USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанам пояснили підвищення тарифу на тепло в січні

14 Лютого 2017 09:15
Тариф на теплопостачання за січень 2017 року збільшили через зниження середньодобової температури повітря.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Так, директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна зазначила, що тариф на теплопостачання розраховують, відштовхуючись від середньої температури по сезону, яка становить 1,47 градуса тепла. Проте в січні середня температура становила 5,45 градуса морозу. Відтак, «Луцьктепло» змінило тариф, адже затрати на опалення, відповідно, збільшились.

Валентина Малютіна переконує, що це не принесло ДКП надприбутків, адже 92% в тарифі - це витрати на газ і електроенергію.

«На зарплату тисячі працівників ми витрачаємо менше, ніж платимо за електрику», - пояснила Малютіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Імя Показати IP 14 Лютого 2017 09:40
вона взагалі нормальна?
Експерт до Імя Показати IP 14 Лютого 2017 12:02
Малютіна взагалі некомпетентна. Вона "економіст" - як вона сама висловилась. Відповідно до ДСТУ-Н Б В.1.1-27 2010 "Будівельна кліматологія" середня температура трьох зимових місяців для Луцька становить -3,2°С.
Семен Показати IP 14 Лютого 2017 09:52
Не пояснення, я якась діарея...
Народна довіра Показати IP 14 Лютого 2017 09:52
Коли міськрада встановить ІТП інд.тепловий пункти як у Кіеві у кожному будинку ?
Лучанин до Народна довіра Показати IP 14 Лютого 2017 11:00
Ніколи!!!
лучанин до Народна довіра Показати IP 14 Лютого 2017 13:49
А в Києві є ІТП в кожному будинку? Це Вам хто сказав?
Африка Показати IP 14 Лютого 2017 09:56
А що це за середня температура по сезону, аж +1,47 для зими, ми що в Африці живемо, що у нас зимою має бути плюсова температура?
отти Показати IP 14 Лютого 2017 10:28
Що за бред? Виявляється, ті, хто встановив лічильники на тепло (за власний рахунок+ програма ЄС) заплатили 42 грн. за метр площі, а ті, хто немає лічильників - по 30 грн. за метр. Як так може бути, коли тепло всім подається однаково? Чи може теплові лічильники ще більше жарять, ніж подача в лічильник. Тупірдяйство, неучі, безграмотні,хто міг таке видумати? Ось де корупція! Люди, подавайте в суди проти мафії.
111 до отти Показати IP 14 Лютого 2017 10:47
Будинки без лічильників заплатили по 42.66 грн. за кв. метр, з чого ви взяли, що без лічильника кв. метр 30 грн.?
Анонім до отти Показати IP 14 Лютого 2017 17:05
невже суд буде захищати сторону людей? чи ти не про наш суд?
123 до отти Показати IP 15 Лютого 2017 06:39
Так, толку з тих судів, як там одна корупція. Спрообуй завести справу проти держ установи, та як риба об лід.дурдом, що робиться в Україні
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 10:30
Негайно внести у ВР законопроект про заборону морозу піднімати взимку температуру вище 1,47 градуса. Додатково вважати, що в Україні діє не помірний клімат, а субтропічний. Всю різницю щодо компенсації по тарифах перекласти на населення.
ніка Показати IP 14 Лютого 2017 10:31
ід*оти ! 2000грн за одне тепло в квартирах у нас холодно за що платити !
ДПЗ Показати IP 14 Лютого 2017 10:32
Та сама ж су=ка каже що надприбутків немає але значить хороші прибутки є. , хай оприлюднить свою та наближених осіб зарплату та премії яка становить біля 20 тис грн. в місяць кожному., а це платимо ми громадяни м. Луцька зі своєї кишені, а вони й дальше будуть підіймати ціни.
Дідо до ДПЗ Показати IP 14 Лютого 2017 11:13
Пока Директор не вижене Зубасту Кравчучку там нічо непоміняється...ати кравчучка тебе люди клянуть всі і я кажу будь про........та і твоя родина...
слєсарь до ДПЗ Показати IP 14 Лютого 2017 17:10
В мене зарплата 2,500 а в Кравчучки чоловік сварщик і зарплата 7000 тисяч ,то де та су...а Кравчучка буде думати про людей разом з дирекцією.
ангст Показати IP 14 Лютого 2017 10:41
А нічого що зараз батареї ледь теплі і в квартирі дубак. Дозвольте автономне опалення і тоді люди дійсно зможуть економити. Але ж це не вигідно нашим злодіям хабарникам.
ляля Показати IP 14 Лютого 2017 10:59
ми лягаємо спати в одежі і в шерстяних носках яке тепло де воно ...треба всім не платити виходимо на тарифний майдан жах ! людей понищать !
Борис Показати IP 14 Лютого 2017 12:21
Все вірно Лучани! Перебирайтесь в села .Там опалення дешеве!
555 Показати IP 14 Лютого 2017 12:21
Обнародуйте цей розрахунок накінець! Хто його робив, на основі яких нормативних документів, звідки взялася середня температура 1,47градусів тепла? Найголовніше - нехай пані Малютіна пояснить, чому не зменшувався тариф на тепло, коли середня температура була вищою в певному місяці? Чому мовчить міська влада-за місце голови воюють і нічого не бачать? РОЗРАХУНОК ТАРИФУ В СТУДІЮ
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 12:24
У будинку 25А по вул. Декабристів батареі завішуємо одіялами, відкриваємо балкон и форточки, жара Коли вже полагодят, щоб можно було зменьшувати подачу тепла? Вори!!!!!!!!!!!!!!!!
до злодійського луць Показати IP 14 Лютого 2017 12:45
В минулому році багатоквартирні будинки де стоять лічильники тепла цілу зиму вчасно все оплачували а в кінці опалювального сезону, те су=че луцьктепла донарахували заборгованість за зиму, сказавши що їх пяний чи якийсь дурний працівник неправильно цілу зиму зчитував та давав їм показники цього лічильника. Тобто дивіться і контролюйте, бо ті брехуни весною знову зроблять теж саме. Вони ж самі докручують показники тих лічильників.
Лом Показати IP 14 Лютого 2017 14:31
Не платіть за надання послуг теплопостачання покі не буде контролю за їх отримання. Лічільники в нас "не леганізовані", да і взагалі цей вид послуг в Україні порушує усі види прав людей. 1 Я не хочу цієй послуги, то чому мені її навязують? 2 За ці гроші я можу без проблем опалюватись електрикою. 3.Як контролювати якісь то в мене+30 а в сусідів в той же час+15 4. Потрібно ігнорувати платіжі поки воно не буде по людськи.
555 Показати IP 14 Лютого 2017 15:31
Панове журналісти "ВН", зробіть, будь ласка, журналістське розслідування на тему, чи підвищились тарифи на тепло хоч би в сусідніх обласних центрах -Рівному, Львові , Тернополі. Зима ж у нас всіх одинакова. Чомусь підозрюю, що у нас схема "Роттердам+" по-луцьки.
Реаліст Показати IP 14 Лютого 2017 20:44
Панове,марна справа сваритись між собою,це на руку тим ,хто (в т.ч.і тарифами на опалення ) *обдирає* нас,не маючи не тільки ніяких меж ,але й елементарного здорового глузду.Замість сварок і *жовчі*,зверніть ,будь-ласка,увагу на сьогоднішні *формули* п.Малютіної,особливо на дві їх складові-1)0.137938Гкал/кв.м-середньозважена річна витрата теплової енергії,яка враховуються у встановлених тарифах(мова оригіналу),2)+1.47С-середня розрахункова температура зовнішнього повітря.Сьогоднішні мої спроби *запитань до *Луцьктепла*(на рівні найвищих посадовців)-звідки взялись вищеназвані цифри,не принесли успіху.Сподіваюсь,отримаю відповіді на письмове звернення до п.Малютіної і запевнення п.Яковлєва.
іст до Реаліст Показати IP 14 Лютого 2017 23:49
а ви не запитання задавайте, а надсилайте офіційні інформаційні запити, пишіть заяви, скарги, тощо - нехай потрудяться, відповідаючи.
555 до іст Показати IP 15 Лютого 2017 07:35
А Ви вже все це зробили? Якщо так - респект.