USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Звернення до луцького мера і депутатів від 40-го кварталу
«Розкішний» в’їзд у двір на перетині вулиць Гордіюк і Конякіна в Луцьку.

Мешканців 40-го кварталу в Луцьку вже дістала ця «дорога». Взимку – лід, слизько, криво. Йдеш, посковзуєшся і падаєш. Втриматись нема за що. Влітку, коли дощ піде, калюженції такі, що не пройти. Якщо машина їде швидко, то обіллє брудною водою з ніг до голови.

Ремонтувати той відрізок дороги ніхто, мабуть, і не збирається. З року в рік асфальт все більше і більше розвалюється. І водії цей двір не люблять – тут спробуй проїдь акуратно. А жінки на підборах – то і сміх, і гріх, як спостерігаєш таку картину.

Так от. Мені цікаво, коли нарешті міська влада візьметься за це посміховисько? Що грошей взагалі нема ні на що в міському бюджеті? Невже так багато треба, щоб зробити той невеликий шматок дороги нормальним? Де ЖЕК? Де дорожники?

Чи в нас, якщо й роблять ремонт доріг, то тільки латають як-небудь, аби було, а потім воно через кілька місяців чи рік-два знову розлазиться?

І де активна робота депутата міської ради Олександра Семенюка, який пройшов по цьому округу № 24?

Мешканці 40-го кварталу голоcно кажуть міській владі ГАНЬБА!


Коментарів: 19
СКЕПТИК Показати IP 23 Березня 2011 11:29
Як рак свисне, тоді й шось там зроблять.
Мешканець 40-го кварталу Показати IP 23 Березня 2011 11:33
Ще в вересні 2010 р. колишній мер Б.П. Шиба проводив зустріч із мешканцями 40-го кварталу в 11-школі. Пішов до нього на зустріч і я. Одним із питань було:ремонт цієї вулиці, що на фото. Мер послухав, а потім мені надійшла письмова відписка від міської ради, що у 2010 році коштів на ремонтні роботи цієї дороги непередбачено, а будуть виділені у 2011 році. Але помінявся мер, та й мабуть уже забули про цю обіцянку. Пропоную усім мешканцям 40-го кварталу відправити листи на ім’я мера та депутата-мажоритарника Семенюка Олександа Леонтійовича щодо цього питання. Вода камінь точить, але наші можновладці міцніші за камінь.
Man Показати IP 23 Березня 2011 11:35
Казліні рила прийшли до влади!!!
Ласковая Показати IP 23 Березня 2011 11:43
Та у вас ще хоч тротуар такий-сякий є. А в нашому дворі на тротуарі каналізаційні люки височіють, як гори. По тротуарах можна бігом з перешкодами займатись. приходиться ходити подібною дорогою. Вдень не біда, а от ввечері кожен перехожий на пяного змахує.
Мешканці вулиці 8 Березня Показати IP 23 Березня 2011 13:32
А у нас з двору вийти - ціла проблема! поки до роботи дійдеш - треба перезуватися, або конкретно мити взуття! Двір за Історичним факультетом ВНу - просто жахіття!!!!Центр міста!Жодного двірника! А скільки ми платимо за прибудинкову територію?
Л А Д О М И Р Показати IP 23 Березня 2011 14:06
що хотіли те мають. побільше на вибори ходіть і буде вам щастя
Римодал Показати IP 23 Березня 2011 14:54
А якщо не ходить на вибори, то дороги відремонтують?
Лучанин Показати IP 23 Березня 2011 15:47
нормальна дорога, чого Ви кіпішуєте.
Старша пані Показати IP 23 Березня 2011 16:13
Таке враження,що дописувач окрім власного двору ніде не буває. Такий стан у більшості дворів, особливо у спальних районах.Для цікавих - пройдіться бульваром Дружби Народів попід гуртожитками і ваш двір чи вулиця здадуться вам вже не такими страшними. Ці тротуари не ремонтовані ще відтоді, як збудували мікрорайон ГПЗ і до чергового з'їзду поклали асфальт у воду. Ось де треба Париж-Даккар проводити треба!
Місцевий до Старша пані Показати IP 23 Березня 2011 22:18
Дивна реакція. Якщо дописувач тут живе і переймається тим, що кожен день ходить жахливим тротуаром, по грязі і нарешті вирішив, висловитись, щоб його почули, то потрібно було поїхати на ДПЗ і написати про вашу вулицю?
FuckdaPolice до Старша пані Показати IP 23 Березня 2011 22:26
Старша пані - навіщо мені писати про вулиці, по яких я не ходжу? І де не живу?
Наталя Показати IP 23 Березня 2011 18:01
Двір вул.Ш.Руставклі б.13 13а 13б 13в - це просто стоянка для авто.Машинами проклали цілі траси по дитячому майданчику скрізь болото.Куди дивиться ЖКГ яке отримує гроші від жителів вказаних будинків не за стоянки для автомобілів.
Сергій Показати IP 23 Березня 2011 19:35
Люди на цих фото лише заїзд,а що твориться далі як до МК "МОНАДА" та кафе "ЛУЦЬК" там дороги зовсім немає, скоро сміттєвози не заїдуть не те, що швидка чи пожежна допомоги. Їздуни тротуари поламали зимою бо ж постійно прориває та копають посередині дороги, труби латають щороку по декілька разів 8)) Ніхто навіть не згадує цей двір, наче тут все гаразд.
guest Показати IP 23 Березня 2011 23:15
ага всі тут поплакались, вказали адреси і вас кожного почули :-) В цій країні порядку не буде ніколи. Вихід один купувати позашляховик.
ВіталійН до guest Показати IP 24 Березня 2011 10:20
НЕ вихід.Бо хтось ,накінець, від "БЕЗНАДЬОГИ" візьметься за сокиру і піде крушить все підряд. Справжні винуватці відсидяться ,а ти з позашляховиком постраждаєш...І я також з чимось іншим(бо джипа не маю -їзджу на Славуті- не шкода по наним"дорогам")
гриць Показати IP 23 Березня 2011 23:19
двір на 8 березня це жах
!!! Показати IP 28 Березня 2011 21:28
а на Соборності минулого року у дворах ями таки позалатували! Але тих ям - як у собаки блох! Після зими ще більше стало!!! (((
Сергій Показати IP 4 Квітня 2011 18:28
Сьогодні в обід приблизно о 13 50 був свідком як vw passat b3 номерний знак 28546 ВО рухаючись у цьому "шикарному дворі" виламав собі передню підвіску, завалившись передом в ті ямиська, колеса повернулись праворуч на 90 градусів.. Слава Богу без жертв адже поряд були діти. Водій ще й досі у тому дворі ремонтує свого пасатіка, а це 18год.10хв. і мабуть буде ночувати біля тієї автівки. Я б на його місці судився. Краще в білому комірцю ходити по судах ніж лежати весь день під машиною та залишитись з витраченою купою грошей на запчастини. Словом всім депутатам, які пройшли по вул.Конякіна хором ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!
Петро Показати IP 22 Вересня 2011 01:19
Шановний голова та депутати! Оренда приміщеннь перебуваючіх в комунонольній власносі (власності міста) ватрує немалі гроші. Тим не менш Ви дозволяєте ДПА у Волинській обл. додатково орендувати за 1 грн. на рік площу в більш як 440 М.кв.за адресою: вул. Ковельська,8 (2 поверхи при 17 працівниках 14 кабінетів(ПРИ ОГЛЯДІ ВИЯВЛЯТИ УВАЖНІШЕ!!! з врахуванням штатного розпису, командировок, відсутністю на робочому місті керівництва, наявність ключів від кабінетів...). Кабінетів для податкових інспекторів за адресою: Київський майдан, 4 вистачає і навіть більшще. Прошу Вас задуматись чи варто втрачати гроші для міста коли по Україні додаткотих приміщень по областях ДПА не орендує. дякую.