USD 23.5 23.75
  • USD 23.5 23.75
  • EUR 26 26.3
  • PLN 6.08 6.13
Запитай юриста
[31 Липня 2018 21:25] Ольга: Доброго вечора. Ми з чоловіком хочем розлучитись (діти повнолітні, без поділу майна...) через РАЦС. Але чоловік хворий (малорухливий). Чи можливо оформити від нього довіреність для цієї процедури і чи можуть її оформити органи місцевого самоуправління, наприклад сільска рада? Дякую.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Ні, не можуть. Це право, яке нерозривно пов'язане із особою чоловіка, і не може бути передовірене. Відповідно до ч. 2 ст. 238 Цивільного кодексу України, представник не може вчиняти правочин, який відповідно до його змісту може бути вчинений лише особисто тією особою, яку він представляє.
Реклама

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.