USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Патрульні зупинили у Луцьку директора коледжу, п'яного за кермом

4 Січня 2016 11:21
Увечері 3 січня поліцейські затримали нетверезого водія. Ним виявився керівник одного з місцевих коледжів.

Про це йдеться на сторінці патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Згідно з повідомленням, він порушив правила дорожнього руху (перетнув дві суцільні розмітки), і поліцейські наздогнали його по орієнтуванню. Перевірка на пристрої драгер показала – 1.86 проміле. Патрульні винесли постанову на чоловіка за частитною 1 статті 122 (перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг,) і склали протокол за 130 статтею (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

ПАТРУЛЬНІ ЗУПИНИЛИ ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ П'ЯНОГО ЗА КЕРМОМ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцькаУвечері 3 січня п...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 4 января 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Лучанин Показати IP 4 Січня 2016 11:25
І хто цей герой!!!
123 до Лучанин Показати IP 4 Січня 2016 13:57
директор коледжу харчових технологій :)
Правда до 123 Показати IP 4 Січня 2016 15:13
а звідки Ви це взяли????
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 11:27
ЯКІЙ ДИРЕКТОР ТАКІЙ І КОЛЕДЖ
Трикаш Показати IP 4 Січня 2016 11:54
ужас!!!! права в таких треба забирати !!!!
тиць-здиць до Трикаш Показати IP 4 Січня 2016 12:11
в цього педагога треба не тільки права, а й обов’язки забрати
Лучанка Показати IP 4 Січня 2016 12:09
Якого коледжу директор?
знаючий до Лучанка Показати IP 4 Січня 2016 12:18
чи технікуму ?
Ситуден до знаючий Показати IP 4 Січня 2016 18:26
Коледжу)
тиць-здиць Показати IP 4 Січня 2016 12:09
ну добре, спідометр показали - 1,86 і це не мало. тепер обличчя і реквізити бенефіціанта засвітіть!
Василько Показати IP 4 Січня 2016 12:20
прес-служба нової поліції хизується тим що їх працівники затримали аж цілого директора. В то й же час вони ссилаються на закон про захист прав людини, про конфінденційність. тоді раз такі розумахи, то варто було писати одного зі навчальних закладів! короче понос на посному маслі! є народ, які я думаю й так впізнають директора цього коледжу. а ми побачимо чи буде результат далі роботи поліції, чи лишать водійських прав цього м*дака !
Пасажир до Василько Показати IP 5 Січня 2016 08:29
Правильно, потрібно захищати права людини, а не мудака, котрий нетверезий, за кермом, порушує правила дорожнього руху. Гарний приклад для учнів!
Свій Показати IP 4 Січня 2016 12:37
Ну, так як в Луцьку коледжів небагато, а директорів-чоловіків ще менше, то пошук гуглом винуватця робиться за кілька хвилин. Поки що під дане фото підпадає мені тільки директор Монади. Наперед вибачаюсь перед паном Іваном, якщо помилився.
Анонім до Свій Показати IP 4 Січня 2016 13:07
А педколедж?
Бмв Показати IP 4 Січня 2016 12:55
Сіра шкода ас1131
Точно до Бмв Показати IP 5 Січня 2016 00:34
А в директора "Монади" - мерс. Та й сам за кермом він ніколи не їздить.
Українець! Показати IP 4 Січня 2016 12:58
Читаю коментарі, багато людей хочуть побачити обличчя винуваться, навіщо? Якщо таких людей як він в Луцьку тим більше в Україні дуже багато, томущо неодноразово ми читаємо з різних ЗМІ про такі випадки як даний. Слюни та сил не хватить з ними боротися посеред вулиці та й їм всерівно, якщо він безвідповідально сідає пяний за кермо автомобіля та порушує правила дорожнтого руху. З такими водіями потрібно боротися штрафами і дуже великими. Наприклад консфіскація авто, вилучення прав на 1 та більше років , штраф в розмірі 255000 грн. От тоді Внас буде зовсім інша статистика та новини. Сам водій, стараюсь правил не порушувати на дорозі веду себе зважено чого і Всім бажаю.
Лучанин Показати IP 4 Січня 2016 13:40
для прикладу в Польщі за 1-й випадок 10 000 PLN штрав ( ~1500 USD )
жах до Лучанин Показати IP 4 Січня 2016 15:19
для прикладу в Польщі 1500 USD це місячна зарплата)
Очевидець до жах Показати IP 4 Січня 2016 18:28
1500usd
Анонім до жах Показати IP 4 Січня 2016 19:47
В Польщi 1500 злотих зарплата, а не баксiв ти напевно теж думаеш що скоро в Луцьку буде по 1000 баксiв зарплата!!!!!!
жах до Анонім Показати IP 5 Січня 2016 21:43
хм, якщо ти вважаєш що зарплата на капусті і яблуках така сама як і в поляків викладачів, держслужбовців і тд - то ти помиляєшся. Поцікався яка середня зарплата в Польщі.
Ігор до Лучанин Показати IP 4 Січня 2016 17:09
Щитаєш Добре...!
андрійко Показати IP 4 Січня 2016 13:50
схожий на директора не Луцького коледжу а технікуму )
Анонім до андрійко Показати IP 5 Січня 2016 14:45
всетаки не технікуму а коледжу якщо ви про волинський коледж харчових технологій
лучанка Показати IP 4 Січня 2016 18:14
З такими підходами в нашій державі порядку на дорогах ніколи не буде. Зловили, оштрафували оприлюдніть фото, вкажіть призвіще нехай вся область знає героя. Після того десятому закаже, а так посміється і дальше буде пяним Їздити та мати всіх за дебілів.
корiнний лучанин до лучанка Показати IP 7 Січня 2016 22:11
На превеликий жаль, Ви правi. Вiн давно на всiх людей клав... з великоi башти, бо в нього багато високопосадових i впливових друзiв i родичiв, не тiльки в Луцьку... Саме це витоки його ''сильного характеру'' про яку згадала панi NIKA. Насправдi це брехлива iстота. А його ''порядностi та iнтелiгентностi'' (NIKA) я особистий свiдок... Добре, що цей не*оумок дiйсно нi на кого не наiхав... Iнакше ми всi, ймовiрно, стали б свiдками торжества блюзнiрства та беззаконня. Як з його сторони, так i тих, хто ''вiдмивав''- би його сраку, роблячи абсолютно законною чиюсь бiду. Це ще та ''фрукта''... Я впевнений, що вiн i зараз вiдмажеться, але... до пори жбан воду носить... I його ''репутацiя'' (NIKA), тут йому якраз знадобиться, ''поможе'' - скажем так... Гидко це писати, ще гидше про все це знати - тому i пишу. Доля його, колись, накаже: в якiй формi (чи з конкретною допомогою) буде видно...
ВОВК Показати IP 4 Січня 2016 19:55
дати пару київ по дупі а корито конфіскувати і хай пиячить далі полішук
Алег Показати IP 4 Січня 2016 20:08
А може то з педколеджу?
Упізнав! Показати IP 4 Січня 2016 20:09
Ну дуже схожий на ігора корчука Волинського технікуму НУХТ.
Анонім до Упізнав! Показати IP 5 Січня 2016 14:49
Волинський коледж НУХТ
NIKA Показати IP 4 Січня 2016 23:13
Є таке висловлювання: «Характер подібний на дерево, а репутація - на тінь. Ми турбуємося про тінь, а насправді треба думати про дерево». Прочитавши коментарі, хочу сказати всім «доброзичливцям»: спіткнутися у житті може будь-хто, навіть дуже хороші люди допускають помилки. Така вже, на жаль, людська природа. Але знаю, що ця справді дуже порядна, інтелігентна людина з сильним характером пройде і через ці неприємності гідно, відповідально, так, як робить завжди. Бо це насправді хороша Людина.
1 до NIKA Показати IP 5 Січня 2016 22:03
він добрий для тебе поки тебе або твоїх рідних не переїхав
корiррий украiнець до 1 Показати IP 8 Січня 2016 01:47
...ТОЧНО...
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 23:44
Да якби за всіх п'яних писали яких оформляли Даівці то місця для інших новин не було а якби мали такі умови явці тупі поліцаї то п'яних не було б взагалі
поліції Показати IP 5 Січня 2016 13:37
в україні дозволено до 2 проміле вчіть правила!!!!!!!!!
wwww до поліції Показати IP 5 Січня 2016 15:24
у крові «переконаного непитущого» вміст алкоголю може досягати 0,1–0,2 промілле, а не 2 проміле
до поліції Показати IP 5 Січня 2016 19:08
так ти прав, дозволено 02 проміле, просто я помилився
до поліції Показати IP 5 Січня 2016 19:22
Наша дозволена доза — один з найнижчих у Світ. Аналогічні обмеження в 0,2 проміле встановлені в сусідній Польщі. А от у Росії випити якомога більше — цілих 0,3 проміле. Туреччина, Німеччина та Бельгія дозволяють керувати автомобілем, коли в крові 0,5 проміле. Франція ще більше — 0,8 проміле. У США — 1 проміле.
Анонімчик Показати IP 6 Січня 2016 01:38
Та блін ще б та нова "справедлива поліція" була б така правильна сьогодні на дубнівській їде ця поліція патрулює... а за метра 2-3 перед пішохідним переходом стоїть таксі вони його спокійно обїхали і поїхали далі.... А ці всі пости це для того що тіпа люди дивітся ми працюємо ми наводимо порядок.
корiнний лучанин Показати IP 8 Січня 2016 01:36
Да-а-а-а дiдуля!!!!.. Кажеш:нi фiга собi попарився в баньцi (чи саунi). Напевне з тьолочками, iнакше, чого б водяру в жрайло собi заливав, ''антибiотик'' ти наш,чи ФЕОДАЛ в дусi часу (часу нашого, хворого, украiнського, створеного такими як ти i тобою безпоередньо) I закусив статтею 130 КУпАП!.. Ну фiгня, хiба в тебе не все схвачено?!.. Вiдмажешся (чи може навiть виправдаешся)... Зв'язки, прокуратури, депутати (далеко не останньоi мастi)... Ясно, що пробувати достукуватись до твеi свiдомостi марно, але все таки: невже тобi, Заслуженому працiвнику освiти невiдомо, що за баранку ''вгепаним'' (а 1,86 Промiлле це саме воно так) сiдати недопустимо, бо можна наробити БIДИ?????.. Яким ти, моральний урод роду людського, мiсцем думав,коли сiдав за кермо машини (до речi не твеi, а державноi)? Напевне тими мiсцями якi розпарив в банi? Чи в тебе все взагалi вже давно вiдпарене, крiм почуття власноi повноi безкарностi i розумiння того, що ''болт'', який ти забив на людей i на закон являеться правильним взiрцем для наслiдування пiдростаючого поколiння, за яке ти до речi зобов'язаний нести моральну вiдповiдальнiсть. Як зазначено в резюме - вiдповiдi вище: всьому свiй час. Звiдси питання: як вiзьмуть за ''розпарене'', що парити тодi будеш?!.. Тьфу......
викладач Показати IP 9 Січня 2016 20:26
Ісус підвівся і промовив до них: « Хто з вас без гріха, той нехай першим в неї кине каменем!»