USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку не буде вулиці Бориса Клімчука

22 Березня 2016 14:00
Не називати одну з вулиць міста на честь колишнього голови ОДА Бориса Клімчука рекомендують у профільній комісії Луцької міськради.

Про це йшлося під час засідання тимчасової комісії міськради з питань впорядкування назв вулиць Луцька 22 березня.

Голова комісії Юлія Вусенко повідомила, що з проханням назвати одну з вулиць міста на честь Бориса Клімчука звернувся благодійний фонд «Рідна Волинь». Відповідна петиція набрала 331 голос за необхідних 300. Одну з вулиць міста просять назвати на честь видатного державного, політичного та громадського діяча Луцька, Волині та всієї України за його вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю.

Член комісії Микола Федік зазначив, що таке перейменування свідчитиме про подвійні стандарти та творення кумирів. Він зауважив, що у 2010-2012 роках Борис Клімчук кожен виступ супроводжував словами «мій президент» щодо Віктора Януковича, «тушкував» обласну раду. Він представляв Партію регіонів та сприяв в області тому, що Янукович наказував з центру. З його слів, неправильно було б називати вулицю на честь екс-голови ОДА стосовно тих, хто загинув під час Революції гідності. Депутат наголосив, що можна навести 100 аргументів на користь того, що називати вулицю на честь Бориса Клімчука не потрібно.


Своєю чергою, член комісії Павло Данильчук пропонував взагалі не перейменовувати вулиці у Луцьку на честь колишніх членів Партії регіонів.

У підсумку, члени комісії одностайно проголосували проти перейменування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
нхя не смішно Показати IP 22 Березня 2016 14:17
Ну і чим він "видатний"? Злодійством?
Воронюк В.М. Показати IP 22 Березня 2016 14:18
Краще село Мельники Шацького р-ну , переіменуйте в його честь ! Там його віла на чесно зароблені ...
іван Показати IP 22 Березня 2016 14:18
А потім ще будуть вудицю януковича називати бо долар по 8 грн. був
петро до іван Показати IP 22 Березня 2016 14:41
а ті що зараз - чим кращі?
мама мія до петро Показати IP 22 Березня 2016 14:55
Іван ти д**іл...чому, бо різниці не бачиш.
мама мія до іван Показати IP 22 Березня 2016 15:03
писати навчись, вудиця...а потім будеш судити вчителя, усьок...
Леонід Показати IP 22 Березня 2016 14:41
Яка ж у волинян коротка пам'ять ! Климчук був основним рупором і пропагандистом бредових реформ партії регіонів.Без стиду і совісті.І його ім'ям вулицю...
допитливий з голоб Показати IP 22 Березня 2016 14:58
мені цікаво чи хтось колись згадає отих горе - революціонерів які довели украіну до війни а народ до злиднв на чолі з яценюком і порошенком.а борис клімчук живе і буде вічно жити в пам.яті вдячних волинян на відмі ну від данильчука та йому подібних.
Іван Показати IP 22 Березня 2016 15:13
Хотів би я так жити як жив Климчук ,а зараз живе його сімейка. Вольготно і достатньо. З купою бабла.Чесно ,звичайно,зароблених.Не потрібно називати іменами вулиці олігархами,які були причетні до всіх партій,які були їм вигодні. Це виходить,як у фільмі "Весілля в Малинівці".Опять власть міняєтться і шапку надів тієї влади,яка рулить.
Петро Показати IP 22 Березня 2016 16:12
Іван написав все вірно, тільки не написав, чому в нього особисто немає благодійного фонду.
Лучанка Показати IP 22 Березня 2016 16:17
Шановні добродії, перш ніж писати розберіться хто був і є на Волині, за часи незалежності, і який зробив внесок в розвиток нашого краю.Ми всі українці , в тому числі Волиняни жили, і працювали при різних владах, але головне завжди залишатися людяними.Чи Ви хочете сказати що теперішні політики( наші Волинські народні депутати) білі та пушисті.Не завидуйте статкам,кожен в першу чергу думає про сім'ю, а його діти не поїхали за кордон, а живуть і працюють тут на Волині.
до лцчанки Показати IP 22 Березня 2016 16:45
теперішні ідоли такі ж самі як і попередні. а Борис Клімчук жив вольготно і добре, бо служив київським богам. теж саме стосується і теперішніх. нічим не кращі. а його не тікають за кордон бо вони тепер з теперішніми, тобто з тими самим, що і були. живуть прекрасно.
манька Показати IP 22 Березня 2016 17:02
і теперішні не кращі, але ми ж не називаємо їх ім"ям вулиці у місті.