USD 25.8 26
  • USD 25.8 26
  • EUR 28.9 29.15
  • PLN 6.75 6.85
Запитай юриста
[5 Квітня 2019 22:24] Лариса: Доброго вечора. У мене є дитинка від цивільного чоловіка. Дитина записана на моє прізвище, він визнає дитину, але змінювати ПІБ не хоче. На даний час він знаходиться в зоні АТО, де саме не каже, але має іншу сім'ю. Підкажіть, куди мені надіслати позов для встановлення батьківства, оскільки суд і сам не знає ? Дякую.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Цей позов можете подати за Вашим зареєстрованим місцем проживання відповідно до ч. 1 ст. 28 ЦПК України.
Загрузка...
Коментарів: 2
Марія Показати IP 8 Квітня 2019 13:17
Доброго дня, скажіть будь ласка, заповіт на чоловіка, він прописаний, ходить соц працівник який вказав нас як квартирантів! Чи це правильно? Які можуть бути наслідки, дякую.
Марія Показати IP 10 Квітня 2019 12:20
Добрий день! В нашій сім"і 3 діток ми подали документи ще в березні 2019р на виготовлення посвідчення багатодітноі сім"і в совбезі нам сказали що воно буде тіки через півроку ! Куди можна звернутись щоб отримати посвідчення раніше -адже термін виготовлення на посвідчення повинен бути місяць після здачі всіхдокументів та заповнення заяви?!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.