USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Відоме прізвище посадовця терцентру МВС, якого спіймали на хабарі

15 Вересня 2016 15:51
Правоохоронці затримали на хабарі начальника територіального сервісного центру МВС України у Ковелі Віталія Новікова.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідування з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сьогодні стало відомо, що на Волині військова прокуратура затримала групу корупціонерів за систематичне вимагання та одержання хабарів на понад 100 тисяч гривень. Зловмисники систематично вимагали гроші з місцевих мешканців за прискорення видачі документів державної реєстрації та пeрeрeєстрації транспортних засобів, складання іспитів на право кeрування транспортними засобами та ін. Під час обшуків правоохоронці вилучили у затриманих понад 13 тисяч доларів США та 35 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
У Показати IP 15 Вересня 2016 15:57
"Боцмана"?
Луцьк Показати IP 15 Вересня 2016 16:00
А в Луцьку СЛАБО затримати?
кідиба Показати IP 15 Вересня 2016 16:26
давайте вже того хабарника кофана десь дівайте завалив всю роботу мрев рішали хочуть збривати бабло за чесні машини біля експертів стоіть черга людей а він в своєі баби по телефону питає чи вона борщ зварила покажіть тому безмозглому кофану як працює мсрев в одесі
знайка Показати IP 15 Вересня 2016 18:02
Поділяться і буде як завжди.....
Ольга Показати IP 15 Вересня 2016 18:05
Що змінилоь при новій владі?
Гкп Показати IP 15 Вересня 2016 18:41
Коли вже хтось наведе порядок в Луцькому МРЕВ,скільки вже років там бардак,без бабла нема номерів то пластику,то база не робить.Кофан скоро викупить те мрео.На що дивиться керівництво Поліції,СБУ,Прокуратури.......скоти.......
До гкп Показати IP 15 Вересня 2016 22:02
Всіх хабарників Луцького МРО скоро накажуть дуже скоро, Не периживай ГКП, тебе почули!
кідиба василь Показати IP 16 Вересня 2016 08:36
Працюю рішалою в МРЕВ при Кофані 10 років і ні кого не боюся бо ми з Кофаном сила.Ніяке СБУ ні пркуратура нам не страшна. Кофан рішає все головне після роботи завезти йому долю. Ніхто мене не накаже бо я РІШАЛА а мій шеф КОФАН. Це наше МРЕВ і ми будемо там керувати до смерті
кідиба василь Показати IP 16 Вересня 2016 09:08
Працюю рішалою в МРЕВ при Кофані 10 років і ні кого не боюся бо ми з Кофаном сила.Ніяке СБУ ні пркуратура нам не страшна. Кофан рішає все головне після роботи завезти йому долю. Ніхто мене не накаже бо я РІШАЛА а мій шеф КОФАН. Це наше МРЕВ і ми будемо там керувати до смерті
Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 14:55
Там більш питання у Луцьку стоїть по заму. Був рішалою а став зам ЛУЦЬКОГО сервісного центру "МРЕВ". Це той к*зел якому спалили БМВ Х5
Башка до Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 22:57
В ти той лопушок який палив?!? Га?!?
До анонiма до Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 16:29
Ти що з луни звалився вiн вже не робить