USD 24.25 24.38
  • USD 24.25 24.38
  • EUR 26.3 26.43
  • PLN 6.1 6.19
Запитай юриста
[9 Жовтня 2019 14:14] Nonna: Добрий день! Підскажіть чи втрачає особа з числа дітей-сиріт право на отримання соціального житла при досягненні 23 річного віку(особа була поставлена на соціальний квартирний облік до 23 років)?
Дякую.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Це не є підставою відповідно до ст. ст. 19, 10 Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", відповдіно особа з числа дітей-сиріт не втрачає право на отримання соціального житла при досягненні 23 річного віку.
Реклама
Loading...
Коментарів: 1
Олег Показати IP 12 Січня 2020 13:05
Чи можу я оформити пільги учасника бойових дій на квартиру не будучи приписаним в ній?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.