USD 24.6 24.83
  • USD 24.6 24.83
  • EUR 27.15 27.4
  • PLN 6.2 6.32
Запитай юриста
[5 Вересня 2019 21:39] Keit: Доброго дня,в мене на роботі склалась така ситуація
Я вагітна,працюю офіційно і мене змушують звільняється.Нічим це не обгрунтовуючи.Попередні співробітниці пішли з горем по полам але в декретні відпустки оплачувані.
Я не знаю як дійти в даній ситуації.Адже вони зараз можуть обумовлювати це тим,що наша фірма в майбутньому через пів року може закритись.30 тижднів припадає на початок грудня.Як діяти?Чим залякувати їх?І чи взагалі настоювати на своєму.Засмучує те,що я 1,5 роки пропрацювала ,а вони мене вот так..
Відповідь юриста:
Доброго дня! Так, відповідно до ч. 3 ст. 184 КЗпП України звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Тому рекомендую Вам звернутися до регіонального управління держпраці з відповідною скаргою, або, як мінімум, повідомити про таку можливість роботодавця. Крім того, для убезпечення себе себе від свавілля роботодавця – надішліть йому цінним литсом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного лист із інформацією що Ви вагітна, із додванням копії медичного документу.
Загрузка...
Коментарів: 1
Аліна Показати IP 7 Вересня 2019 17:24
Доброго дня ! В мене склалась така ситуація, я , не живу рік з чоловіком. При цьому внас двоє малолітні дітей та другу дитину я народжувала уже не живучи з ним .За рік часу від сторони чоловіка ніякої допомоги повний 0. Я рішила подати на аліменти , хочу зтягнути повну компенсацію за рік часу я кий він не допомогав. Чи можливо це ? На державній роботі чоловік не працює, за кордоном, але доказів ніяких в мене немає що він їздить на роботу за кордон. Чи є в мене якісь шанси? Як мама і дикреті я не маю ніякого доходу окрім 860грн. на дитину . Як громадянин України ви мабуть розумієте , що на ці гроші прожити не можливо!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.