USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку невідомі облили крамничку фарбою

22 Грудня 2016 14:34
Невідомі облили червоною фарбою фасад крамниці у Луцьку. Інцидент трапився сьогодні, 22 грудня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, на фото видно, що стіни та вікна крамниці «Павутинка», на вулиці Кривий Вал облиті червоною фарбою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
умань Показати IP 22 Грудня 2016 14:35
це наші "дьодіки"
Анонім до умань Показати IP 22 Грудня 2016 14:41
зловити і надавати різкою по задниці на майдані
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 15:08
Треба понадавати по губам властниці павутинкі! Забембав її ніс яки вона скрізь пхає!
Водій Показати IP 22 Грудня 2016 14:58
Власниця крамнички багатьом поплювала в душу! Тому вважаю їй справедливо додали клопоту.:) Як на мене ще й купку лайна тре на порозі лишати їй кожну ніч)
Лялька Показати IP 22 Грудня 2016 15:01
Так тобі і треба, зараза!
Новий канал Показати IP 22 Грудня 2016 15:20
А чому не г*вном обмазали????((((
Очевидець Показати IP 22 Грудня 2016 15:23
Вона не власниця, просто там розташована гром.організація.
Анонім Луцьк Показати IP 22 Грудня 2016 15:24
Молодці! Так і тримати! А то її дійсьно пів Луцька знає, ніс в неї точно за довгий... В кожній бочці зат*чка!
Фу Показати IP 22 Грудня 2016 15:41
це цивілізовані, виховані мешканці культурно-адміністративного центу Волині міста Луцька так чудово комунікують між собою! )))
Анонім Луцьк до Фу Показати IP 22 Грудня 2016 18:20
Ці мешканці чудово комунікують, на відміну від того продавця, якого знає кожна собака в центрі культурно-адміністративного центу Волині міста Луцька.
ss Показати IP 22 Грудня 2016 15:44
власниця крамниці рідкісна хамка обзиває людей нецензурно постійно звонить в поліцію, А головне кричить на маленьких діток які взагалі в нічому не винні