USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Василь Шкляр звернувся до президента
Сьогодні лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр звернувся до Президента України Віктора Януковича із заявою, текст якої письменник передав журналістам.

У цій заяві В.Шкляр просить перенести нагородження його Шевченківською премією.

"Шановний пане Президент!

Засвідчую Вам свою повагу і прошу Вас врахувати в Указі з нагоди нагородження лауреатів Шевченківської премії моє прохання про перенесення нагородження мене Шевченківською премією на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника. Моя позиція, пане Президент, ніяк не стосується Вас особисто, але поки при владі є Дмитро Табачник, я не зможу прийняти премію.

З повагою Василь Шкляр", - ідеться в заяві.

Джерело: ІМК

P.S. Наші ж митці взяли по 200 гривень з рук влади - і нічого... Братимуть і далі. За що ж жити? :)
Коментарів: 9
шелех Показати IP 4 Березня 2011 15:05
...луцькі "митці" - це продажні і,як правило, бездарні істоти, які будуть служили любій владі - що кине їм кістку...
Ігор Показати IP 4 Березня 2011 17:03
"Я так не думаю,як вони.-Але ви СЛУЖЕТЕ їм!!!" з фільму "Катинь"
Л А Д О М И Р Показати IP 5 Березня 2011 00:10
хоча б гонор мав. Геть як собака костомаху просить. "але поки кіт в хаті я з буди не вилізу". лЮДИНОНЬКА!
мораліст Показати IP 5 Березня 2011 10:01
продатися владі за 200гр?...щось дуже вже малувато...як здеградовані повії на рівненській трасі...
художник Дембицький Віктор Показати IP 5 Березня 2011 14:18
Ось там на фотці неймовірно бездарна "мисткиня" Тетяна Галькун... Вона так вже збідніла, що її врятують від голодної смерті клімчуківських 200 срібників... Сором, ганьба...так вже плазувати...бридота...
опудало! ...це я Вікторіо Дембицький! до художник Дембицький Віктор Показати IP 30 Березня 2011 08:02
...мені звісно приємно що якесь безлике чудо назвалось мною, Віктором Дембицьким, але для чого ж гнати на поважну художницю і приємну людину? ...це що за хвороба мізків?
1 Показати IP 5 Березня 2011 20:07
Якби всі лауреати були спочатку українці , а потім митці- то теж би відмовились.
художник Дембицький Показати IP 6 Березня 2011 09:35
написав комент вчора і де він? невже у вас тут цензура, як у радянські часи?
Лучанин Показати IP 6 Березня 2011 19:31
Ще забув попросити, щоб дали не тільки після уходу Табачника, а ще й після розпаду Євросоюзу, тому що те що описується і прославляється в цьому творі з мораллю суспільства за межами України неприйнятне і засуджується майже усім світом. Дуже добре що існкє шевченківська премія, т.я. тут він лауреат, а за межами країни був би вигнанцем...