USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинські депутати хочуть поїздку в Грузію

26 Грудня 2014 13:46
Депутати волинської обласної ради пропонують організувати поїздку обранців громади до Грузії, аби зрозуміти ефективність тамтешніх реформ й визначити, що вони будуть доцільними для України.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій сьогодні, 26 грудня.

Так, члени профільної комісії мізкували над тим, чи варто продовжувати контракт з директором комунальної установи «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» Іриною Ітані.

Так, на думку очільниці підприємства, управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Волинської ОДА ставиться до неї упереджено та перешкоджає її роботі. Зокрема, вона зауважила, мовляв, їй як очільнику КП зовсім не платять зарплати та й саме підприємство досі не має офісу.

Однак, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Наталія Кролік не погодилась і з такою думкою пані Ірини й зауважила, що проти того, аби змінювати директора установи, оскільки за станом на сьогодні уже реалізовується проект, підготовлений Агенцією про створення єдиної інформаціної бази фермерських господарств на загальну суму 147 тисяч євро.

Тож, члени профільної комісії вирішили організувати робочу зустріч з очільницею КП й вирішити питання щодо офісного приміщення для агенції. Тому обранці громади рекомендували продовжити контракт з Іриною Ітані ще на рік.

Окрім того, депутат облради Богдан Дівнич запропонував розглянути варіант поїздки представників облради до Грузії, аби визначити, чи доцільні будуть тамтешні реформи, що на устах в українців, безпосередньо на території нашої країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Йухан Показати IP 26 Грудня 2014 13:57
Правильне рішення! Хай усі депутати обл.ради, працівники ОДА та усіх РДА будуть направлені у відрядження у Грузію! Подивляться як реформи треба робити та й одночасно відпочинуть від нас усіх! В добру путь! Грузія чекає!
Платник податків Показати IP 26 Грудня 2014 14:11
Ще не вистачало щоб депутати за мій рахунок у Грузію їздили. Ніби-то від цього щось зміниться. Я може теж Грузію ніколи не бачив..
Йухан до Платник податків Показати IP 26 Грудня 2014 14:20
Це ж буде ділове закордонне відрядження наших депутатів у Грузію! Приїдуть то розкажуть нам, що там і як!
месник до Платник податків Показати IP 26 Грудня 2014 14:55
+++++++++++++++))) молодець!!!! Шо там і як, можна через інтернет взнати і по телебаченню, в мене просто таке враження , що тут вони обіжралися і треба Боржомі попити,))))) Чого вони не сказали скільки це буде коштувати нам з Вами???? Командіровочні, перельот, поселення, сувеніри, сауни, жінки, алкоголь? І для чого це все? Щоб по дорозі обратно, вони в дютіку купили листівку про Грузію і тикали нам тут? Хочуть їхати, хай їдуть тільки за власні кошти!!!
Богдан до месник Показати IP 26 Грудня 2014 16:09
Це нам буде коштувати мінімум 5000 грн на людину на тиждень. Були з дружиною 7 днів. Економ варіант, лоукост Wizz Air, дешеві гостьові будинки.
месник до Богдан Показати IP 26 Грудня 2014 17:38
А Ви думаэте Вони будуть в дешевих гостьових будинках жити?????? Ха-ха))) Вони чартером з Луцька полетять!!! А сауни? Поїсти добре, вина бахнути, зранку Боржомі!!! Да я думаю на закупівлю сувенірів з України тис 30000 піде!!
38 до месник Показати IP 26 Грудня 2014 22:10
По собі судиш? )))
балакун Показати IP 26 Грудня 2014 14:21
Як можуть бувші комсомольці та комуняки реформи провести? Вони ж в системі. Школярам краще екскурсії організовуйте. Вони виростуть і порядок наведуть. А цих їздунів хіба до Сибіру повивозити.
ірина Показати IP 26 Грудня 2014 18:41
Щоб взнати про реформи Грузії, хай пошукають в Інтернеті, поговорять по скайпу з грузинами. Скільки вже їздили вчитися за кордони різні делегації за народні гроші і що змінилося. поїхали, розважилися, приїхали, розказали... і все.
Бригадир Показати IP 26 Грудня 2014 21:06
Найшли де шукати приклади , грузіняки крім співів, танців, застіль, віна та невиконаних обіцянок, тьа шахрайства нічого ніколи не робили, а вояки з них як з мого г....вна - куля....
Я сам депутат Показати IP 26 Грудня 2014 22:11
Але їздити за державні кошти не треба !Треба будувати Грузію у себе.Тільки з гузями дівнічами це не вийде і з пирожиками теж.
38 Показати IP 26 Грудня 2014 22:17
Краще давайте запитаємо п. Кролик та Ломагу чим вони займаються? По декілька разів на рік їздять за кордон, а де результати? І так вже 16 років!!!! Це нормально? Чи всі цього не знають, чи не хочуть знати?! Настав час спитати з них!!!!
38 до 38 Показати IP 28 Грудня 2014 20:38
Маленьке уточнення, Ломага А.М і Кролік Н. очолюють відділ міжнародних відносин облдерадміністрації. Отримують зарплату, їздять в Європу за державні кошти, живуть там в кращих отелях... а де результати??!! А результати роблять громадські організації!! Куди дивиться губернатор??
1941-45 Показати IP 27 Грудня 2014 01:13
на лугандонію і даунбасс їдуть -собакі дикі може їм путівки на БУКОВЕЛЬ організуєм
сакашвили Показати IP 27 Грудня 2014 09:37
с собой прихватите в качестве подарка
ххх Показати IP 27 Грудня 2014 14:18
все аби на халяву,туди сам бувший презик їхати не хоче.
38 Показати IP 28 Грудня 2014 22:03
Чому ніхто не спитає держчиновників з відділу міжнародних відносин Волинської ОДА Кролік Н. І Ломага А.М., про їхні відрядження за кордон . Їздять туди дуже часто за державні кошти і живуть в самих дорогих отелях ( нікого не питають і не викладають в пресу). Чому журналісти про це не пишуть? Що вони звідти привозять? ДЕ РЕЗУЛЬТАТИ??! Чому Ітані І,М. без зарплати, за свої кошти їздить і привозить на Волинь європейські гроші?!!! І не малі ГРОШІ !!( більше 1 млн. дол.) Настав час поставити питання: -пора зробити "чистку" в ОДА і повиганяти дармоїдів!