USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У військкоматі на Волині брали хабарі за звільнення від служби

19 Січня 2015 16:38
Працівники СБУ виявили та припинили протиправну діяльність працівника Нововолинського райвійськкомату, який вимагав гроші у місцевого мешканця за звільнення від військової служби.

Встановлено, що головний спеціаліст відділення комплектування Нововолинського райвійськкомату вимагав у мешканця Волинської області понад 9 тисяч гривень.

19 січня Служба безпеки України зловмисника затримала на «гарячому» під час одержання «хабара».

Згідно з вказаним фактом в УМВС у Волинській області зареєстрували кримінальне провадження за ч.3 ст. 368. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 19 Січня 2015 16:53
Да ну, вот так новость, удивили блин.
102 до 123 Показати IP 19 Січня 2015 17:10
Не здивували, а ЗЛОВИЛИ. Молодці! Так тримати! Всіх ХАБАРНИКІВ на нари, з позором!
wel до 102 Показати IP 19 Січня 2015 17:48
Навіщо на нари? Хай йде в АТО.
Водовоз Показати IP 19 Січня 2015 17:26
А кто его посадит он же ПАМЯТНИК!!!Наивные,собака лает-караван идет!!!
Анонім до Водовоз Показати IP 19 Січня 2015 17:32
Ти вже почаЛО ... ГАВКАТИ.
дідо до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:49
Гав! Гав! На тебе тітко!
Розмішили Показати IP 19 Січня 2015 17:48
Вимагав? Чи самі зараз бігають, шукають кому б та через кого відкупитись від смерті та каліцтва? і хоч заплюйтесь зараз, а я їх не осуджую, бо зараз уже не війна а якась ціленаправлена бійня, а жити всі хочуть.
Анонім до Розмішили Показати IP 19 Січня 2015 17:55
То йди сама заробляй ТАКИМ чином. Чи ВЖЕ заробляєш?
анонім Показати IP 19 Січня 2015 18:43
А закого іти?
маша до анонім Показати IP 19 Січня 2015 23:33
іти за ттебе і твоііх дітей .якщо не наші вояки тоти будеш як в донецьку просити хліба.
Водовоз к анониму Показати IP 19 Січня 2015 18:49
То я лаю,то за кого идти,ты опредились. Научись думать головой,а не ящик смотреть!!!
анонім Показати IP 19 Січня 2015 18:56
Ти не лай а іди в ато
Волинь Показати IP 19 Січня 2015 19:08
Автору статті треба виправити помилку в заголовку В УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОМАТАХ БЕРУТЬ ХАБАРІ . І тільки такса росте по наближенні чергової мобілізації. На сьогодні по Львівській області тариф 4500 доларів за одного "непридатного " до стройової служби.
аа до Волинь Показати IP 19 Січня 2015 23:38
ти прав.