Запитай юриста
[7 Грудня 2016 18:16] Olga0610: Добрий вечір. Така ситуація: на виконавчу службу прийшов лист з теплоенерго, про примусове стягнення коштів із заробітної плати з мене, хоча я не власник майна. Договір з теплоенерго заключений з матір'ю, у ньому йдеться про оплату боргу частинами. Там я не проживаю, але прописана. Чи мають вони таке право?
Відповідь юриста:
Доброго дня! Виконавчий лист в даному випадку виданий на підставі відповідного судового рішення. І для того, щоб дати відповідь на Ваше запитання, слід ознайомитись із судовим рішенням. А для цього Вам слід піти до виконавчої служби, і отримати копію такого листа, і далі ознайомитись із судовим рішенням, і тоді, за наявності у Вас запитань, звернетесь повторно.
Коментарів: 0
Автівка летіла, як шалена: показали повне відео смертельної ДТП у Луцьку, в якій загинув учень
Сьогодні 08:40
Сьогодні 08:40
Кожен третій живе не за місцем реєстрації: які виклики чекають Україну на повоєнних виборах
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Іпотерапія як крок до відновлення: працівники поліції охорони Волині організували захід для ветеранів та родин військовослужбовців
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
«У товариша стався мандраж після ДТП»: у Луцьку судили чоловіка, бо керував авто, хоча не мав прав
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.