USD 26.15 26.35
  • USD 26.15 26.35
  • EUR 29.25 29.5
  • PLN 6.75 6.87
Запитай юриста
[21 Червня 2018 22:10] karolina: Доброго дня.Чоловік отримав квартиру двох кімнатну.Проживає нас сім'я 4 чоловіка.Діти уже дорослі.Квартира приватизована на трьох по 1/3.Тобто на чоловіка,дружину і сина на дочку ні.Ми розлучилися.Чи має право чоловік мене і дітей висилити із квартири?
Відповідь юриста:
Доброго дня! Ні, не має він такого права.



По-перше, Ви із сином є співвласниками квартиру, і він законно Вас з неї виселити не зможе.



По-друге, для дочки у пригоді стане норма, передбачена ст. 405 Цивільного кодексу України, де вказано, що члени сім'ї власника житла, які проживають разом із ним, мають право на користування цим житлом відповідно до закону. Житлове приміщення, яке вони мають право займати, визначається його власником.



Ось Ви із сином, як співвласники, можете визначити, чи дочка проживатиме в цій квартирі із Вами.
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.