Запитай юриста
[13 Травня 2015 11:18] Головата Валентина: Добрий день. Скажіть, будь ласка, квартира була приватизована на матір і молодшу доньку. Чи має право на квартиру друга донька, якщо матір не оформила спадщину ні на кого?
Відповідь юриста:
Доброго дня! У такому випадку на частку квартири, яка належала покійній матері, мають рівні права обидві доньки як спадкоємиці першої черги (за умови відсутності інших спадкоємців). Якщо вони обидві скористаються своїм право прийняти спадщину, то тій дочці, на яку була приватизована половина квартири, належатиме 3/4 квартири, а іншій дочці 1/4.
Коментарів: 1
Валентна
Показати IP
14 Травня 2015 11:15
Підскажіть будь-ласка, батьки чоловіка подарували квартиру, чи маємо ми платити податок за частку сестри чоловіка (квартира була приватизована на батька, матір, чоловіка, і його сестру )
Автівка летіла, як шалена: показали повне відео смертельної ДТП у Луцьку, в якій загинув учень
Сьогодні 08:40
Сьогодні 08:40
Кожен третій живе не за місцем реєстрації: які виклики чекають Україну на повоєнних виборах
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Іпотерапія як крок до відновлення: працівники поліції охорони Волині організували захід для ветеранів та родин військовослужбовців
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
«У товариша стався мандраж після ДТП»: у Луцьку судили чоловіка, бо керував авто, хоча не мав прав
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.