USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Голосуємо за найбажаніших наречених!
Наперекір всім коментаторам, ми перейшли до другого етапу формування ТОП-10 незаміжніх дівчат Луцька.


Хто достойний бути номером 1 в рейтингу ТОП-10 незаміжніх дівчат Луцька?
(результати голосування станом на 23 березня 10:35)


Інна Кириченко, вокалістка (18%, 77 голосів)
Олена Кузьмич, журналіст "Волинська правда" (12%, 53 голосів)
Іванна Мартинів, голова МО "Квартира FM" (10%, 42 голосів)
Галина Конах, солістка гурту «Rezus Blues» (10%, 42 голосів)
Майя Москвич, голова ВОО "Національний Альянс" (10%, 41 голосів)
Олена Гнасюк, член правління Волинської асоціації КВН (9%, 40 голосів)
Ольга Орловська, солістка гурту "ВОДА" (7%, 32 голосів)
Катя Крошка, команда КВН "Емансіпе" (7%, 31 голосів)
Наталка Войтович, головний редактор ТВО "Радіо Луцьк" (6%, 27 голосів)
Оксана Лойко, голова ВОО "Центр Ефективної Комунікації" (6%, 25 голосів)
Яна Рамська, редактор "Радіо Луцьк" (6%, 24 голосів)
Ірина Омельчук, координатор проектів Асоціації захисту прав молоді Волині (5%, 22 голосів)
Тетяна Коб, боксерка, бронзова призерка чемпіонату світу (5%, 21 голосів)
Марина Хромих, менеджер гурту "Фіолет" (5%, 21 голосів)
Миронюк Надія, важкоатлетка, міжнародний майстер спорту (4%, 16 голосів)
Яна Беломоїна, майтенбайк, міжнародний майстер спорту (3%, 14 голосів)
Ганна Луцюк, поетеса (3%, 13 голосів)
Ольга Максимяк, Волинський прес-клуб (2%, 7 голосів)

Всього проголосувало: 430

Голосування здійснюється на Молодіжному порталі Волині http://molod.in.ua/

Всім дякую.

Головний редактор Молодіжного порталу Волині,
Анатолій Котлюк

П.С. Ну давайте. Коментуйте :)
Коментарів: 59
Коллега Показати IP 21 Березня 2011 13:43
Йоптудей, тепер уже мають бути НАЙБАЖАНІШІ нарачені... бляха, Котлюк, ти можеш якось визначитися???? то успішні, то красиві, то тепер уже бажані... Тоді я Галю Конах вибираю, у неї сексуальної енергії багато...
Балабанка Показати IP 21 Березня 2011 13:51
У мене шок. Закрийте цю шарашкіну кантору! Не бунтуйте народ! Як можна ставити деякі прізвища у перелік найбажаніших? Які критерії? Шось на зразок "брудне волосся,підбори-банани і загалом неохайність"? Де обличчя героїнь? Хіба можна отак-от? Зважаючи на перелік персон, починаю розуміти: переможе той, у кого найчисельніша група підтримки. І до бажаності тут далеко... Та й ні до чого...
Свєточка-конхвєточка Показати IP 21 Березня 2011 13:55
Прошу уточнити, що вкладаємо в поняття "найбажаніша"? Ті, кого найчастіше, даруйте, бажають? А як ми про це дізнаємося? Найбільше шкода тих дівчат, котрі... мали необережність потрапити до цього списку, бо невдовзі вони дізнаються про себе багато нового з коментарів.
Балабанка до Свєточка-конхвєточка Показати IP 21 Березня 2011 13:57
Підтримую коментатора на 100%. Декого з дівчат знаю особисто. Дійсно, шкода, що потрапили в один перелік із деким...
director Показати IP 21 Березня 2011 14:24
А де фото цих "бажаних красунь"?
Ірина Качан Показати IP 21 Березня 2011 14:24
Толік, для чого цей цирк?! Викресли мене! Я шо тобі абізьянка? :)
Депутат Показати IP 21 Березня 2011 14:33
Нема фоток, і не буде ЗАЧЕм НАРОД ПУГАТЬ...ха-ха-ха.....
Московка Показати IP 21 Березня 2011 14:56
а де моя фамілія??!!! Толік, ти хочеш праблєм? ти чого мене не включив у список? всьо гаплик тобі. жди сьогодні репортаж про себе на аверсі! Скажу шо ти голубий і тайно посєщаєш сінагогу!
Депутат Показати IP 21 Березня 2011 15:26
Коменти пропозиції включити МОСКОВКУ стирають!!!!!!!Де свобода слова, якщо я рахую її (не гарне слово) значить така моя думка і нехай очолить список(Не гарне слово)....НАЙБАЖАНІШИХ..ха-ха-ха....
Юрій Ричук до Депутат Показати IP 21 Березня 2011 15:30
Та вже тут всяким "сміливцям" пояснював, поясню ще раз: хочеш свободи слова - будь добрий бути готовим відповідати за свої слова. Тобто: назви своє справжнє ім"я і прізвище - висловлюй тут свою думку якими хоч словами. Але ж засциш, правда?
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 15:30
ООО!!!! Пітросяни як я за вами всіма скучив. буду тепер вас кожного тижня тішити. Давайте валіть. Хто не знає: я редактор Молодіжного порталу Волині. Котлюк Анатолій До речі. хто не боїться може теж представлятися
Депутат Показати IP 21 Березня 2011 15:31
таке враження що найбажініші це тільки журналісти а всі остальні хто????там половина зі списку таких що треба на грудь бутилку для храбрості, щоб забажати або було вже всерівно, а так при здоровому глузді не доведи.....
Scouce до Депутат Показати IP 21 Березня 2011 19:46
ти тут стільки розписував про свій авторитет, та в тебе ж елементарної поваги до жінок нема, в кого ти в аторитеті? в дворового бидла?
Депутат до Scouce Показати IP 22 Березня 2011 09:49
Яка б жінка не була, вона повинна за собою слідкувати, а тут половинна таких що голову миють раз в тиждень, якщо вона сама себе на поважає то чому я її маю поважати.... А на рахунок авторитету мого не переживай там все ОК!!!!
шанувальник Показати IP 21 Березня 2011 15:32
Шановний Анатолію Котлюк! Чому пані Тамару Приймак ви заанонсували із 0% голосів, а насправді у переліку бажаних наречених її нема?! Вам великий мінус за таку неуважність! Відтак додайте її до переліку номінанток!
Депутат Показати IP 21 Березня 2011 15:33
Буду чесним, Романюк моя фамілія, а звати КАлян....
Юрій Ричук до Депутат Показати IP 21 Березня 2011 15:35
Ну от я про це й кажу. Тому або не перегинай палки, або не кричи тут про свободу слова
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 15:42
Тому що Тетяна Приймак зателефонувала і попросила її виключити з голосування. ми й виключили...
Тамара Приймак Показати IP 21 Березня 2011 15:52
Дякую:)))
Мірек Показати IP 21 Березня 2011 15:54
а ДЕ проволили голосування?...ну я ,особисто, теж бажаю КОНАХ, от питання чи бажає вона мене? а про рейтинги, то ...... так собі
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 16:09
Важливий момент: Деякі кандидати відмовляються, тому не дивуйтесь, якщо хтось з них пропаде з голосування.
Тетянка до Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 16:30
Анатолій, викресли і мене. В тому числі і через те, що не знаєш, як правильно пишеться моє прізвище :) Наперед вдячна.
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 16:56
Добре. Викреслю. Прохання до редакції Волинських новин. Я не можу редагувати цей матеріал, тому прошу викреслити Тетяну і Ольгу Дацюк з ВП. Дякую
Юрій Ричук до Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 17:00
Можеш. "Новини, додані мною" натисни
Я Показати IP 21 Березня 2011 17:33
Фото в студію, пліз!
CJ Показати IP 21 Березня 2011 20:44
Кто все эти люди???
Сашуля Показати IP 21 Березня 2011 21:15
За Ясю Рамскую)))))
Л А Д О М И Р Показати IP 21 Березня 2011 22:46
а шо натиснути шоб фейс виліз ????? оО!?
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Березня 2011 23:26
А фейси вилізуть коли в гуглі введете прізвища та імені цих красунь...
Л А Д О М И Р Показати IP 21 Березня 2011 23:53
дуже смішно... це ж не особи масштабу і навіть не маштабчика. Де там їх шукати. Пробував найшов тільки трьох :(
director Показати IP 22 Березня 2011 00:07
Анатолій, та покажіть же фото цих красунь неписаних!!! Справді хочеться побачити дівчаток, які беруть участь у конкурсі!
Пітросян Показати IP 22 Березня 2011 02:44
Цей конкурс більш подібний на "Останній герой". Астатся в живих )))
Знайка Показати IP 22 Березня 2011 12:02
Олю Коритнєву забули додати, вона на всі 100% підходить,бо і гарна і успішна!
Viktor 69 Показати IP 22 Березня 2011 12:57
Котлюк Анатолій, Ви мене пробачте, але Ви справжній телепень або ж можливо збоченець який.... Ну от перші дві особи Вашого списку Віра Шевчук (Теребус) і Оленка Кузьмич ... все досить мене вже нудить... Толіку, будь-ласочка емігруйте з Волині або ж займіться якимось ділом, а не ху*(ЦЕНЗУРА)*ю всякую....
Анатолій Котлюк Показати IP 22 Березня 2011 13:02
Вікторе не вживайте лайливих слів. це не культурно. Ці особи в списку бо в новині було написано, що ми дамо шанс всім кандидатурам що будуть в коментарях. Емігрувати не збираюсь. Ну де я ще таких пітросянів знайду як тут :) В наступному рейтингу всіх чекає сюрприз.
Viktor 69 Показати IP 22 Березня 2011 13:35
Анатоль, а Ви перестаньте людей петросянами обзивати... От Ви Анатоль, якщо ми вже всі такі відверті, одружилися б з панянкою Шевчук або панянкою Кузьмич...Ото думайте шо пишете...мухи отдельно - котлети отдельно... Не випробовуйте громадське терпіння - це може погано скінчитися... І що це у вас за хвото із язиком?! Ви що лизун?
Оленяточко до Viktor 69 Показати IP 23 Березня 2011 08:46
Цікаво, чого Вас від мене нудить? І чи я із Вами узагалі особисто знайома? Думаю, що мені обиратися за кого заміж йти, а не Вам. Скажімо так, від деяких персон у цьому списку мене теж нудить.
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Березня 2011 08:47
Пане Віткоре Ваші дешеві провокації з натяком на нестандартні форми сексу мене смішать ще дужче ніж коментарі ЛАДОМИРА. ну скінчиться погано той скінчиться. Така моя доля. "Бути - чи не бути, ось в чім питання..." (далі йде монолог Гамлета)
Л А Д О М И Р до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Березня 2011 14:02
а я тут до чого??? Афтар де фотки???
Оленяточко Показати IP 23 Березня 2011 08:59
Перепрошую, обирати ;) Описка по Фройду;)
Viktor 69 Показати IP 23 Березня 2011 09:22
Анатоль, словом "лизун" я натякав на інше, але що кому болить той про те і гомонить... А тому питань більше не маю. Знаєте людина із села може виїхати, а от село із людини... ну ето такоє... Що це за кретерії "замужем не замужем" -- придумали б щось креативніше скажімо найсексуальніша дівчина Волині, але видно мозговий штурм це не про вас, а тому і не креативите... А язик - це орган без кісток і от я натякав на вашу "безхребетність" (відсутність інтелекту і характеру)...
ДИБІЛ Показати IP 23 Березня 2011 10:26
Анатолій, не ображайся на Viktor 69. я підозрюю, що дівчата із списку просто йому не дали от він і ображається. а ти давай работай над рейтингом найбажаніших
Маргарита Показати IP 23 Березня 2011 11:29
а я за Оленку Кузьмич;)))
мирек Показати IP 23 Березня 2011 11:34
люди правы опубликуйте фотки а статья оригинальная раз столько столько народу обсуждает ..и дворовые и домашние
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Березня 2011 12:37
вікторе з того що Ви пишете тут коментарі висловлюючи свою думку, яка мене таки не цікавить, бо в ній жодної конструктивної речі, дає мені підстави вважати що Ви - "ПІТРОСЯН" А село це круте. Це основа основ. Для развлічєнія і щоб перевірити свою сноровку просто порахуйте з усіх людей, яких Ви поважайте, думаю такі є :) так от. скільки з них з села. і тоді самі все поймете. А якщо Ви вже такій крутий міщанин і з селянами не розмовляєте - то це грубо і нетолерантно. Дякую
Оленяточко Показати IP 23 Березня 2011 13:27
Дрібниця, але приємно ;)
Дмитро тимощук Показати IP 23 Березня 2011 15:10
Крошка однозначноу )))
Оленяточко до Дмитро тимощук Показати IP 24 Березня 2011 08:33
І ти, Брут!
І. Мартинів Показати IP 24 Березня 2011 14:33
Народ!!! НЕ ведіться!!! Це все розводілово :))) Підсунуть вам кота в мішку. НАйбажанішого :))) Правда, Толік?)
Nazar41k Показати IP 25 Березня 2011 16:31
Шановні модератори-організатори, прошу Вас внести таку позицію, як "ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ", адже одна із учасниць явно відповідає цьому титулу!! ІННА - ТИ BEST!!! ILLLY
Анатолій Котлюк Показати IP 25 Березня 2011 21:23
Іванна ми намагатимеся робити все відкрито. Гавкання неізбежне. Нагадую лише що список складатиметься на базі думок експертів і голосування відвідувачів.
Siton4ik Показати IP 26 Березня 2011 12:52
Не скажите, а Галочка Конах ммммммммдевочка! Я за Галю!!!
Лілія Показати IP 26 Березня 2011 13:43
інна кириченко------найкраща,найкрасивіша,найталановитіша....
ЧУЙна Показати IP 26 Березня 2011 14:05
Наскільки я знаю, лідерка цього опитування Інна Кириченко вже у шлюбі))) то що ж їй після цього - розлучатися?))) За цим усім ніяк не можу зрозуміти: ЯКА ОСНОВНА МЕТА ЦЬОГО РЕЙТИНГУ???? Адже без конкретного завдання він просто втрачає сенс)) А ви запитували у представлених вище дівчат, чи легко їм, успішним і емансипованим, знайти сьогодні собі достойну пару?????Адже навіть тутешні коментатори-чоловіки на це горде звання, судячи з вище"накладеного", не варті й кінчика їх підборів. Оберете переможницю - що ДАЛІ????
))) до ЧУЙна Показати IP 26 Березня 2011 22:45
Цель - определить наиболее больных комментаторов, я так поняла. Вон какой букет болячек вылез.
Ігор Показати IP 26 Березня 2011 16:01
за Інну!!! вона комунікабельна, красива, розумна і дотепна!!!!
Чому так? Показати IP 27 Березня 2011 20:05
Шановні модератори,особисто я не вірю в прозорість вашого опитування і справність вашої системи! Я за свою улюблену кандидатку Галинку,для мене вона гідний представник прекрасної статі,ну і розкішна співачка. Проте,коли я віддав свій голос за неї,то помітив,що інші кандидатки,які попереду, піднялися відповідно на один голос до гори. Це відмітили також і мої друзі((( коли не можете щось організувати чесно та прозоро,то краще вже нічого не робіть...
Ромашка Показати IP 27 Березня 2011 23:33
А за деяких кандидаток взагалі не приймається голос. Я за Олю з ВОДИ, а голос не приймається. ПОЗОР МОДЕРАТОРАМ і в д...пі я мав ваші опитування... кого захотіли,то і виперли на перше місце. ГАНДЬБА!!!!!!!!!!!
Олександр до Ромашка Показати IP 28 Березня 2011 15:21
Ганьба пишеться без букви Д