USD 26.15 26.35
  • USD 26.15 26.35
  • EUR 29.25 29.5
  • PLN 6.75 6.87
Запитай юриста
[19 Березня 2018 19:38] Оксана: Доброго дня! Моєму сину в кінці квітня буде двадцять років. Чи можуть принести йому повістку до військкомату ще до настання двадцяти років? І якщо його не має вдома, то чи я повинна пояснити (коли принесуть повістку) де він знаходиться?
Відповідь юриста:
Доброго дня! Повістку принести можуть. Якщо його немає вдома - ви можете відмовитись від дачі будь-яких пояснень щодо Вашого сина і його місця перебування на підставі ст. 63 Конституції України.
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.