USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Як сільський голова упіймав вандала на цвинтарі. Подробиці

2 Березня 2017 11:02
Сільський голова з односельчанами самотужки затримали чоловіка, який молотком розбивав могили на кладовищі села Тупали Турійського району. Перед тим цей чоловік пошкодив металевим молотком 26 надмогильних мармурових пам’ятників та 4 дерев’яні хрести у селі Старі Кошари на Ковельщині.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів Миляновичівський сільський голова Василь Николайчук, який власне і впіймав зловмисника.

Зі слів сільського голови, його попередили телефоном про те, що вандал наближається до цвинтаря в Тупалах. Разом із групою людей, серед яких був працівник МНС, Василь Ніколайчук негайно виїхав на місце події і застав вандала «на гарячому» - чоловік міцної статури розбивав молотком могилу. Побачивши людей, зловмисник скочив на підводу, намагаючись втекти. Однак сільський голова наздогнав його, зв’язав та викликав поліцію.

«Ледь повалив його, чоловік виявився крепким - високий, масивний», - пригадує сільський голова.

Згодом на місце події приїхали ковельські та турійські правоохоронці, а також дружина та син затриманого. Родичі були вдячні, що йому не дали наробити ще більшої біди, адже чоловік має психічні розлади.

Як з’ясувалося, у Старих Кошарах 51-річний зловмисник пошкодив велику кількість могил, у Тупалах – не встиг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
волинянка Показати IP 2 Березня 2017 11:18
а де прізвище вандала, де його фото? суд народний міг би "нагородити" його за "подвиги"...
Тихий каратєль Показати IP 2 Березня 2017 11:20
коментар було видалено
---- Показати IP 2 Березня 2017 11:34
Хай продає тварина хату!!! І ставить нові пам'ятники !!!! Це яким хворим на голову треба бути щоб таке витворити!!!
хвілолог Показати IP 2 Березня 2017 11:47
Біла гарячка?
Проблема в іншому Показати IP 2 Березня 2017 12:11
Психічно хворих сьогодні практично не можливо без їх згоди лікувати. А який псих визнає себе хворим? Ото і бігають з молотками поки не нароблять біди.
1 Показати IP 2 Березня 2017 12:13
Так жеж написали, що має психічні розлади
лучанин Показати IP 2 Березня 2017 12:37
адже чоловік має психічні розлади.Людина здатна на все ,але не всі знають на що вони здатні.Якщо людина не в змозі психологічно впоратися з навалилися на нього неприємностями, будь то особистісні, робочі або інші проблемні сфери, у нього утворюються внутрішні конфлікти, що згодом може призвести до психічного розладу.
лучанин Показати IP 2 Березня 2017 12:47
Не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільне небезпечного діяння, передбаченого цим кодексом, перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними внаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового розладу психічної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру,а після одужання така особа може підлягати покаранню.
Квітка Показати IP 2 Березня 2017 15:12
То добре що в нашому суспільстві ще не закінчились мужні люди, як цей молодий головаголова сільської ради, який власноруч затримав цього вандала! Селяни йому дуже вдячні за це, адже хто знає що скільки він завдав би шкоди.
гість Показати IP 2 Березня 2017 18:03
Ось такий має бути голова сільської ради, молодий, мужній, щоб міг з такими справитись, а то в наших селах голови одні пенсіонери, ніякої реакції б не було б! Суспільству потрібні нові молоді та енергійні люди!!
лучанка Показати IP 2 Березня 2017 20:37
А родичі не цікавились, куди їздить цей при*рок?! Дуже добре, що вони подякували, але що робити тим людям, над могилами рідних чиїх поглумився цей " з псизічгими розладами"?!
111 Показати IP 3 Березня 2017 15:38
на уранові рудники його якшо так любить шось довбати