USD 26.15 26.35
  • USD 26.15 26.35
  • EUR 29.25 29.5
  • PLN 6.75 6.87
Запитай юриста
[19 Березня 2018 12:15] Оля: Доброго дня, цікавить таке запитання, якщо дружині учасника бойових дій ЖЕК відмовив у пільговому нарахуванні плати за комунальні послуги, посилаючись на те, що пільга має персональний характер, і, після смерті чоловіка вона втрачена. Чи правомірні такі дії?
Відповідь юриста:
Доброго дня! У цьому разі у відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 10 на Вас поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", і Вам слід звернутись до відповідного органу соцзахисту з питанням встановлення такого статусу та видачі "Посвідчення члена сім'ї загиблого". І вже за наявності такого посвідчення, ЖЕК не буде заперечувати у наданні пільг.
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.