто вміє складати протокол то той в авторитеті))))) ЛОПУХІ!!!!
Анонім до 321 Показати IP 23 Січня 2016 15:30
Сказать то шо хатєл? Навчись зрозуміло викладати свої думки
55 Показати IP 25 Січня 2016 00:41
Нові поліцейські молодці! З ними спокійніше і приємно зустрічатися. Так тримати. Пояснять, якщо ти помилився, підкажуть. як вийти із скрутної ситуації. Дякую їм, шкода не спитала прізвища.
Водій Показати IP 26 Січня 2016 21:29
Ст. сержант Шимчук Василь Васильович-зухвалий, зверній негативний приклад Поліцейського. Постанову складає з граматичними та орфографічними помилками не розбірливим почерком. Діти в школі знають,що Соборності-це проспект, а не вулиця. Сором а не коп.
ображені жінки Показати IP 23 Лютого 2016 17:59
чому в атестаційних комісіях си дять люди , які далекі від поліції та знання законів?звільняють чесних та порядних хлопців. Не звертають увагу на те, як вони працювали, скільки мають нагород. Звільнення - без жодного пояснення. Як тоді вони мають почуватися? Куди звертатися? Де шукати правду? Дільничі інспектори, які чесно пропрацювали на зарплату 2000 гривнів, вдень і вночі їздили на виклики та й про які хабарі в цій службі ( тим більше працюючи в маленьких селах) може йти мова. Як так можна?