Спортивна школа з важкої атлетики в Камені-Каширському потребує реконструкції тренувального комплексу. Про це 23 травня на сесії Волинської обласної ради розповів депутат Анатолій Філюк.

Нововолинський центр професійної освіти вирішили перейменувати. Діяльність Волинського обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція» – припинити. А щодо Володимирському спортивному ліцею – клопотати про надання нового статусу.

Юна волинянка стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Крім того, за сумою двоборства волинянка посіла четверте місце.

Два тренери і майстер спорту з Волині отримуватимуть стипендію Кабміну

Серед стипендіатів – заступник начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Василь Шевчук; заслужений майстер спорту України з фехтування на візках, тренер-викладач Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю з фехтування на візках Олексій Сундієв; заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ВОДЮСШОІ з пауерліфтингу Валерій Дружинович.

21 Травня 2024 18:55

Майже пів тисячі легкоатлетів змагалися за першість у Луцьку. Фото

У Луцьку на стадіоні «Авангард» упродовж двох днів, 18 і 19 травня, проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також національний чемпіонат з легкоатлетичного багатоборства.

21 Травня 2024 13:25

Золото, срібло і бронза: юні волинські спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті Європи з бойового джиу-джитсу

Четверо волинських спортсменів у складі збірної відстоювали нашу країну на Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу (бойове джиу-джитсу) в місті Мальграт де-Мар в Іспанії. Змагання відбувалися в трьох розділах (клоз-контакт, граунд-файт, фул-контакт) протягом трьох днів.

20 Травня 2024 13:54

22-річний лучанин зіграє за Олімпійську збірну на футбольному турнірі у Франції

Із 30 травня до 17 червня олімпійська збірна України проведе навчально-тренувальний збір та візьме участь у міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello у Франції. Головний тренер команди Руслан Ротань викликав 27 гравців, серед яких уродженець Луцька, 22-річний півзахисник «Дніпра-1» Валентин Рубчинський.

19 Травня 2024 17:48

Луцькі борчині представлять Україну на чемпіонаті світу

Лучанки Поліна Ковирнова та Дарина Сакович увійшли в основний склад збірної та будуть готуватися до чемпіонату світу, щоб достойно представити нашу країну на міжнародній арені

19 Травня 2024 13:59

Усик переміг Ф’юрі та став абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі

Українець виграв роздільним рішенням суддів.

19 Травня 2024 08:41

Тренер. Воїн. Добряк. На війні загинув наставник триатлоністів та марафонців з Луцька Роман Гаврилюк

Сьогодні стало відомо про загибель на війні тренера-викладача Федерації триатлону Волині Романа Гаврилюка. Про день і час прощання з Героєм повідомлять згодом.

18 Травня 2024 20:18

Без сенсацій не обійшлося: визначили чемпіона Луцької громади з мініфутболу серед шкіл. Фото

У Луцьку відбувся турнір з мініфутболу серед учнів 10-11 класів навчальних закладів громади. Участь у ньому взяли одинадцять команд. Перемогу здобули футболісти ліцею №1.

18 Травня 2024 09:34

У Луцьку завершився перший «Кубок ректора з мініфутболу»: хто переміг. Фото

Організатором першості став колектив Луцького педагогічного коледжу за підтримки влади та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Після трьох днів футбольних баталій, що тривали на майданчику гімназії № 19, визначився переможець. Золоті нагороди здобув колектив господарів змагань.

17 Травня 2024 17:49

Луцький борець Євген Макаров виборов срібло на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо. Фото

Євген Макаров із луцького військово-патріотичного клубу «Борець» здобув срібло на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо та виконав норматив майстра спорту України з боротьби самбо.

15 Травня 2024 20:21

Вісім команд змагаються за кубок: у Луцьку – новий турнір з мініфутболу. Фото

У Луцькому педагогічному коледжі заснували нові спортивні змагання – Всеукраїнський турнір з мініфутболу серед юнаків на кубок ректора. До участі запросили команди навчальних закладів Волинської, Львівської та Тернопільської областей.

15 Травня 2024 16:43

Нововолинський спортсмен став третім на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства

Нововолинець Владислав Холява здобув бронзову медаль на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства. Чемпіонат серед учнів 2011 року народження і молодших відбувся 11-12 травня у Житомирі.

14 Травня 2024 14:11

Луцькі кікбоксери привезли чотири золота з двох чемпіонатів. Фото

Спортсмени з луцького клубу Forma показали відмінні результати на чемпіонаті України та міжнародному турнірі з кікбоксингу ISKA. На всеукраїнських змаганнях волинські кікбоксери здобули три золоті та дві бронзові медалі. А на міжнародному турнірі представник клубу Forma Артем Кучерук виборов першість.

13 Травня 2024 16:26

Двоє футболістів з Луцька зіграють у юнацькому чемпіонаті Європи

Незабаром юнацька збірна України U-17 (футболісти, не старші за 2007 рік народження) візьме участь у фінальній частині Євро-2024. Серед викликаних – форвард «Баєра» Артем Степанов та півзахисник «Баварії» Богдан Оличенко.

12 Травня 2024 21:43