Запитай юриста
[20 Липня 2019 21:06] Vitia: Добрий день! Я вже пів року ніде не був приписаний і не стояв на обліку військовому. От прийшов час зареєструватись за місцем проживання. Відправили у районний військомат, там склали прртокол і постанову на оплату штрафу за невчасну постановку на облік. Оплатив все, пройшов медкомісію і маю отримати новий квиток разом із ПОВІСТКОЮ на навчальні збори на 2 тиждня, так мені повідомили. Мені 33 роки, двоє дітей, я Фоп працюю сам на себе і не можу так просто кинути роботу, в мене ж сім'я. Скажіть будь ласка чи правомірні дії військомату і чи можу відмовитись від зборів. До речі не служив, був комісований. Дякую!
Відповідь юриста:
Доброго часу доби! Дії військомату в правовому полі. Тому збори треба пройти, або не з'явитись на них з поважних причин, а саме з підстав хвороби, або догляду за кимось із батьків, за якими немає кому іншому доглянути.
Коментарів: 0
На Харківщині загинув військовий Віктор Калуш з Волині
Сьогодні 09:50
Сьогодні 09:50
Залужний планує піти з посади посла в Британії, – ЗМІ
Сьогодні 09:34
Сьогодні 09:34
Гарантії безпеки погоджені на 100%, – Зеленський
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
У Луцьку водія буса, якого вдруге спіймали п’яним і без прав, оштрафували на 51 тисячу
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Зупинили в лісі: через одну сосну волинянин втрапив до суду
Сьогодні 06:18
Сьогодні 06:18

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.