Запитай юриста
[25 Жовтня 2017 08:19] Микола: Доброго дня. Наступна ситуація : відбулось перше судове засідання. Буде ще одне засідання на яке суддя дозволив донести деякі матеріали. Питання : якщо позивач, написавши заяву про розгляд справи без нього, не зявитсья на це засідання, то чи можливо щоб свідок з його сторони прийшов самостійно(без позивача) свідчити і заодно приніс певні матеріали до справи? Дякую за допомогу.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Щодо надання показів свідка - це можливо. В той же час щодо подачі доказів свідком - то по процесу це буде не правильно, оскільки докази мають надавати сторони.
Коментарів: 0
Сьогодні на Волині ППО ліквідувала російський «Шахед»
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
«Це завжди про підтримку»: у Луцьку прикордонники та діти разом вправлялися в спорті. Фото
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36
У Києві чоловік влаштував стрілянину з автівки
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
Погода на Волині нарешті потішить весняним теплом. Прогноз
Сьогодні 17:03
Сьогодні 17:03
2 і 4 травня у Луцькій громаді прощатимуться з Героями Петром Гайдаєм та Олександром Кущем
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
На Волині горіло два гектари посуші
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
У Камені-Каширському нагородили ветеранів та вручили орден полеглого Героя його батькам
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Надійна техніка – запорука успіху ресторанного бізнесу
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.