USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Усе, як в людей: бійка в ефірі українського шоу. Відео
Безумовно хіт вочрашнього вечора: в ефірі "Большой политики" на Інтері художник Сергій Поярков так розізлив "письменника" Олеся Бузину, що той кинувся на нього і захотів, цитую, "оторвать яйца".

Я тут нарив в Ютубі більшенький ролик, у якому уся їх розмова відпочатку спочатку.

Якщо комусь нецікаво, а хочеться просто драку подивитися - перемотайте на початок п"ятої хвилини ролика - і наслаждайтеся :)
Коментарів: 15
Вікінг Показати IP 12 Березня 2011 11:52
Клоуни.
Ігор Показати IP 12 Березня 2011 12:46
Взагалі, клоун один - Бузина.
Прохожий Показати IP 12 Березня 2011 14:20
Точно - два дебила. Поярков не художник , а говно . Специально посмотрел его "работы". Бузина - такой же писатель. Правильно ему лет 5 назад за "Вурдулака" рыло начистили. Вывод : как хорошо , что моя семья не смотрит телевизор уже несколько лет . Это уже просто помойная яма . Кошмар.
Л А Д О М И Р Показати IP 12 Березня 2011 14:25
Самодури. Псевдобомонд. Самоучки без "царя" в мозгу. Щодо художників, то вважається, що їх визнають тільки після смерті.
))) Показати IP 12 Березня 2011 17:06
постановка драки никудышняя ))) недоработка
makar Показати IP 12 Березня 2011 17:11
...а я теж радію,що моя сім"я не дивиться ІНТЕР...
Два Показати IP 12 Березня 2011 19:48
Поярков єдиний хто зумів цього ідеолога партії регіонів - Бузину, поставив на місце
драчун Показати IP 12 Березня 2011 21:24
...все нормально. Мужики подрались. Не сошлись взглядами. Бывает.
Бармалєй Показати IP 12 Березня 2011 22:18
Поярков - Герой України! Бузина продажна шавка
шалун Показати IP 13 Березня 2011 10:06
бузик - лихой парень... в....бал истеричному пояркову... респект
Фанат Показати IP 13 Березня 2011 15:28
Киселев прекрасно знал кого приглашал,и что из этого получится:)Поэтому дебил там только один-это Киселев,а Поярков и Бузина это клоуны:)Вот так и получается шоу-программа...
VSC до Фанат Показати IP 14 Березня 2011 11:22
В точку.
Exaboto до Фанат Показати IP 14 Березня 2011 23:00
+
Роман Показати IP 14 Березня 2011 14:38
Поярков там для того і сидить - на його провокаційних коментарях тримається рейтинг програми=) А Бузина просто побачив шо про нього неприємну правду говорять і привселюдно опускають - от і вирішив Пояркова заткнути... По-моєму вийшло дуже гарно, але мало артистизму...)
АяНаМорі Показати IP 24 Березня 2011 18:31
та гнати в три шиї таких кісєльових, шустерів і до їх подібних!!! заробляться на нас. а постановка то геть дешева... тьху!