USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хто причетний до бійки волинянок у нічному клубі

12 Листопада 2014 13:00
Двоє жінок, яких називають дружинами працівників Служби безпеки України в Нововолинську, побили волинянку. Інцидент трапився в нічному клубі «Донбас». У постраждалої – струс мозку, лікування проте проходила вдома – під крапельницями.

Про це інформує Нововолинськ діловий.

Бійка, яка розпочалася у приміщенні закладу, а закінчилася вже надворі, була знята на камери відеоспостереження. Проте, як з’ясувалося, записи безслідно зникли. Власне, постраждала та правозахисник Анатолій Бідзюра переконують, що конфлікт затіяли дружини офіцерів СБУ. Називають і прізвища зловмисниць - Зуб і Панасюк.

Причини бійки наразі не повідомляються. Жінка, як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, звернулась із заявою у прокуратуру. Попри це дані про інцидент навіть не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Окрім того, нещодавно надійшла інформація про те, що у справі з’явилася третя особа, яка буцімто «взяла вину на себе» та заявила, що пані Зуб та Панасюк не били постраждалу, мовляв, це зробила вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
Віктор Показати IP 12 Листопада 2014 13:09
1 - на п*лю паскуд 2 - в Нововолинську нічний клуб Донбас О_О
уляна мусіївна Показати IP 12 Листопада 2014 13:11
ху*сє клуб назвали в нововолинську. і шо там доброго може статися, з такою назвою.
омелян панасович до уляна мусіївна Показати IP 12 Листопада 2014 13:33
Донецькi зеки...
Що тут такого Показати IP 12 Листопада 2014 13:16
Що тут такого
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 13:26
ось до чого доводить безкарність і відчуття приналежності до особливої "касти"
батька до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:55
піди випий самогонки і усе тобі стане ясно
Наталка Показати IP 12 Листопада 2014 13:32
Саме гірше те, що заклад працює нелегально, попри заборони міської ради. Скільки вже вбивст, торгівлі наркотиками та побиттів було біля нього. Але ж Бутинцю і Басу можна все!!! Щей міліція кришує.
батька до Наталка Показати IP 12 Листопада 2014 18:49
не показуй яка ти розумна!
1+1 Показати IP 12 Листопада 2014 14:04
цікаво, а куди всетаки поділися записи з відеокамери і що це за клоун чи клоуниха з'явився і взяла всю провину на себе ?? таке враження, що і свідки цієї бійки теж пропали безслідно і не дивно буде якщо завтра привезуть студентів, які нібито будуть розказувати, що все бачили, і що дійсно не Зубиха з Панасючкою лупцювали бідолашну кралю...................це просто цирк Шапіто,який реально відпочиває від подій у Нововолинську, у кримінальному клубі під назвою - "Донбас" !
Я Показати IP 12 Листопада 2014 14:07
А Панасюка як звати?
ти до Я Показати IP 12 Листопада 2014 18:57
леонідом
ольга Показати IP 12 Листопада 2014 14:44
відео е!!!!ведеться слідство!!!а за наклеп багато кому прийдеться відповідати!!!
ЗА ПРАВДУ Показати IP 12 Листопада 2014 14:49
Роздувайте й надалі статтю Камишніковоі!!!!
волонтер до ЗА ПРАВДУ Показати IP 12 Листопада 2014 18:50
у камишнікової є багато собак
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 14:52
Вони нас всіх б'ють, що тут нового.
Волинянин Показати IP 12 Листопада 2014 15:00
Тут чітко видно, що комусь це на руку, видно, реально хтось стоїть за цим всім, кому вигідно дискредитувати, заплямувати прізвища людей.
Катерина Показати IP 12 Листопада 2014 15:24
Що за брехлива стаття?! Один наклеп та дезінформація! "Потерпіла" свіженьке фото в соцмережі добавляє з нових гуляночок! А ви пишете, що під крапельницями! Таке враження, що стаття замовлена потерпілою Andriana Cinotu
юля Показати IP 12 Листопада 2014 15:32
Шановні журналісти, готуйтесь до суду!
Штефан, Луцьк до юля Показати IP 12 Листопада 2014 17:52
Не бачу наклепу. Бачу цинічне переслідування журналістів за гарантовану Конституцією свободу слова в ЗМІ та іншодумство. Бійка була? У нічному генделику "Донбас"? Прізвища правильно вказані? Чоловіки дам-боксерок де працюють? Місць в неврології, в Нововолинській лікарні, не було? Заяви від потерпілої в прокуратуру і міліцію її власною рукою написані? Тоді, подавайте позови в суди! А там і люстрація підіспіє, як на їхнього шефа та його заступників. Все правильно й буде. А ви Юлю, зустрічного позову в суд, за брехню, не боїтесь?
актив УНСО до Штефан, Луцьк Показати IP 12 Листопада 2014 18:10
Підтримую Штефана! До речі троє їх було, тих.............. а нововолинянка одна))) Ось і вирішили показати свої вміння! Ще й кричали що нам за це нічого не буде бо чоловіки "СБУШНИКИ"
юля до актив УНСО Показати IP 12 Листопада 2014 20:30
якщо ви такі професійні журналісти, то хоча поцікавтесь іменами і прізвищами справжніх учасників бійки у міліції.....так вам все скажуть! А попридумували прізвища, які вас попросили обрехати і далі самі вірите в те що пишете! Не переживайте суд у всьому розбереться і без вас! Зустрічного позову не боюсь, бо я точно, на відміну від вас, знаю правду!!!!!
вонижедіти до юля Показати IP 12 Листопада 2014 20:35
камищнікова не має діплома журналіста!!!
Панас до Штефан, Луцьк Показати IP 12 Листопада 2014 20:09
наташа- ти вже себе штепаном називаєш та сама ж собі і відповідаєш вже як актив унсо!
Правий Показати IP 12 Листопада 2014 16:28
Одні жінки в зоні АТО в добровольчих батальйонах воюють проти сепаратистів, а інші українок бють в нічних клубах!!!! Рівень!!! Ще й жінки офіцерів спецслужб!!! ЛЮСТРАЦІЯ
патріот україни Показати IP 12 Листопада 2014 16:31
В АТО їх!!! Хай там кулаками помахають з сепарами!!!!
аня до патріот україни Показати IP 12 Листопада 2014 17:02
ніхто там кулаками не махав,...дівчата посовались за коси, от і все! А "потерпілу" до речі в АТО можна відправити з її здібностями задовольняти потреби чоловіків!
батька до патріот україни Показати IP 12 Листопада 2014 18:52
не будь таким завзятим
патріот україни до батька Показати IP 12 Листопада 2014 22:53
іди урод повоюй на сході...розказуєш яким бути.....що далі терпіти цей безпредєл? на палю їх!!!!!!!
учасник АТО Показати IP 12 Листопада 2014 16:34
Підтримую!!!! І чоловіків своїх нехай із собою беруть в АТО
Роман Шухевич Показати IP 12 Листопада 2014 16:41
Хайно хлопці з Айдара та Азова вернуться зі сходу!!! Всі будуть відповідати .....і міліціонери які не реєструють в ЄРДР і сбушники....і звичайно їх "кралі"!!!
пс до Роман Шухевич Показати IP 12 Листопада 2014 19:15
хайно! хайно! хайно!
анонім Показати IP 12 Листопада 2014 17:00
дві заяви зареєстровані.....спочатку дізнайтесь правду, а потім роздувайте скандал!
ЗА ПРАВДУ Показати IP 12 Листопада 2014 17:10
"Потерпіла" в Італіі древнім ремеслом жіночим займаеться!Все місто знае!Комусь бачу дуже вигідно з неі білу та пухнасту зробити!!Що в світі робиться?!!!Що за погрози?Хто такий мудрий кругом в АТО всіх відправляе????Що за самосуд???
свідок Показати IP 12 Листопада 2014 17:15
прокуратура і суд все розставлять на свої місця...
друг Показати IP 12 Листопада 2014 17:16
а де відео так швиденько пропало....цікаво....де воно???порішали спецслужби)))))))
анонім до друг Показати IP 13 Листопада 2014 10:15
Шановний, читайте попередні коментарі, якщо звісно ви вмієте це робити....бо я якщо чесно вже сумніваюсь! Відео вже багато людей передивилось.....і на ньому ясно видно, що дружини офіцерів СБУ не мають відношення до бійки))))) да...одна із дружин там просто відпочивала, а другої взагалі там не було! Так що всі журналісти, які обрехали цих людей, скоро зустрінемось у суді)))))))))
Люстратор 7-62 до анонім Показати IP 13 Листопада 2014 11:39
СБУШНИКИ: ПАНАСЮК ТА ЗУБ ХВАТИТЬ ПИСАТИ В СВІЙ ЗАХИСТ....ГОТУЙТЕСЬ ДО ЛЮСТРАЦІЇ!!!!! СКОРО ПРИЙДЕТЬСЯ ВІДПОВІСТИ ЗА ВСЕ!!!
боєц Показати IP 12 Листопада 2014 17:19
круто.....в жіночі батальйони їх.....хай там покажуть свої вміння!
аня Показати IP 12 Листопада 2014 17:27
Шановні, не переживайте відео нікуди не дівалось....воно є! от воно покаже хто кого бив і хто там був! тільки щоб Чітота в Італію випадково не втікла!
КОМАНДИР РОТИ БАТАЛЬ Показати IP 12 Листопада 2014 18:15
ВІЙНА В УКРАЇНІ!!! ХЛОПЦІВ СОТНЯМИ ХОРОНИМО ТА ВІДСПІВУЄМО!!!! А ЦІ..........НЕ ЗНАЮ ЯК ЇХ НАЗВАТИ, ЩОБ МАТА НЕ ЗАГНУТИ, ВИТАНЦЬОВУЮТЬ В НІЧНИХ КЛУБАХ!!! ЩЕ Й ЖІНКИ ОФІЦЕРІВ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!!!! ГАНЬБА!!! СОВІСТІ ЗОВСІМ НЕМАЄ!!!
вонижедіти до КОМАНДИР РОТИ БАТАЛЬ Показати IP 12 Листопада 2014 19:03
що ти кажеш, тьотя?
Командир роти до вонижедіти Показати IP 12 Листопада 2014 23:04
Тьотею будеш ти!!! Коли я з хлопцями вернуся зі сходу!!! Готовся!
ветеран сбу до КОМАНДИР РОТИ БАТАЛЬ Показати IP 12 Листопада 2014 23:02
Підтримую командира роти.....кожен день гинуть наші патріоти!!!! а жінки ОФІЦЕРІВ СБУ соваються по нічним клубам.....дожилися! Напевно радіють людському горю?! На громадський суд їх!
Ооо до ветеран сбу Показати IP 13 Листопада 2014 15:00
Ну ти і кончаний придурок))))
Снайпер Показати IP 12 Листопада 2014 18:18
Хай прийдуть ще на похоронах або на поминках потанцюють полеглих героїв за волю України! Аж тошнить від цього!
батька до Снайпер Показати IP 12 Листопада 2014 19:02
тобі від самогонки з пивом тошнить
снайпер до батька Показати IP 12 Листопада 2014 22:57
від цих отморожених тошнить
Инна Показати IP 12 Листопада 2014 18:41
Є божа заповідь,Хто не грішний ,хай перший кине в *мене* камінь.Хай попередні коментатори своє життя обміркують,а потім судятьінших.А мужчини коментатори, хай не сидять в неті ,а йдуть виконувати свій обовязок..ВОЮВАТИ.
громадянка Показати IP 12 Листопада 2014 20:58
Ото проблема, побилися три дури в нічному клубі. Тут і суд, тут і прокуратура... немає їм що робити... Підірвали авторитет своїх чоловіків,, бо може це стати кінцем їх карєри, опозорили себе, батьків і тільки того. Треба думати куди заміжнім жіночкам ходити, і що робити. Період вседозволеності закінчився. Зараз кожен муси відповідати за свої поступки. Якщо не прямо зараз то через деякий час прийдеться відповісти.
громадянин до громадянка Показати IP 12 Листопада 2014 21:03
камішнікова давай досвідання!
Азов Показати IP 12 Листопада 2014 23:07
Цікаво чи їх чоловіки їздили на схід?! Воювати за волю і незалежність України? Треба звернутися до Голови СБУ! Якраз і люстрація на носі!
Толік Аптекар Туарег Показати IP 12 Листопада 2014 23:52
Вот СБУшники кляті... розпоясались...
Волинянка Показати IP 13 Листопада 2014 00:09
Дааа.... Оце так опозорили жіночки своїх чоловіків-СБУшників.... Показали які культурні в офіцерів дружини... Ще й чоловіками хотіли прикритись....
інна Показати IP 13 Листопада 2014 08:21
це ви всі, незнаючи правду, позорите офіцерів СБУ!!!!
Мая Показати IP 13 Листопада 2014 08:33
Камишнікова заробляє собі цим писанням гроші, а ви їй у цьому допомагаєте. Всі жителі міста її добре знають, не сиділа б вона сутками в неті за безплатно, і називати прізвища навіть міліція, як публікує новини, вже підтвержені, в газету, не дає собі такого права, а тут прізвища пишуться , видно людина зацікавлена облити брудом і має з того користь.
Азов Показати IP 13 Листопада 2014 11:48
Міліція не називає, бо ЗУБ бігає вже по Нововолинському МВ УМВС до слідчих і рішає "вопроси"!!!! Ворон ворону око не виколить.....добре що хоч працівники прокуратури допомагають потерпілій!
анонім Показати IP 13 Листопада 2014 11:52
звичайно прокуратора допомає....як ж їй не допогти! це ж скільки ж грошей можна заробити))))))
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 13:13
Так, так правильно, видно зацікавлених, прізвища знають, знають де вонивони "бігають", мабуть хочуть зробити місця в СБУ вакантними, видно що зацікавлені, роздули так, як комусь вигідно. Ну,ну ...Шановні коментатори, це внутрішні війни відповідних осіб, а ситуацію використовують, щоб "пустити крові" користуючись ситуацією своїм "конкурентам" низько використовуючи при цьому жінок , задумайтесь, ми і головні герої цієї "опери“ ляльки в театрі і нашими ниточками керують, не піддавайтесь!!!!!!
командир роти баталь до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 19:20
видно що сбушники своїх жіночок покривають)))))) Хай краще до мене в роту медиками підуть хлопців на сході рятувати! Більше толку буде! А ніж сраками по клубам крутити, коли в країні горе!
АТО Показати IP 13 Листопада 2014 16:12
С*ЧКИ З ЖИРУ БІСЯТЬСЯ,ЧОЛОВІКІВ ПЕРШИМИ В АТО
анонім до АТО Показати IP 13 Листопада 2014 17:05
а ти чого сидиш в інтернеті і обсираєш, а не воюєш?
Люстратор 7-62 Показати IP 13 Листопада 2014 19:25
А чого їм не біситись?! Чоловіки ХАБАРІВ навбрали і бісяться за народні гроші! Скоро змінимо систему докорінно! Це вам шановні не часи КДБ коли ви людей мордували та катували!!!! А фамілії ці треба запамятати....ЛЮСТРАЦІЯ В СБУ ПОПЕРЕДУ!
,, Показати IP 2 Грудня 2014 08:29