Перемоги волинських легкоатлетів у Запоріжжі

30 Січня 2015 08:15
Командний Чемпіонат України з легкої атлетики завршився в Запоріжжі. Згідно з результатами дводенних змагань збірна команда Волинської області посіла 12 місце, набравши 470 залікових очок. У змаганнях брало участь 450 спортсменів зі всієї країни.

На дистанції 5000 метрів у спортивній ходьбі переміг волинянин Іван Банзерук. Фінішну лінію він перетнув за 19 хвилин 38,41 секунд після старту. Зазначимо, скорохід є учнем Заслуженого тренера України Володимира Яловика. Інший волинянин Анатолій Якимчик став десятим (22.47,34 ).

Друге «золото» у волинську скарбничку теж поклала вихованка Яловика. Скороходка Валентина Мирончук подолала дистанцію 3000 метрів за 13 хвилин 21,56 секунд.

У дисципліні штовхання ядра третій результат (16 м 53 см) показав волинянин Роман Рижий, тренер – Володимир Сахарук. До першого місця Роману забракло 1 м 34 см. Волинянки штовхали ядро не так вправно. КМС Юлія Саган стала шостою (13 м 69 см), а МС Анна Лагода посіла 11 місце з результатом 10 м 84 см.

Сергій Березюк у бігу на 3000 метри з перешкодами прийшов до фінішу 11-ий (6.08,07). Звичайну трикілометровку його земляк Дмитро Долинчук пробіг восьмим. Відстань 800 метрів п’ятим пробіг Олександр Ховайло. 31-м на 60-метрівці був Павло Чикида. Кандидат в майстри спорту Антон Яловик в стрибках у довжину посів 5 місце з результатом 7 метрів.

«Ми показали хороший результат. Це перший чемпіонат в сезоні і склад команди не був найсильніший. Більшість лідерів будуть готуватися на індивідуальний

Чемпіонат України, - розповідає представник волинської команди Олексій Сорокун. - Наші лідери цих змагань Іван Банзерук та Валенина Мирончук готуються на до Кубку Європи, який відбудеться в Празі. Майже всі спортсмени були у заліковій зоні, зокрема й молодь. Це не може не тішити».

Нагадаємо, що цей старт є одним з етапів відбору до збірної України, яка 5-8 березня візьме участь в зимовому Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що відбудеться у чеській Празі.