USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: У мерію на ровері
Знаєте, хто це? Це - мер Лондона Борис Джонсон. Їде на роботу.

А тепер уявіть Романюка на його місці. Ні, я розумію, від Зміїнця далеко, але навіть якби він на Ковельській жив...
Коментарів: 16
Віктор Показати IP 11 Березня 2011 12:02
А Лондон значно більший за Луцьк. Так що відстані пан Джонсон можливо долає більші, ніж від зміїнця до центра Луцька
Manhattan Показати IP 11 Березня 2011 12:11
5+ :))і екологія збережена і здоров"я підправить
Антон Показати IP 11 Березня 2011 12:18
А справді, яка це має бути самосвідомість посадовця такого рівня, щоб ТАК себе вести? І це ж явно не показуха. Просто чувак розуміє, що він має показувати приклад. Що коли він перед пресою чи ще кимось говорить про екологію і т.п. - йому ВІРЯТЬ! А наші? Той же Романюк - сите, вгодоване, в маєтку живе, а перед людьми розказує, що треба затягнути пояси.... Ех...
Лучано Показати IP 11 Березня 2011 12:47
Ги-ги! Прикидую Роианюка на ровері - "вітер в червону харю, а я з Зміїнця до Луцька шпарю". У цих комсомольців - шиба, романюк тому й проблеми з містом були, бо ніколи пішки не ходили, на велосипеді не катались, дитячі візочки поперед себе не пхали, інвалідну коляску не штовхали, а тому наших проблем і ніколи знати не будуть!!!
Лучанин Показати IP 11 Березня 2011 12:55
шо ви блін всі пристали до Романюка, більше мерів немає ставити приклад, візьміть мера Харкова і зрівняйте його з Романюком, побачите яка різниця буде. От блін не розумію я Вас, шо не роби всеодно обсе....уть. Думайте кінець - кінцем шо ви тут пишите. Поставте себе на його місце, як би ви себе поводили, на 99.99% впевнений що так само або ще й гірше робили. Якщо і маєте якісь доказ, то пишіть якщо ні - мовчіть. Нарили невідому статтю в неті і сидять як ті бабкі на лавках плюють на всіх не розуміючи про шо говорять. Звідки ви знаєте, а можливо той самий мер Лондона і робить показуху, чи ви всі думаєте що тільки українці погані а всі остальні хароші. Фу бридко...
ostap до Лучанин Показати IP 11 Березня 2011 13:24
браво! взагалі коментарі які тут пишуть-це просто ляпання язиком як базарних баб..
Блін, вапше... Показати IP 11 Березня 2011 13:06
Чим багатша країна-тим менше "понтів", і, навпаки...
Коперник Показати IP 11 Березня 2011 15:05
Цікаві коментарі і все зводиться до Романюка. Якби в інформації йшлось про те, що вчора відкрили в сонячній системі ще одну планету, то перший же і наступні коментарі були б про те, що Романюк винен в тому, що їх не відкрили, скажімо, 70 років тому.
Тетянка Показати IP 11 Березня 2011 17:19
Ніби у Львові була така фішка - їздити в Ратушу на роверах :)) Там навіть часом такі припарковані стоять. Байцим неодноразово казав про те, що було би прикольно зробити таку парковку нормальну - і їздити. Мені здається, що він би сам їздив, але соромиться поки, бо його ніхто не підтримує
Андрій Лучик до Тетянка Показати IP 11 Березня 2011 23:07
Ну так місце для парковки велосипедів біля міськради є. Хто ж заважає? :)
Велосипедистка Показати IP 11 Березня 2011 19:49
Якщо Романюк буде їздити на роботу на велосипеді, то, враховуючи народне руську говірку "Каждый свечок должен знать свой шесток", тим, хто тут пише, доведеться їздити по баюрах вниз животом.
SpainChild Показати IP 11 Березня 2011 19:54
Навряд чи українськи політи зпроможні на таке... Доречі письмениця Люко Дашвар у своїй книзі " Рай. Центр" повністю описує стан україни і її політиків.. єдине що нам зараз потрібно це просто новий початок... і почати це можна з " забиттям" на політиків
Лондонець Показати IP 11 Березня 2011 20:06
Був би мером Грицюк, тоді б про нього писали б, а так пишуть про Романюка. Їздив би Романюк ровером - писали б, що замість керування містом займається дешевим популізмом. А щеб його засудили за те, що розмовляє мобільником за кермом. Що ще цікавого: в Китаї велосипедистів на вулицях Пекіна бачили, а ось в Лондоні велосипедистів не бачили. Виходить їх мер - перший?
згідна з Лучанином Показати IP 11 Березня 2011 23:07
Читаючи коментарі тут складається враження, що пише купка Злих на весь світ людей. Щоб не писали, про кого б не говорили журналісти - все і всі погані, недобрі, брехуни і злодії. Від Романюка ви зараз вимагаєте того, що попередній мер за всю свою каденцію не зробив. А щодо його статків, то хто вам забороняє стільки ж заробити, досить заздрити