USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97
Світ вражає: Нас знову ощасливили!
ДНЗ, котрий відвідує моя дитина, увійшов до 10 луцьких садочків, на яких хоче нажитись вгадайте який банк ;-)))

Не маю жодних сумнівів, що експеримент з переведенням оплати за харчування у безготівковий вигляд буде найуспішнішим з часів перемоги соціалізму. Це нічого, що розраховуватись пропонують лише з терміналу вгадайте якого банку. Це нічого, що цей термінал буде втикнуто у кабінети завідувачів, які навряд чи хтось охоронятиме. Та це пусте - 3 % комісії за щомісячну сплату. Це ж все для нашої з вами користі. Бо ж персонал садочків і так заївся, а тут ще хтось порахував, які карколомні суми вони збирають, і як це так досі ніхто з цих грошей нічого собі не накрутив...

Ну, може, мерія урочисто заприсягнеться, що за зідрані з батьків ні за фіг собачий кошти вгадайте який банк обов"язково збудує новий садочок чи ще щось ))) Але щось не можу зрозуміти, чим завинили нашій достославній міській владі ці нещасні садочки? То в працівників шмат зарплати вкрасти намагаються. То от тепер, як не вийшло, роблять з них, так би мовити, працівників вгадайте якого банку, яким ця установа, звісно, не платитиме ))) головне, що все це - крок уперед! З піснею!

Ну так от що придумали у відділенні Привєтбанку на вул. Б. Хмельницького, 19.
Як нам на днях пояснили, батьки вихованців 10 луцьких садочків до квітня мають відкрити рахунки у вгадайте якому банку (тільки у ньому, інші банки - це не банки, а так, пусте) і перераховувати оплату за харчування цій достопочтєнній установі. Термінал, який прийматиме ці кошти - один-єдиний, встановлений у садочку, вихователі вечорами замість того, щоб доглядати дітей, мають супроводити батьків до цього доїльного апарату і обслуговувати його за спасібо ))) Якщо батьки користуються картками інших банківських установ (привіт юристам! вгадайте скільки статей скількох законів цим порушується), то вони платитимуть дорожче на три відсотки. Не виключено, що ця комісія зніматиметься і з жертв Привєтбанку, хоча це вже геть нелогічно...

Ну, додам, що нам натякнули: якщо ми не хочемо спонсорувати вгадайте який банк десь по 3-4 гривні з дитини у місяць (що це вийде в рік, рахуйте самі), то ми можемо зробити так, щоб цей експеримент вийшов невдалим, але... гроші на їжу на наступний місяць мають бути зібрані до 10 числа. Раніше, якщо хтось не встигав розрахуватись, вихователі закривали ці кошти з грошей, зібраних на потреби групи. Тепер же у 10 садочках-щасливчиках сотні дітей можуть елементарно залишитись без їжі... А ну згадаймо, яким словом треба назвати людей, котрі беруть у заручники дітей, і як треба з ними поступати? ;-)

Я ще розумію подібну ініціативу у школах, якщо діти там самі платять за обіди і батьки не можуть це проконтролювати... Але про яку комісію може йтися?

Которше кажучи, шановне градоначальство. Обійдіться якось без моїх трьох гривень ))) Несолідно. Або вже проводьте цей збір як комунальний платіж, який я можу внести де вважаю за потрібне. Бо це не Привєтбанківські янголятка на різдвяній "йолкє". Це - питання грошей, яке може завершитись дуже нєхорошим і ще голоснішим скандалом, бо батьків у місті більше, ніж вихователів, і не всі в восторгє від столь блєстящего поєднання дурості та жадібності. І не привєді Господі моя дитина матиме проблеми з харчуванням наступного місяця ;-)))

Доброго здоров"я усім!
Коментарів: 49
св Показати IP 24 Березня 2011 10:06
От дуже сумніваюся що такий термінал встановлять у садочку-дорога це іграшка для такого масштабу.Тому певно дописувач на момент написання свого спітчу був з температурою.Я батько 2 дітей- ці кошти давно вношу не вихователю- це заборонено завідуючою .В нашму садочку вносиш на рахунок .В який банк -вибираєш собі сам.Комісії доречі різні.в УкрСибу наприклад-платив раз 20 гривень.Через термінал привата найдешевше- і це правда. А вихователі шановні повинні дійсно глядіти дітей а не випрошувати з нас кошти.Це не їх робота.Якщо у вас буде термінальчик такий в кабінеті завідувачки-то у вас дуже "крутий" садочок.Я ходжу в банк. Чи зручно це питання інше.Але задайте собі питання-чи випрошувати з вас гроші щоранку надає позитивного настрою вихователю на цілий день?.І чого вихователі мають це робити для вас безкоштовно.Платіть в інших установах-у вас є вибір бо по рахунку платежі бере кожен банк-просто там де вам пропонують дешевше це перевірено.
Лучано Показати IP 24 Березня 2011 10:09
Цей МЕРзький банк ДОСТАВ І ЗАТРАХАВ Лучан. Постійні черги, хамство, здирництво! тЯГНУТЬ З ЛЮДЕЙ ОСТАННІ ГРИВНІ. Я пожалівся в смс на черги у відділені, то позвонив до мене який начальник відділення і замість того щоб вибачитись ще почав нити, що черга не була вже така й велика, а касир не на так і довго запізнилась і т.д. Гнусний банк ГНУСНОГО МЕРА.
Роман до Лучано Показати IP 24 Березня 2011 10:36
Мені здається тут вже питання не в мері. Банк дійсно гумнистий. Я, наприклад, зарікся з ним мати будь-які справи. Хамловите поводження персоналу і хрен зна які відсотки. Потрібно відстоювати свої інтереси. От і все.
Поміркований Показати IP 24 Березня 2011 10:48
Шановний "Лучано", негарно так висловлюватись на загальнодоступному ресурсі. Тут підлітки теж бувають. А на рахунок того, що була черга, Ви ж самі написали, що до вас потім передзвонили, щоб розібратись в ситуації. Багато назвете організацій, де так реагують на сигнал клієнта? P.S. В суботу платив у одному з відділень цього банку. Біля каси було троє відвідувачів, касир працювала. Зайшов іще один чоловік і майже одразу почав шуміти, що він не має наміру стояти в черзі і одразу набрав смс. Це, випадково, не Ви були?
jj Показати IP 24 Березня 2011 10:49
Лучано якщо Вам так недобре.а ви ходите-ви що від цього насолоду маєте?Нащо ця антиреклама-де вам добре?Обирайте і будьте там щасливі .Я вже 10 років користуюся послугами приватбанку банку-і міняти не хочу - з депозитами там спокійно людям .І черга -це тому що є до них довіра і люди туди ідуть.
Che Показати IP 24 Березня 2011 11:00
Спочатку іграшки на ялинці з рекламою надурняк. Тепер просування банківських послуг в садочки. Краще би благоустроєм міста займався. Проблем то вище голови. Чи не так?
Qwert Показати IP 24 Березня 2011 11:09
"Цей МЕРзький банк ДОСТАВ І ЗАТРАХАВ Лучан" .... то йди в інший, а не спамиш тут! Банків в Луцьку багато ))))))
Лучано Показати IP 24 Березня 2011 11:10
Зверніть увагу, як приватбанківці хамовито реагують на зауваження. Замість того щоб ВИБАЧИТИСЬ і вдосконалити, покращити роботу - огризаються. А черги тому - що масу платежів міських дійсно змушують платити у Приватбанк, а з іншого банку різниця платежу зростає.
мама Показати IP 24 Березня 2011 11:48
Шановні, а чого поганого в тому, що ми нарешті побачимо прозору схему оплати за перебування наших чад в садочку? Чи вас влаштовує щомісяця туди готівку носити? Цивілізований світ вже давно перейшов на такі розрахунки. Контроль за грошима зросте і з боку батьків, і з боку органів самоврядування. Мені зовсім не зрозуміле невдоволення. Я за! Тепер я знаю, куди сплачую і за що сплачую. А щодо банку, так в цьому ж банку найнижчий %. Зробіть аналіз, я зробила(не полінувалась). Запитайте скільки б це коштувало в інших.
Igor до мама Показати IP 24 Березня 2011 16:45
Для початку потрібно провести тендер, а не сунути свй банк, він вже в кожну дирку заліз зі своїм підлабузництвом. І є банки де при оплаті не беруться відсотки за оплату, з платника це по перше а по друге є менше чим 3%.
))) до мама Показати IP 25 Березня 2011 22:20
Женсчино! Вже на цих зборах одна з мам здивовано сказала, "А чому Приват і 3 %, якщо я хоч завтра можу це оформити через .....банк за 1,8 %?" справа не у процедурі "опрозорювання" коштів. а у тому, як грубо і через яке місце вони намагаються її провести. І ще - знаючи наші банки, у якому Приват, в принципі, нічим не відрізняється, я краще ту десятку на потреби групи вихователям дам, ніж її будуть крутити якісь зажерливі пі№араси, які жодного стосунку не мають до моєї дитини. Так що, як то кажуть в анекдоті, "То сидіть, мамо, і не триндіть".
Клієнт Показати IP 24 Березня 2011 13:57
Я як клієнт також кілька років тому собі зарікся жодних справ з Приватбанком. Закрив усі рахунки, картки. Дурні відсотки і хамський персонал - це їх стиль!
Лучанка Показати IP 24 Березня 2011 14:11
Платити за садочки і справді так зручніше, просто автор статті хоче накрутити ситуацію. Невже ви думаєте що вихователям хочеться збирати кошти і за них відповідати?
))) до Лучанка Показати IP 25 Березня 2011 22:23
Нє, їм хочеться довбатись з банківським майном за бесплатно. Вони у восторгє. Тільки чомусь наших тіпало, коли нам це розказували, а нас нудило. а ви хочете, щоб ваша дитина, цілий день сидячи у садочку, не мала жодної гривні за душею? ви в курсі, що садочок не мав би на чорта, якби батьки трохи нала не скидали? а якщо щось трапиться? кабель перегорить? каналізацію прорве? чим це затикати? передвиборчими патретами Миколи Ярославовича чи Віктора Хведоровича?
Mus Показати IP 24 Березня 2011 14:20
Слів не вистачає сказати, як є, але самі ж цю владу вибрали
Mus Показати IP 24 Березня 2011 14:27
За кого голосували того й маємо
виховательДНЗ Показати IP 24 Березня 2011 15:09
а ви у вихователів спитайте чи їм треба з тими грошима ,як з писаною торбою носитися.Особисто мені добре що буде так.Бо за нашу зарплату бути ще касиром -рекетиром то не є приємно. Є батьки яким в ноги треба кланятися щоб здали для дитини ті гроші.А скільки ще мови.... Так що тут мер правий.Кожен нехай займається своєю справою.А ми займемося дітьми.
клієнт Показати IP 24 Березня 2011 15:58
за те що зняли з вихователів обузу грошей, то це правильно, а обслуговування бажає бути кращим,при зміні однієї зарплатної карточки тобі пхають ще 3 кредитних, і при спробі не брати їх починають кричати,що це всім обов*язково і необхідно. і при оплаті будь-яких послуг вимагають їх картку....а якшо нема то що....не людина! приватбанку вже забагато свободи і привілеїв. скоро за хліб будемо платити через картки.
а я Показати IP 24 Березня 2011 16:16
а я за хліб плачу карткою- і в чому прикол?
Andre Показати IP 24 Березня 2011 16:50
Все це добре, але має бути прозора конкуренція, а не пропихати один банк. Він ні чим не кращий. Є набагато кращі банки. І в них постійно черги до банкуматів, це смішно))).
шановний лучано Показати IP 24 Березня 2011 17:50
шановний лучано-чому за ваш вульгарний сленг перед вами треба вибачатися людям ?Я не зрозуміла.Але з Вас такий лучано, як з мене Челентано.ви явно десь з далекого-далекого краю де про культуру спілкуваня між людьми і не чули - не лучано ви .
svoboda abo smerty Показати IP 24 Березня 2011 19:40
Доброго вечора, не пойму чому ви так розбушувались? колись ми перелякано дивились на мобільний телефон, але нічого, звиклись, я часто їзджу за кордон і не повірите, в банках немає касирів, одні банкомати і термінали де платяться всі послуги, в кожному магазині стоїть термін для розрахунку картою. навіть в ППС - ників є термінали щоб штраф на місці заплатити. мені наприклад зручно буде заплатити дитсаткові за дитину картою ніж бігати фіг.. зна куди в відділення банку, стояти в черзі, вертатись з квитанцією назад. і до (лампочки) чий термінал стоїть. для справки: вмене є карти різного класу та тізних банків, в. т.ч. й закордонних. а якщо іншим банкам так хочеться поставити термінали, то кричати такими статтями не потрібно, а йти і домовлятися. на мою думку ця стаття гарно показує нашу культуру і видно що нам у європу ще не пора.
прокурор Показати IP 24 Березня 2011 19:53
Раніше, якщо хтось не встигав розрахуватись, вихователі закривали ці кошти з грошей, зібраних на потреби групи- А з цього місця детально давайте.що то за потреби такі у групі є .і скільки хто і як туди грошиків кладе?А ще ...хто то там у вашому садочку такий рєшало.Шкода що не підписалися- знали б з кого спитати.
svoboda abo smerty до прокурор Показати IP 24 Березня 2011 21:51
які потреби, ремонт, екскурсії, інветар, благоустрій, гроші ж ви не садочку платите а в казначейство, та там вже розподіляється кому і скільки, і вертається назад закладу набагато менше ніж заробили, а приміщення не будеш в порядку тримати той і його не буде. Але це вже інша тема. Тут я бачу ми просто показуємо свій інтелектуальний рівень культури.
))) до svoboda abo smerty Показати IP 25 Березня 2011 22:44
і ви такий же, я бачу. ВН, простіть, що хамлю, але нема сил. Через казначейства йдуть лише кошти на зарплату та харчування, енергоносії. Ані на ремонт, ані на інші потреби вже багато років ніхто не дає ні хрєна, крім батьків. І пояснюю ще раз: я особисто зацікавлена в тому, що мої кревні копійки пішли прямо в садочок, а не якимсь уродам, які їх загнуть, накрутять собі з них бонуси та ще матимуть бабло за залучення клієнтів, які залучатись не хочуть. Всі нормальні люди давно відмовились від перекидування коштів з одного джерела в інше саме з метою не дати вкрасти. Саме тому пільги, наприклад, замінюють на адресну допомогу - з рук в руки. Але це для дкого, напевне, надто складні матерії.
Ніна до прокурор Показати IP 25 Березня 2011 19:36
Потреби групи - це, наприклад, туалетний папір.
))) до прокурор Показати IP 25 Березня 2011 22:24
пішов на ..., ідіот. точка.
svoboda abo smerty Показати IP 24 Березня 2011 20:28
Вибачаюсь що втручаюсь в розмову, тільки хочу пригадати, як ми привикали до мобільних телефонів? а зараз мобільний телефон є необхідність, а на рахунок термінала в дитячому садку, що так розкричався автор, то мені було б зручно за свою дитину заплатити карткою на місті не шукати найближче відділення банку, стояти в черзі, платити, бігти з квитанцією назад в садок, на біганину півдня тратиш. Я часто буваю в країнах європи бо така вже в мене робота, то скажу (хто не був, або був тільки на заробітках)що у Німців в банках немає касирів, а тільки банкомати і термінали самообслуговування,в кожному магазині є як не по два а то й три термінали, навіть в ППС - ників є термінали щоб штраф можна було б оплатити за порушення. Наприклад мені однаково через термінал чийого банку буду платити за якусь послугу, аби мені було зручно, в мене карти різних банків в т.ч. й закордонних. Автор рахує скільки він за рік втратить на оплаті дитини в дитячому садку картою, а не рахує скільки він заплатить за рік за поповнення мобільного телефону в супермаркеті в ай-боксі. В мене таке враження що цією статею якийсь теж.. банк плаче що йому теж хочеться десь поставити термінал... то хто ім забороняє? хай йдуть і собі ставлять а не матюкаються, мені наприклад однаково через термінал чийого банку платити, і ше, ця стаття показує які ми з вами культурні, бо культура як і чим платити це теж культура, а з такою культурою як у автора і деяких дописувачів в Європу нам ще рано.
мама Показати IP 25 Березня 2011 08:33
"...В мене таке враження що цією статею якийсь теж.. банк плаче що йому теж хочеться десь поставити термінал... то хто ім забороняє?" - напевне ніхто не забороняє, просто інші банки не спішать розганятися. Бо ж встановлення та обслуговування терміналу недешева річ. А стаття так - аби поговорити. Національна українська тваринка давить.
IT до мама Показати IP 25 Березня 2011 09:30
Та що ви гонитие!!! Ви що думаєте що в державній установі так легко поставити банкомат ??? чи підвязати їх під зарплатний проект ?? Ви що не бачите який банк у нас в місті все собі привласнив і під себе все підминає. Скажіть мені чи був хоть єдиний тендер по умовах проведений по зарплатних проектах для освіти ??. Потрібно здорова конкуренція а не хабарництво. Термінали це добре але повинна бути справедливість а не те як є зараз, Той прав у кого більше грошей!!!
Це правда!!! до IT Показати IP 25 Березня 2011 17:47
+ 100 пудов
знаючий Показати IP 25 Березня 2011 10:05
тендер був є і буде-він проводиться не в Луцьку а у Києві на дуже високому рівні.Там обирають ті банки які стабільно працюють і де є гарантії .що бюджетні гроші нікуди не подінуться.а дійдуть до отримувача. Таких в Україні рекомендовано всього декілька банків(в т. ч. приват) Така ж ситуація з обслуговуванням пенсійних рахунків. Щоб працювати з цими коштами треба відповідати вимогам ліквідності та ін.Нема в тому криміналу що бюдженті кошти держава довіряє надійним банкам.От така казочка-малята.
IT до знаючий Показати IP 25 Березня 2011 11:28
То що ви хочете що в Україні є один найдійний банк ?? Я вам 10 найду. і з тим що я працюю є досить надійний і великий. І чому це тендери в Києві проводяться коли це все через місцевий бюджет. І не кажіть що Романюк не впливав на те щоб саме приват банк ставив термінали.
))) до IT Показати IP 25 Березня 2011 22:37
М.Я. дєвствєнно чист уцьому питанні, хто б сумнівався. Я взагалі починаю підозрювати, що його у дитинстві якісь великі тьоті образили у садочку. Бо це щось нездорове в людини. Так і хоче примусити вихователів працювати за бєсплатно, то зарплату в них вкраде, то, як дали по руках, йому сяйнула думка: а хай-но вони на банк попрацюють за просто так )))
ХХХ Показати IP 25 Березня 2011 12:35
Да суть питання навіть не в тендері в якому визначений перелік стабільних банків які мають змогу на осблуговуання бюджетних установ. Питання в тому, що у тих людей які працюють в таких установах (бюджетн.) по сутті і не питають в якому банку вони хочуть обслуговуватись. Рішення приймається, як правило, на вищому рівні і вкорсить тих хто ,,,,, :). На предмет цінової політики оплати таких платежів через інші установи, повірте є й дешевше. Я навіть скажу більше є банки які можуть обслуговувати бюджетників за "0" тарифами, що для останніх якраз в тепершній час є надактуальним, але!!!. А от питання в перенесенні комісії в 3% від розрахунку карткою цього банку, чи розрахунку не привет карткою а карткою іншого такого собі банку :))) на плечі батьків, це вже порушення здорової конкуренції (до інших банків) да і власне здорового глузду. Згадайте та підніміть тарифи на обслуговування в торговосервісній мережі по платіжним карткам, як правило у багатьох банків там стоїть "0%" А це все випливає з того, що дана установа (банк) не може без комісійно надавати послуги з обслуговування бюджетній організації цього рівня, а перекладає це на плечі батьків. А що до не вчасної оплати за харчування!!! дик а що у Вас ще не має кредитної картки від привет банка :)))))) Ось так. Робіть висновки:)))
Niсk Показати IP 25 Березня 2011 13:10
От блін, аж цікаво. Коли б мером став якийсь господарник, або ще хтось інший, але не Романюк, кого б тоді словесними какахами обливали? При тому всьому, що все одно термінали стояли б приватовські. Тендер кажете? Хм.. По вашому це влада, чи освіта ініціює такі впровадження? Можливо. Але чомусь, лише ПриватБанк це втілює. По перше це не дешево, по друге чималий головний біль з обслуговування. І можна ще знайти третє, четверте, десяте. Але ж ніхто не шукає. Лише обливають брудом чиюсь зроблену роботу. Краще б задали питання іншим банкам, чому вони не ворушаться і не вкладають у свій розвиток стільки сили і котів? Будь ласка, ринок не захоплений. Купа організацій і установ, де можна щось впровадити. Якщо у магазинах стоять термінали - то теж Романюк постарався? Нічого подібного. Це робота простих працівників, які щодня їздять в пошуках клієнтів. Пропонують послуги, вказують плюси/мінуси, заключають договори, проекти. Вони не парять свою дупу в теплих кріслах, і не чекають, поки клієнт сам прийде. Хто працює, той і має результат. А ви поговоріть. Вам їсти не дай, тільки б кістки комусь перемити. Теж саме стосується і мережі банкоматів і терміналів самообслуговування. Вони на кожному кроці, в кожному відділенні. І це ще далеко не межа. Чому інші банки не ставлять їх, не впроваджують такий широкий спектр послуг? Можливо кишка тонка просто, не задумувались? Так, дійсно, проблеми бувають в обслуговуванні. Це факт. Але хто не працює, той і не помиляється, в того і черг немає в касах.
IT до Niсk Показати IP 25 Березня 2011 17:05
Ви розсмішили "Але чомусь, лише ПриватБанк це втілює" -- він це в тілює бо внього все схавчено у верхах, повірте мені не так легко запропонувати свої послуги Державним структурам всіх їх підвязали на приват, і це не заслуга звичайних менеджерів! І термінал не так то і дорого коштує (500 у.е) і на це в Луцьку я впевнений і знаю спроможні близько 10 банків. І толку що їх банкоматів куча, коли в них постійно черги або нема готівки або ще щось. В мене таких проблем нема хоча банкоматів є лише 5 на луцьк і куча партнерів.
Niсk до IT Показати IP 28 Березня 2011 09:46
Не бачу нічого смішного. Вірю і знаю, що впровадити ЗП проект у держструктурах нелегко.Згідний, без зв"язків там не обійшлось. На жаль, у нас час без зв"язків мало що вирішується. Але де ж Ваші 10 інших спроможних банки? Де впровадження послуг в інших структурах, хай і не державних? А за банкомати, тут дійсно Ви насмішили. Черга до банкомату піднімає його рентабельність. Це означає, що попит є в людей. А коли там немає готівки, то черг якраз і немає, бо висвітлюєтся повідомлення про це. Ну і якщо на Луцьк є 5 банкоматів та і ті без черги, або черга лише двічі на місяць (коли зарплата і аванс), то зовсім неважко визначити доцільність (зі сторони банку) їх встановлення ще десь.
))) до Niсk Показати IP 25 Березня 2011 22:34
Вбийте мене, абе я не пам"ятаю за часів Антона Федоровича на новорічних ялинках прапорців СДПУ (о). І хто вам сказав, що інші банки не ворушаться? Звідки така обізнаність? ;-) Мама в мене отримує пенсію через Аваль. Чоловік зарплату - через Ощад. Я коли відкривала рахунок на отримання "дитячих грошей", мала ВИБІР - Ощад, Укрсоц або Приват, і відсотків я за це не сплачую. Ось про що йдеться.
Niсk до ))) Показати IP 28 Березня 2011 09:52
Шановний(а) ))), а ми хіба зараз говоримо про прапорці на ялинці? Я щиро радий за Вас і Ваших маму з чоловіком. Це добре, коли у людей є вибір. Проте зараз однією лише видачою зарплати і дитячих банки не обмежуються. Якщо для Вас це означає, що вони ворушаться, то я краще буду мовчати.
svoboda abo smerty Показати IP 25 Березня 2011 18:27
Ви так гарно ганите банк, я підтримую Niсk, ви спочатку оформлюєте собі кредитну карту, гроші використовуєте, назад чомусь покласти забуваєте, бо віддаєш "свої і на зовсім" і коли вам нагадують повернути гроші, то " банк поганий. тоді давайте все ганити: обленерго, він тарифи підняв а ми мовчимо, водоканал, тепломережі, мережі АЗС. Є поки що в нас в державі ганити... ВПЕРЕД і з піснею!!!
))) до svoboda abo smerty Показати IP 25 Березня 2011 22:30
якби впихування кредиток не було вигідне банкам, вони б цього не робили. Це не ми живемо за гроші банку, а вони живуть за наші. Уразумєйтє це і не пишіть дурниць. Банк не дає людям роботу, він висмоктує з них їхні гроші, банк нічого не виробляє, це не підприємство, це просто паразит, який за сучасних умов, дійсно, потрібний, але... Між ними має бути КОНКУРЕНЦІЯ, якщо обнаглєвший у Луцьку Приват буде далі так поводитись, будєт нєхорошо усім. Оформити гроші за харчування у бєзнал - це непогана ідея, якби було не 1 банк і 3 відсотки, а, наприклад, 3 банки і 1 відсоток. так що, кохані, сидіть там за конторками за 900 гривень і не соромте горде ім"я банкірів.
svoboda abo smerty до ))) Показати IP 27 Березня 2011 20:36
Я б про тарифи за електроенергію хотів би поговорити, чи ціни на бензин які піднімаються кожен день, про гречку яку заборонять продавати, податкова ходить по магазинах і наглядає щоб не було на прилавках гречки та борошна, якщо виявлять ці два продукти на прилавку то накладуть штраф магазину в розмірі 10 000 грн., а що буде після жнив, коли господарі змолотять зерно і буде багато неконтрольованого борошна? біда!!!
Niсk до ))) Показати IP 28 Березня 2011 10:44
"Впихування кредиток" - грубо, але частково правда. Зрештою, подивіться на це з іншого боку, не шукайте лише негатив у всьому. Та, так звана "впихнута" Вам кредитка, не просто кредитка - а універсальна платіжна карта міжнародного зразка. Виконує роль особистої плвтіжної карти з можливим встановленням на неї кредитного ліміту. Варто зауважити, що "впихується" вона Вам безкоштовно. І ніхто не заставляє нею Вас користуватись, влазити в ліміти і т.д. Будь ласка, покладіть її в сервант і любуйтесь, а краще поріжте разом з ПІН-кодом і викиньте у смітник, якщо так Приват не довподоби. А потім, через місяць, другий, коли треба буде зробити якусь операцію по безготівці, або ще щось, підете в інший банк, чи в той же Приват і оформите таку ж карту, тільки вже за гроші. "Банк нічого не виробляє, це не підприємство". Точно. Треба подати таку ідею, щоб разом з продуктами банку, Вам пропонували ще якісь підшипники або домашні капці власного виробництва. :))) Як мені пояснили щодо комісій за безнал у ДНЗ, то там 2% від сплаченої суми. Незалежно від того, якою картою Ви будете розраховуватись: Аваль, Ощад, Приват, Укрсоц і т.д. От не знаю, правда, яка комісія візьметься за таку ж операцію ч/з термінал самообслуговування, або касу. Як взнаю - напишу обов"язково. А "900 гривень за конторками" - це Ви про що? ;)
Niсk до svoboda abo smerty Показати IP 28 Березня 2011 09:55
"Позичаєш чуже і на чуть-чуть, а віддаєш своє і на зовсім." - влучно сказано. "Хочеш мати ворога - позич йому гроші". - теж до теми. :)
РОдоВІД Показати IP 25 Березня 2011 22:17
IT йдіть до нас, обслужимо. У нас зручно ОДИН ЄДИНИЙ банкомат розміщено, черг немає. Чекаємо!
svoboda abo smerty Показати IP 27 Березня 2011 21:36
Наші Волинські інтернет - газети чомусь схожі на сільський магазин, де тільки розповсюджуються плітки, а по суті нічого немає, так що шановні редактори інтернет - видань удосконалюйтесь, і подумайте, чи ви взагалі такі потрібні!!!!
Niсk Показати IP 28 Березня 2011 10:46
p.s. ... Щось коментарі відповідаються не тим, кому тра ..... :)
Війна банкам! Показати IP 17 Листопада 2011 16:02
Якщо Вас на роботі примушують подавати заяву в якийсь банк,а вам потрібна лише зарплата, то пишіть в заяві всяку брехню, що у вас немає квартири, що немає машини, що розведені і взагалы бомж. Як банки збирають інформацію ы здирають з трьох карток одразу на кредитах ы депозитах, так і ви пишіть їм всяку лажу. ніхто перевіряти не буде, бо вони рекетири і працюють за хабарі, а начальники ваші продають вас їм у рабство за хабарі