USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Завтра у Луцьку – День жалоби

13 Серпня 2014 13:44
У зв’язку з загибеллю під час виконання завдань антитерористичної операції Артема Карабана та його похованням завтра, 14 серпня, оголошено у Луцьку Днем жалоби.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

На знак скорботи приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.

У цей день також обмежать розважально-концертні заходи на території міста, заборонять звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанка Показати IP 13 Серпня 2014 14:01
только на словах запреты в субботу и воскресенье салюты бахали весь вечер, а помоему на салюты тоже был зарет, да и музыку я бы во вс ех ресторанах запретила не зря говорят оди плачут -другие скачут.
луцкий Показати IP 13 Серпня 2014 14:24
Романюк задолбал... хватит трауров этих... почему все должны мучаться? а я хочу отдохнуть может после работы, я тоже страну поднимаю...
Андрій до луцкий Показати IP 13 Серпня 2014 14:41
Час зрозуміти просту істину,інвалідами треба називати тих,у кого глухе серце....Дивний наш світ як Ноєв ковчег-кілька людей і маса худоби...
луцкий до Андрій Показати IP 13 Серпня 2014 16:11
коментар було видалено
123 Показати IP 13 Серпня 2014 14:24
Давайте вже рік жалоби.
луцкий до 123 Показати IP 13 Серпня 2014 14:26
та вообще сидеть и тупо плакать
оксана до луцкий та Показати IP 13 Серпня 2014 14:59
Читаю та дивуюся.... Люди, невже у вас немає серця, немає співчуття???? Доречі, можливо, його забрали замість тебе, Луцкий, або замість тебе, 123. Він і його брат воювали в зоні АТО. У матері забрали на війну двоє дітей!!! Розважатися хочеш????? Бери кулемет та їдь,розважайся, на схід!!!! Поважай смерть людини!!!! Ти теж не вічний:-)
луцкий до оксана до луцкий та Показати IP 13 Серпня 2014 16:16
коментар було видалено
до луцького Показати IP 13 Серпня 2014 15:10
коментар було видалено
гість Показати IP 13 Серпня 2014 15:27
Звичайно в цих людей немає серця. Бо вони расєйські найманці. Але х.... з ними. Не зважайте на них от і все. Приде час, і все зміниться, і тоді вони дійсно пошкодують про свої вчинки.
333 Показати IP 13 Серпня 2014 15:55
Не забувайте, що у розважальних закладах крім відпочиваючих є ще й працівники, які мають сім`ї. За що їм жити? Так склалось, такі вже у них професії, і що тепер????? Розважатись чи ні кожен вибирає сам. І, до речі, якщо людина працює у сфері розваг, це не означає, що у неї немає серця і вона не поважає чиєсь горе. Скажу більше - , мобілізація торкнулась і їх сімей та родин. Не нагнітайте ситуацію!!!!!! І так не солодко! Рідним і близьким Артема щирі співчуття. Герої не вмирають!!!
луцкий до 333 Показати IP 13 Серпня 2014 16:04
правильно говоришь.. вообще наш народ любит в крайности впадать