Запитай юриста
[11 Жовтня 2017 15:28] Oksana: Доброго дня. В жовтні хочу подати документи на допомогу малозабезпеченим сімям. В лютому 2017 року чоловікові був подарований гараж разом з землею. Чи потрібно вказувати дане майно в деларації і чи впливає дарування на призначення допомоги?
Відповідь юриста:
Доброго дня! Ні, це не вплине на призначення допомоги, і майно, отримане в дарунок (крім значних коштів), не впливатиме на можливість призначення допомоги як малозабезпеченій сім'ї.
Коментарів: 0
Із січня вчителям в Україні підвищать зарплати на 30%
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
Підтвердили загибель військового з Волині Миколи Фурманюка
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
У Луцькому районі вантажівка збила велосипедиста
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Діти військовослужбовців із Луцької громади відвідали концерт волинських артистів. Фото
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Києві хочуть закрити колесо огляду. В чому причина
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
На фронті загинув командир Російського добровольчого корпусу
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.