USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Патріотичний рок-концерт.
19 березня 2011 року відбувся патріотичний рок-концерт, у будинку культури села Підгайці Луцького району, на якому виступили знані багатьма гурти "Широкий Лан", "Нахтігаль" та молода луцька команда "Остор".
Організували захід вільні соціал-націоналісти Волині.
Коментарів: 12
Депутат Показати IP 22 Березня 2011 12:07
А в масці оголошує пісні це хто - ДИБІЛ????
ДИБІЛ до Депутат Показати IP 23 Березня 2011 11:02
ні це не я. це однофамілець
Смайл Показати IP 22 Березня 2011 13:04
Там всі не сповна розуму, та щей відверто пропагують екстримізм та тероризм, якщо ведучому є чого ховати обличчя, а група з красномовною назвою "НАХТІГАЛЬ" - взагалі смердить фашизмом.
анонімус Показати IP 22 Березня 2011 15:11
знані багатьма гурти "Широкий Лан", "Нахтігаль" КИМ ЗНАНІ?!
Роман до анонімус Показати IP 22 Березня 2011 16:44
Якшо їх не знаєш ти - це не означає, що їх не знає ніхто...
Exaboto до анонімус Показати IP 22 Березня 2011 16:50
знані людьми які цікавляться, а не жруть гавно з радіо і телебачення.
Exaboto Показати IP 22 Березня 2011 16:48
.... скоріше націоналістичні. Але думаю такі гурти несуть в собі набагато більше ніш прибацані скрябіни і всяка попсня низькопробна широковідома.
Степан Показати IP 22 Березня 2011 17:05
Вони добре відомі вузькому колу шанувальників їх творчості.
Володимир. Показати IP 22 Березня 2011 21:35
А ще є "Сейтар" та "Сокира Перуна". Це просто супер гурти і пісні їх. Рекомендую послухати.
анонімус Показати IP 22 Березня 2011 22:12
що москалі з комунізмом, що нацюки - однаково прибацані
Бувший рокер Показати IP 23 Березня 2011 14:27
Ну що сказати, прослухавши цей "рок"? Рівень як раз будинку культури Підгайців...Жахливо і сумно.
kamil Показати IP 23 Березня 2011 16:32
гавно голос, гавно слова, гавно музика, гавно емоції