USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Скількох поліцейських на Волині звільнять. ПІДСУМКИ АТЕСТАЦІЇ

17 Березня 2016 11:02
Волинська поліція оприлюднила підсумки атестації.

Згідно з повідомленням прес-служби поліції області, частина правоохоронців підлягає звільненню, частину переведуть на нижчу посаду, однак є й такі, які заслуговують на підвищення.

«Атестацію пройшли понад 1600 працівників Головного управління Національної поліції в області. Майже 78 відсотків (1256 осіб), які проходили атестування, відповідають займаним посадам, а понад 3 відсотки ( 50 осіб) поліцейських заслуговують на підвищення по службі. Разом з тим понад 12 відсотків (201 особа) співробітників одержали негативний висновок атестаційних комісій і підлягають звільненню з поліції через службову невідповідність. Окрім того, підлягають переведенню на нижчу посаду ще майже 7 відсотків волинських поліцейських - 109 працівників», - повідомив основні підсумки атестації тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області Павло Мартинюк.

КЕРІВНИЙ СКЛАД

«За результатами атестування керівного складу підрозділів поліції області понад 23 відсотки співробітників не відповідають займаним посадам і підлягають звільненню з поліції. Зокрема, двоє заступників начальника Головного управління НП у Волинській області та два начальники структурних підрозділів ГУНП. Не відповідають займаним посадам і будуть звільненні також 11 начальників відділів і відділень поліції та їх заступників», - зазначив Павло Мартинюк.

Разом з тим він зауважив, що 55 відсотків керівників відділів і відділень поліції та їх заступників успішно пройшли атестування й відповідають займаним посадам.

Павло Мартинюк нагадав, що атестацію волинських поліцейських проводили з 22 січня цього року відповідно до статті 57 Закону України «Про Національну поліцію» і згідно з вимогами інструкції, затвердженої наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та погодженої Головою Національної поліції Хатією Деканоідзе. Оцінку ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів здійснювали 6 атестаційних комісій до складу яких входили працівники департаментів центрального апарату Національної поліції України, а також представники громадськості, засобів масової інформації та правозахисних організацій. Їх склад був погоджений Головою Національної поліції України.

Окрім того працювала апеляційна атестаційна комісія західного регіону, яка розглядала скарги співробітників Головного управління Національної поліції на висновки, прийнятті щодо них атестаційними комісіями. Право на апеляцію мали тільки ті співробітники, які набрали під час фахового тестування не менше 60 балів.

З 232 поданих скарг апеляційна комісія відхилила 161 і залишила в силі попередні висновки атестаційних комісій, а в 71 випадку змінила їх рішення і задовольнила скарги співробітників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 11:10
Результати "атестації" видно на митниці, коли під носом у наших "атестованих" провозять контрабасом тонами бурштин. Обі\рались по повній.
Люмпен до нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 12:39
Так митників ще ніхто не атестував)
нхя не смішно до Люмпен Показати IP 17 Березня 2016 14:00
Так а я не про митників, а про ОЗУ, які займаються видобутком, скуповуванням і вивезенням за кордон бурштину. Це робота поліції, а не митниці.
коментар до нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 13:46
а при чому митниця до атестації мвс? не знаєш не говори, а то аби ляпнути
АКТИВІСТАМ до нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 14:05
В Києві звільнили 40 % мусорів а в нас 10%!!??)))На волині менти не кришують не беруть хабарі в взагалі чист на руку!!??)))А мала бути чесна комісія, яка нажаль, виконувала замовлення ШПИГИ..
Хмельницьк Показати IP 17 Березня 2016 12:32
Там кришує контрабас Шеремета Віталій, яКий прошов атестацію та працює у патрульних начальником чергових
Луч Показати IP 17 Березня 2016 12:44
цирк, звільнити всіх!!!!
Міністр до Луч Показати IP 17 Березня 2016 13:47
Буде зроблено, шановний!
123 Показати IP 17 Березня 2016 12:54
А це робота митників....До них запитання адресовуйте!!! Чи Ви вважаєте, що поліцейські повинні - старими методами - перевіряти безпідставно кожен автомобіль???? А легалізація видобутку бурштину - це компетенція нашої легітимної влади!!!
Рома Показати IP 17 Березня 2016 14:03
Звільнили тих хто не заплатив комісії!!! Не атестація, а цирк!!!!
Іван Показати IP 17 Березня 2016 14:13
Представники громадськості. Це самооборона і наближені. Де організатори Луцького майдану, журналісти, депутати. Скільки осіб представляють ці громадські організації. Лапін рулить?
Любешів Показати IP 17 Березня 2016 14:17
Хто з представників громадськості з нашого району приймав участь. Там лише друзі генеральчика були!
свій Показати IP 17 Березня 2016 15:00
Цюцюра в Шеремети і живе.
911 Показати IP 17 Березня 2016 15:39
А ЩО Ж ПРО АТЕСТАТОРА ВАЛЬЧУКА НЕ ЧУТИ .ВЖЕ ЗАМЯЛИ ПОЗОРНИКИ
Ганс Показати IP 17 Березня 2016 16:22
МУковоза атестувапи чи ні? Бо він давав інтервю і казав ,що ще не добудував хати і пенсію буде отримувати менше ніж його батьки.
БП Показати IP 17 Березня 2016 16:28
валя це шнирь лапи а лапа рулить хазяйкою
пройшов атестацію Показати IP 17 Березня 2016 17:24
Спочатку потрібно було на поліграф направити всіх членів комісій, якщо журналіст то поставити лише одне питання: "чи писали Ви заказні статті за грош"і, якщо громадський активіст то: "чи влаштовували Ви заказні пікети та акції за гроші або чи брали участь в таких" і одне загальне питання для всіх: "чи давали ви хабарі щоб вирішити якесь питання".
Андрій до пройшов атестацію Показати IP 17 Березня 2016 17:30
Повністю згоден, тоді б відсіялось 99 відсотків членів комісії, а можливо й всі 100
правда до пройшов атестацію Показати IP 18 Березня 2016 00:32
Погано. що з цією пропозицією не виступили ті. кого атестували. Думаю.що суди розберуться.якщо їм не дадуть інший наказ
Так Показати IP 17 Березня 2016 21:33
За раз всіх не поміняєш, але якщо щороку оновлювати на 15%, то поступово лишаться нормальні і навіть дехто з колишніх.
ааа Показати IP 17 Березня 2016 21:34
комісіянти ще попоходять по судах. і вже там їх будуть під...сити. це їм не в кабінеті умнічати, хоча тупі.
Богдан Показати IP 17 Березня 2016 22:04
Атестаційні комісії на 100 процентів формувались бездарно !!!!
Цуцман Показати IP 17 Березня 2016 22:13
А яким чином в комісію включили вальчука , якщо він колишній даішник ??? Колись нормальні керівники нагнали . Що ніхто не знав ???
Любі свині Показати IP 18 Березня 2016 09:02
http://apostrophe.com.ua/news/society/2016-03-18/rossmi-okonfuzilis-s-syujetom-ob-ukraine-opublikovano-video/52768