USD 24.7 24.95
  • USD 24.7 24.95
  • EUR 27.1 27.34
  • PLN 6.32 6.38
Запитай юриста
[5 Серпня 2019 12:10] Олена: Доброго дня,
підкажіть, будь ласка, якщо на території України помре громадянка Росії, яка перевищила законний строк перебування іноземців в Україні, то в такому випадку, чи може вона бути похована в Україні? Чи буде перешкоджати в похованні і вимагати влада перевезти її до Росії ?
Дякую за відповідь
Відповідь юриста:
Доброг часу доби. Вона зможе бути похована в Україні, якщо буде кому її поховати. (ст. 20 Закону України "Про поховання та похоронну справу".)
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.