USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Інтернет жартує: як росіяни відреагували на рекордне падіння рубля

18 Грудня 2014 14:00
Рекордне падіння національної валюти Росії, яке розпочалось ще 2 дні тому і продовжується і донині, окрім паніки і занепокоєння викликало чимало іронії. «Не було б так смішно, якби не було так печально», - говорять росіяни.

Паралельно цьому люди згадують дефолт 90-х та намагаються запастись продуктами, а також придбати щось на свої заощадження, щоб не втратити на тотальному падінні курсу національної валюти.




Є й такі, хто, не знайшовши в продажі доларів та євро, купує українську гривню

Проте з дня на день це стає все складніше і складніше – торгові мережі масово переоцінюють товари. Окремі автодиллери взагалі повністю зупинили продаж автомобілів.


І тут вже зовсім не до «карателів», «бандерівців» та «крим-нашів»



Не солодко в умовах падіння курсу доводиться і продержавним пропагандистським ЗМІ. Відтак, суттєве скорочення очікує на канал LifeNews.

10% працівників скоротить і видання Lenta.

Попри це новин щодо кадрових змін у головному рупорі пропаганди немає. Хоча на його фінансування з казни йдуть мільярди рублів на рік.

Заради справедливості слід зазначити, що свій хліб прокремлівські ЗМІ їдять не дарма – тут впритул не помічають ні падіння валюти, ні здешевлення нафти майже на 50%.

Але, схоже, причиною цьому є зовсім не провладна позиція.

Утім росіяни не впадають у відчай – за ці дні падіння національної валюти стало найбільшим трендом для жартів у російськомовному сегменті Твіттеру.









І пропонують свої варіанти подолання кризи. Конформістські:

І трішки більш радикальні:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
вонижедіти Показати IP 18 Грудня 2014 14:02
А ми жартуємо про рекордне падіння гривни!
Анонім до вонижедіти Показати IP 18 Грудня 2014 14:17
Як? На яких сайтах? Хочу почитати жарти.
123 до вонижедіти Показати IP 18 Грудня 2014 15:01
Лишенько, мій ватний друже!)) Гугл транслейт з російської не дуже відмінки перекладає, правда?)) не "гривни" а "гривні", п'ятнадцятирубльовий ;D
екскурсовод до вонижедіти Показати IP 18 Грудня 2014 20:33
З давніх давен українці живуть за принципом - "аби сусіду було гірше". Скоро гривня буде як білоруський зайчик, а ви рублі Росії все рахуєте.
123 Показати IP 18 Грудня 2014 14:08
ПРо Кримнашів - шикарно :D Цю фразу в Росії можна почути чи не на кожному кроці, але аж ні як не в обмінниках
Metaller555 Показати IP 18 Грудня 2014 14:12
Правильне зауваження. Поцікавтесь у валютчиків, по скільки сьогодні долар і спрогнозуйте ціни перед Новим роком...
чему радоваться Показати IP 18 Грудня 2014 14:15
Рубль потянет за собой гривню. Не забываем мы экспортируем в Рашу много чаво и гастрабайтеров тоже ."Южмаш" в Днепропетровске уже закрываеться, за собой он потянет смежные предприятия.
Анонім до чему радоваться Показати IP 18 Грудня 2014 14:20
Поясніть це жартівнику, вонижедєті,
Андрій Показати IP 18 Грудня 2014 14:15
Воно-то так, але на першому малюнку треба ще гривню домалювати, яка той падаючий рубль наздоганяє..... З чого ми тішимось?
коля Показати IP 18 Грудня 2014 14:16
в нас не краще зараз. Ціни зашкаюють на ринку страшно!!!люди теж купляють з запасами або нічого не купляють а основні речі бо немае грошей на все -квартплата дорого хліб молоко сир сметана і дітям основні речі так що таке робиться що далі чекати ?
лена трикаш Показати IP 18 Грудня 2014 14:24
сміється той хто останній ! а нас що чекає? чи зараз не краще ? долар був по 8 грн при януковичу а зараз -23 грн і то немає
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 14:42
В России доллар поднялся в 2 раза, а у нас в 3 раза и то ли еще будет ой еей!!!!!!!!!!!!
Кримнаш!!!!1111 до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 15:04
В Росії на 48% валюта подорожчала, в Україні - на 46. "В нас" це ти про расєю-матушку? http://hvylya.net/news/digest/rossiyskiy-rubl-upal-silnee-grivni-i-stal-slabeyshey-valyutoy-v-mire.html
мда... Показати IP 18 Грудня 2014 15:11
Люди , коли ви вже проснетеся ??? в країні є більш болючі питання і проблеми, а ви як уперті бикии радуєтесь, шо якийсь рубль падає... ми за рік скотилися до краю... краще подумайте : скільки було живих людей на початок 2014року і скільки зараз ?? і хто в усьому винен ..
ага до мда... Показати IP 18 Грудня 2014 15:49
Хутін Пуй винен
Анонім до ага Показати IP 18 Грудня 2014 16:52
погугли на ютубі Война,которую вы не видите, фільм 2010 року... може проснешся врешті
гривня Показати IP 18 Грудня 2014 15:37
ну нічого,Президент Пе Пе Сороса головою Нацбанку призначить-будем жити по-американськи!а як не будем,то хоч Путлер попіниться трохи,що американці так блииизько вже)