Запитай юриста
[22 Червня 2015 13:44] Ігор: Доброго дня. Мені у лютому 2015 виповнилося 45 років. Строкову службу закінчив у званні молодший сержант. Згідно ст. 28 закону про "Військовий обов’язок і військову службу" я не є військовозобов’язаним за роками. Чому військкомат присилає мені повістку, і як довести свою правоту?)
Відповідь юриста:
Ви не є військовозобов'язаним щодо призову на строкову військову службу, в той же час Ви не звільняєтесь від призову на військову службу у зв'язку із мобілізацією. У Вашому випадку критеріями відстрочки або звільнення від проходження військової служби у зв'язку із мобілізацією є підстави, передбачені ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", серед яких не міститься такого як "проходження строкової військової служби в минулому".
Коментарів: 0
Загрожувало життю: п’яна волинянка передавала дворічного сина сусідам через вікно на третьому поверсі
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
Чи буде ТЦК у кожному селі: нардеп пояснив
Сьогодні 18:55
Сьогодні 18:55
У волинському ліцеї за 7 мільйонів відремонтували харчоблок
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
Український стиль: 10 луцьких храмів Сергія Тимошенка
Сьогодні 16:59
Сьогодні 16:59
У Луцьку врятували жінку, яка отруїлася чадним газом
Сьогодні 16:01
Сьогодні 16:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.