Запитай юриста
[4 Грудня 2021 13:16] Виктор: 11.07.2020 року рішенням першої інстанції було винесено заочне рішення про стягнення аліментів на мою користь. Відповідач оскаржив заочне рішення, в якому 05.02.2021 було відмовлено та залишено в силі рішення. Відповідач не згідний подав апеляційну скаргу, яка з березня 2021 року до листопада 2021 розглядалась в суді апеляційної інстанції. Апеляційний суд залишив в силі рішення першої інстанції. Після повернення справи в суд першої інстанції мені видали виконавчий лист, де вказано строк пред'явлення до виконання до виповнення повноліття. В липні 2021 року мені виповнилось 18 років і виконавча відмовляється приймати виконавчий лист в зв'язку з закінченням строку для його пред'явлення. Підкажіть, будь-ласка, як поновити строк на пред'явлення виконавчого листа до виконання.
Відповідь юриста:
Відповідь юриста поки що відсутня.
Коментарів: 0
Автівка летіла, як шалена: показали повне відео смертельної ДТП у Луцьку, в якій загинув учень
Сьогодні 08:40
Сьогодні 08:40
Кожен третій живе не за місцем реєстрації: які виклики чекають Україну на повоєнних виборах
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Іпотерапія як крок до відновлення: працівники поліції охорони Волині організували захід для ветеранів та родин військовослужбовців
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
«У товариша стався мандраж після ДТП»: у Луцьку судили чоловіка, бо керував авто, хоча не мав прав
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.