USD 26.15 26.32
  • USD 26.15 26.32
  • EUR 29.25 29.45
  • PLN 6.75 6.87
Запитай юриста
[31 Липня 2018 15:31] Валентина: Доброго дня.У керівника лікарні закінчився контракт з райрадою 06.06.2018р.Згідно контракту керівник займала посаду головного лікаря та 0.5 посади лікаря-хірурга.
З січня 2018 р. ввійшла в дію Постанова КМУ №1094 від 27.12.2017р "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я", відповідно до якої на час проведення конкурсу головного лікаря звільняють з посади керівника і у неї залишається 0.5 посади лікаря-хірурга.
Обов'язки головного лікаря покладають на неї.
Питання: як проводити оплату в.о.головного лікаря?
Відповідь юриста:

Доброго дня! На рівні заробітної плати головного лікаря. Порядок оформлення та оплати праці тимчасового замісництва регулюється роз'ясненням Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.65 р. N 30/39 "Про порядок оплати тимчасового заступництва", затвердженим постановою Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.65 р. N 820/39 (зі змінами та доповненнями, внесеними від 11.12.86 р. N 521/30-18). Ці нормативні акти законодавства СРСР є чинними на території України відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.09.91 р. N 1545-ХІІ «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства СРСР».Відповідно до норм названих документів працівник, який заміщує тимчасово відсутнього працівника, на період замісництва звільняється від виконання обов'язків, обумовлених трудовим договором за основним місцем роботи.Тимчасове виконання обов'язків за посадою відсутнього працівника покладається на іншого працівника наказом (розпорядженням) по підприємству.Призначення працівника виконуючим обов'язки за вакантною посадою не допускається. Це можливо тільки за посадою, на яку призначає виший орган управління.У разі призначення працівника виконуючим обов'язки за вакантною посадою оплата провадиться за цією посадою (абзац четвертий п.2 роз'яснення). Отже, в наказі про призначення виконуючого обов'язки керівника державного підприємства центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить підприємство, має визначити умови та розміри його оплати праці, в тому числі й розміри доплат, надбавок. Як правило, вони встановлюються на тих самих умовах, що і відсутньому керівникові підприємства.

Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.