USD 27.50 27.67
  • USD 27.50 27.67
  • EUR 32.25 32.60
  • PLN 7.22 7.32
Громадське формування «Варта Порядку»
0
Громадське формування «Варта порядку» створене з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

З історії формування: 29 листопада 2001 року було зареєстровано Громадську організацію «Варта Порядку». Відповідно до Закону України Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону.

ГО «Варта Порядку» підпорядковувалася Луцькому МВ УМВС у Волинській області і нараховувала у своїх лавах 1700 осіб.
Однак до 2014 року ГО «Варта Порядку» існувала фактично лише на папері.

У зв’язку з подіями на Майдані, у 2014 році ГО «Варта Порядку» відродилася. У квітні 2014 року був змінений статут організації і «Варта Порядку» стала громадським формуванням.

Тоді ж було й змінене керівництво формування. Головою правління був обраний Тиводар Олександр Олександрович, першим заступником голови правління – Зотов Юрій Миколайович, а заступникомголови правління – Рубан Олександр Миколайович.

Особовий склад: У 2015 році в складі «Варти Порядку» нараховується 1660 чоловік. «Кістяк» формування складають 350 людей, які пройшли бойове злагодження і постійно виїжджають на патрулювання.

Ще 214 людей пройшли перереєстрацію і підстраховують основний склад, виїжджаючи на виклики в разі потреби.

Крім того, триває перереєстрація ще 1096 членів формування.
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.