USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині - два дні жалоби

25 Грудня 2014 18:47
27 та 28 грудня цього року оголошено днем жалоби на території Волинської області. Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев, - повідомили упрес-службі облдержадміністрації.

Зокрема, у документі від 25 грудня 2014-го за № 546 зазначено: «У дні жалоби на всій території області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій».

Також передбачено внесення змін до програми розважальних і культурно-масових заходів на території області, спортивних змагань, програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, що у суботу 27 грудня, волиняни прощатимуться із загиблими бійцями батальйону «Світязь»: Сергієм Помінкевичем, Олександром Сацюком, Максимом Ляшуком, Віктором Шолухою та Олександром Сивим. О 10.30 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, що у Луцьку, відбудеться відспівування загиблих, а о 11.00 на Театральному майдані – громадянська панахида.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ая Показати IP 25 Грудня 2014 19:10
ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ.
небайдужий Показати IP 25 Грудня 2014 19:58
ГЕРОЯМ СЛАВА , СЛАВА , СЛАВА !!!
Андрій Показати IP 25 Грудня 2014 21:14
СЛАВА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!!! Не забуваймо,що подвих одних,це злочин других.
вундер Показати IP 25 Грудня 2014 23:09
гіркотою і сумом пронизує все тіло , не залиштися байдужм прийдіть на похорон , допоможіть по можливості сімям загинувших
кіндер до вундер Показати IP 25 Грудня 2014 23:25
а ти допомогла хоча б копійкою?
ніна Показати IP 26 Грудня 2014 00:36
слава героям. герої не вмирають!! Вічна слава таким людям!чомусь олігархи податківці чиновники і дупетутати навть не співчувають таким людям а далі корцпція процвітає а хлопці були справжніми патріотами жаль що їхнє життя обірвалось
123 Показати IP 26 Грудня 2014 09:56
Уклін вам, хлопці, та вічний спокій.... Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А, може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько, Вже слово, матусю, не буде моїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину За те, що віднині будеш сама. Тебе я люблю. I люблю Україну Вона, як і ти, була в мене одна.
Пробач Показати IP 26 Грудня 2014 10:11
Пробач, матусю, за твій біль та жаль, Пробач мене за сліз долину. Я не покину тебе ні на мить, Як не покину я і Украіну. Пробач, що бачиш мене лиш на фото, Що в серці твоєму чимало ран. Я у раю, та душенька з тобою, Вона й не покида ще наш Майдан. Люблю я ,мамо,Україну сильно. Моя любов не зникне нікуди. Боролись ми і будемо боротись! Це наша друга ненька і ми її сини! Чимало крові вже пролито, Багато душ забрали небеса. Та я тебе ніколи не покину, Прийду неначе вранішня роса. І ти не бійся мамо, я з тобою. І Батьківщину я ще бороню. Душа моя тримається двобою, Народ наш не боїться вже вогню! Поборемо ми зло й тривоги, Свободу не залишемо одну. Здобудемо народу перемоги! Увічнимо історію свою!
Біль Показати IP 26 Грудня 2014 10:11
Вічна память!Героям слава!Низько низько вклоняємося Вам і дякуємо за боротьбу за мирне небо для нас! Боже, дай сили та здоровя рідним....плачу
схилю я голову свою Показати IP 26 Грудня 2014 10:26
З гордістю схилю я голову свою, за тих, хто б'ється за свободу. За тих, хто полягли в бою, воюючи за волю власного народу. Не боячись не смерті, не покарань, йшли через місяці нестерпних страждань. Боролись, терпіли, та помирали, та навіть цим вони вас не здолали. Стану на коліна, перед тими, хто не побачить більше України. Хто зі славою відходить на той світ, Побачивши золото райських воріт.
Тетяна до схилю я голову свою Показати IP 26 Грудня 2014 12:49
ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ.
Натка Показати IP 26 Грудня 2014 14:39
СЛАВА ГЕРОЯМ! Коли прочитала цю сумну новину, відразу згадалися слова з брехливої і продажної статті «одіозної» в великих лапках нововолинської журналюшки камишнікової: "Добровольці з Нововолинська в "Азові", "Айдарі", вояки тербату "Волинь" щодня ризикують життям, не маючи від міської влади ані гривні. Так само як більшість мобілізованих. Аж раптом батьки міста надумали профінансувати міліцейський підрозділ — роту "Світязь", де нововолинців обмаль. Звідки й чому така щедрість? Зрештою, до чого тут міліцейський "Світязь» (http://ndilo.com.ua/news/skandalchyk-na-sesiji-mer-obrazyvsja-i-zbrehav.html) Важко уявити, що відчували близькі та родичі загиблих героїв, читаючи ці гіркі і болючі слова людини, яка і уявлення не має про справжні людські почуття. Обливати брудом мера за гроші в замовних статтях – це одне, а от сумніватися в героїзмі хлопців з «Світязя» - це зовсім інше. Впродовж двох днів всі волинські і навіть загальноукраїнські видання тільки й говорять, що про дні скорботи за загиблими героями, а на особистому сайті місцевих «ригів», де пише одна-єдина авторка камишнікова, про ці події – ані слова. То де ж та правда?
Не знаю до Натка Показати IP 27 Грудня 2014 13:52
Не зрозум1в
Волонтер Показати IP 26 Грудня 2014 17:00
Ця поважна журналістка не один раз допомогла солдатам своєю публікацією. На мері нововолинському вже не має де клейма ставити.
Ярема Романович Показати IP 26 Грудня 2014 18:39
СЛАВА ГЕРОЯМ! Коли прочитав під цією сумною новиною брудний анонімний коментар Натки, відразу збагнув, що совісна і порядна журналістка Наталя Камишникова знову допекла одіозному нововолинському меру і його брехливій, продажній піарниці з приватного промерського сайту. ***